-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
strumyk :crazyeye: bosko My też tak chcemy ... Asztir :loveu: ale maluszek słodki (bo nie mój ;)) a mojej Rudolfinie coś wyrosło .... :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/2417/obraz004rp1.jpg[/IMG][/URL]
-
och ach nie zaniedbujcie galerii, bo nie będę miała do kogo wzdychać :)
-
Jak dla mnie "przyjemna" grzeczna i sympatyczna sędzina :) uśmiechnięta przymknęła oko na nasze niedociągnięcia w wystawianiu, krótko ale w miarę dokładnie opisała moja sukę :evil_lol: ogląda dość dokładnie :cool3:
-
pięknie chłopak sie prezentuje :) Ja też mam nadzieję jeszcze Was spotkać :) :razz: i zagadać :evil_lol:
-
Jeszcze raz bardzo dziękujemy :loveu:
-
[QUOTE]My mozemy się pochwalić, debiutowalismy w klasie posredniej i mamy 1 lokate, CWC, NPWR i BOB. I 1 miejsce na BEST OF GROUP 2 !!!! Ale najpiekniejsze były słowa sedziego z finałów - Dawno nie widziałem tak pieknego boksera. Bardzo miło usłyszeć takie słowa. Gratki dla wszystkich!!![/QUOTE] oj chyba WAS widzieliśmy i ja potwierdzam dawno nie widziałam tak ładnego boksia - dlatego WAS widzieliśmy :) wielgaśne gratulacje!!
-
Asztir dlaczego Twoje bobo mi umknęło - GRATULACJE :multi: a może dlatego ze moje super grzeczne nie jest i ma charakter staffika śmieję sie ze mam 2 staffiki w domu jednego włochatego trochę bardziej i chodzi mi tu o POlę naszą córkę :evil_lol:
-
a my fot brak nowych znajomości brak :evil_lol: a psu odbiło :diabloti: chyba ego jej urosło :evil_lol: gratulacje dla WSZYSTKICH!!!
-
Ja byłam w ciąży w 5 miesiącu Rudolfina przybyła do nas jak miała 5 mieszków prawie zdążyłam ja wychować po swojemu przed porodem - ale to nadal wulkan energii, a dopiero jak córka skończyła 8 m zaczęłam mieć tyle wolnego od małego ssaka by zająć się psem tak porządnie (mamy jeszcze dwa wymagające koty) moja rada jest poczekać ... przy dziecku czasem będziesz sfrustrowana tak brakiem czasu (dla siebie a co dopiero by porządnie ogarnąć dom lub zwierzaki), że szok - ja miałam tyle szczęścia, że Rudex była podrośnięta :cool3: ale niewyrzyty staffik to demolant ... Pola podrosła zabieram ja w wóżek lub do chusty Rudex juz wie ze to oznacza porządny spacer :cool3:
-
lukann :buzi: cieszymy się ale jest sporo pracy przede mną i Rudą Maupą jeśli nie chcemy się stać pośmiewiskiem w większej stawce ... ale miło sie słucha komplementów bardzo miłej swoja drogą Pani sędziny :cool3:
-
UFF PO NAWET NIE PADAŁO ZA BARDZO :evil_lol: Rudolfina sie spisała najlepsza suka w rasie i cwc - miłe zaskoczenie, ale stawka była marna - szkoda :)
-
agnethka BARDZO DZIĘKUJEMY !!!
-
Miałam przyjemność poznać przemiłych właścicieli Vasca :loveu: , a Rudex stanąć do porównania z nim i zasłużenie przegrać :evil_lol: nawet nie padało :evil_lol: Jestem niemal zadowolona z występu Rudej I jak zawsze pozdrawiam przemiłych Towarzyszy niedoli Sebastiana z narzeczoną :cool3: i przemiłym psim duecikiem :loveu: szkoda że Wszyscy sie niemal wystraszyli pogody :) [B]Wielkie gratulacje [/B]
-
na razie nie jest źle ...
-
oby sie dzis wypadało w Toruniu stosunkowo rzadko tak leje ...
-
małe diabełki boskieeeeeee
-
tigrunia chyba ze "zrobią je " w sali tanecznej bo obok na terenie stadionu jest mała "restauracyjka" ... pogoda mnie przeraża ale może sie wypada do jutra ... kropić se może ....
-
u nas lejeee oby jutro było w miarę ...
-
wicie co zaczynam mieć stresa oby pogoda dopisała ...
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:lying: co tu sie wyprawia :crazyeye: ładne rzeczy a Ewunia taka grzeczna dziewczynka była ... :evil_lol: -
Gracjana zerknij parę stron wcześniej nawet mapę wkleiłam :cool3: i dokładny opis :cool3: + mapka jest na tyle potwierdzenia zgłoszenia - dzis doszło 425 nr mamy :) oby szczęśliwy :) Monykadzwoń do oddziału dzis są od 17 do 19 :cool3:
-
Po co ja tu wchodziłam buuu piękne mieliście wakacje my liznęliśmy 5 dni morza w Białej i tyle :diabloti: uściski :loveu:
-
świńskie ryjki są cudowne :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Patka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale boskie kociury :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ewciu my dzisiaj tylko 2 długie pobudki w nocy i wstałam o 6 a TY :evil_lol: