Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :shocked!: to jakis horror :shocked!: :calus: Co do moich fot przed studniowka to juz dalam do zeskanowania, ale nie wiem kiedy bede je miec...:shake:
  2. Boze...:placz: dawno nie zagladalam do was a tu taka tragedia :placz: Bylam pewna ze sie poprawi...jezuuuu :placz: Nie wiem co powiedziec....:placz: Bardzo, bardzo jest mi przykro.................... Bolutku malutki....['] Waszeczko, trzymaj sie dzielnie....
  3. [quote]To chyba nie jest do końca prawda [/quote] Tak mowisz? :lol: ;) [quote]No nie chcę Cię przygnębiać, ale u mnie pełno rzeczy się rozpływa[/quote] :sadCyber: A moze to szare myszki nam wszystko podwedzaja?:evil_lol: Basiu, chyba tak.....a serio to nie mam czasu jej szukac :shake: Za chwile wychodze...:-(
  4. O Boze ;( , wlasnie przeczytalam o Agacie ['] a teraz Tygrysek ['] Wspolczuje....
  5. To fajna sale mieliscie, z balkoniem, no no :cool3::cool3: Sabcia slicznie sie wystawila :loveu:
  6. Aaahahahahaa biedna Kontra [url]http://img208.imageshack.us/img208/6100/15017vd3.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Prawdziwy bosu z niego [url]http://img216.imageshack.us/img216/9973/15011zp8.jpg[/url] :cool1:
  7. No prosze, i tu tez bal :cool3: Zastanawiam sie z jakiego miejsca robione bylo to foto [url]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/stu5.jpg[/url] :evil_lol: A co u scurkow?
  8. Aaaaaaaa maluchy juz na swiecie :sweetCyb::sweetCyb: Ogromne gratulacje :sweetCyb:
  9. Ufffffffff, jak dobrze ze jest lepiej.... Asher :calus:
  10. [quote]Pobaw się ze mną ... [IMG]http://www.katerinas.neostrada.pl/michal249.jpg[/IMG][/quote] :roflt: jaki entuzjazm ze strony Dorki :megagrin:
  11. :roflt: nie moge, jakie one sa smieszne :lol::lol:
  12. Ja nie wiem ktore zacytowac :shake: no po prostu nie mam pojecia :cool1: Jedna fota lepsza od drugiej :lol::lol: :roflt: [url]http://images4.fotosik.pl/290/791966d1b1114164.jpg[/url]
  13. Ulalaaaa, Zaba :cool1::cool3: Laaadnie, bardzo ladnie. Ja tez mam foto przed wyjsciem, ale niestety w zwyklej formie...nie cyfrowe....Z tym ze ja mialam rok temu studniowke;)
  14. Ale macie swietny terenik spacerowy :cool1: Sliczne, sliczne, sliczne [url]http://img62.imageshack.us/img62/9518/hakergs2.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  15. Przyszlam pi ci tu, za zdrowko Idusi :drink1::drink1::drink1::drink1: Wszystko pojdzie jak po masle! Bedzie dobrze:multi::multi:
  16. :-o to juz rok??? o matko! jak to szybko minelo :-o:-o Za Inez :drinking::drinking::drinking::drinking:
  17. Mimo ze mam mega doła i nie pisze w galeriach to tu wyjatkowo nie moglam sie powstrzymac przed napisanem. Te dzieciaczki sa takie rozkoszne i te ich duze uszka :loveu: Mozna sie zakochac...a zwlaszcza w tych szarych. Fajnie ze dwie dziewuszki zostaja u Ciebie, bedziemy mogli sledzic jak sie rozwijaja.
  18. :loveu: ale cuuudne zdjeciaaa, super!!!
  19. [quote]coś rzadko ostatnio bywasz[/quote] Tez to zauwazylam :ekmm: Ladny widok, ladny, a jaki romantyczny [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-7-1.jpg[/url] :p
  20. Mi sie bardzo podoba :krolik: chrum, chrum :lol:
  21. :placz: o boziu, jaki biedaczek z niego :placz: Duzo glaskanek dla Ramzesika Co za debilizm sie szerzy!!! :pissed::pissed: Normalnie bym je...achhhh :mad:0X Bede trzymac kciuki zeby widzial na te oko!!!
  22. Basia, juz lece :scared: Guffi, a no maly ruch bo fotek juz nie mam :placz: Szukam plyty z zalaglymi fotami ale nie ma jej! :placz: Kurcze, przeciez nie mogla sie rozplynac. A podobno w przyrodznie nic nie ginie :roll::cool1:
  23. BUhahah sunka jest rewelcyjna :loveu: Zastanawiam sie czemu jej uszatka stanely....:hmmmm:I czy tylko jej? W postawionych wyglada badzo slodko :loveu: Przynajmniej ma znak rozpoznawczy :cool3:
  24. HAHhahah co ta pani w czerwonym takiego strasznego zobaczyla? [url]http://images.littlefriends.multiply.com/image/2/photos/8/500x500/136/Bialystok%202006%20011.jpg?et=Lfsaf48tmxgRnpJceq6UaQ[/url] :lol::lol:
×
×
  • Create New...