-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
:shocked!: to jakis horror :shocked!: :calus: Co do moich fot przed studniowka to juz dalam do zeskanowania, ale nie wiem kiedy bede je miec...:shake:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Boze...:placz: dawno nie zagladalam do was a tu taka tragedia :placz: Bylam pewna ze sie poprawi...jezuuuu :placz: Nie wiem co powiedziec....:placz: Bardzo, bardzo jest mi przykro.................... Bolutku malutki....['] Waszeczko, trzymaj sie dzielnie....- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote]To chyba nie jest do końca prawda [/quote] Tak mowisz? :lol: ;) [quote]No nie chcę Cię przygnębiać, ale u mnie pełno rzeczy się rozpływa[/quote] :sadCyber: A moze to szare myszki nam wszystko podwedzaja?:evil_lol: Basiu, chyba tak.....a serio to nie mam czasu jej szukac :shake: Za chwile wychodze...:-(
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
anetta replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
O Boze ;( , wlasnie przeczytalam o Agacie ['] a teraz Tygrysek ['] Wspolczuje.... -
To fajna sale mieliscie, z balkoniem, no no :cool3::cool3: Sabcia slicznie sie wystawila :loveu:
-
Aaahahahahaa biedna Kontra [url]http://img208.imageshack.us/img208/6100/15017vd3.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Prawdziwy bosu z niego [url]http://img216.imageshack.us/img216/9973/15011zp8.jpg[/url] :cool1:
-
No prosze, i tu tez bal :cool3: Zastanawiam sie z jakiego miejsca robione bylo to foto [url]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/stu5.jpg[/url] :evil_lol: A co u scurkow?
-
Aaaaaaaa maluchy juz na swiecie :sweetCyb::sweetCyb: Ogromne gratulacje :sweetCyb:
-
Ufffffffff, jak dobrze ze jest lepiej.... Asher :calus:
-
:roflt: nie moge, jakie one sa smieszne :lol::lol:
-
Ja nie wiem ktore zacytowac :shake: no po prostu nie mam pojecia :cool1: Jedna fota lepsza od drugiej :lol::lol: :roflt: [url]http://images4.fotosik.pl/290/791966d1b1114164.jpg[/url]
-
Ulalaaaa, Zaba :cool1::cool3: Laaadnie, bardzo ladnie. Ja tez mam foto przed wyjsciem, ale niestety w zwyklej formie...nie cyfrowe....Z tym ze ja mialam rok temu studniowke;)
-
Ale macie swietny terenik spacerowy :cool1: Sliczne, sliczne, sliczne [url]http://img62.imageshack.us/img62/9518/hakergs2.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
Przyszlam pi ci tu, za zdrowko Idusi :drink1::drink1::drink1::drink1: Wszystko pojdzie jak po masle! Bedzie dobrze:multi::multi:
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
anetta replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
:-o to juz rok??? o matko! jak to szybko minelo :-o:-o Za Inez :drinking::drinking::drinking::drinking: -
Hello Alcia :P Prosze wygmiziac poszkodowanego mordulca :glaszcze:
- 78403 replies
-
Mimo ze mam mega doła i nie pisze w galeriach to tu wyjatkowo nie moglam sie powstrzymac przed napisanem. Te dzieciaczki sa takie rozkoszne i te ich duze uszka :loveu: Mozna sie zakochac...a zwlaszcza w tych szarych. Fajnie ze dwie dziewuszki zostaja u Ciebie, bedziemy mogli sledzic jak sie rozwijaja.
-
:loveu: ale cuuudne zdjeciaaa, super!!!
-
[quote]coś rzadko ostatnio bywasz[/quote] Tez to zauwazylam :ekmm: Ladny widok, ladny, a jaki romantyczny [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-7-1.jpg[/url] :p
-
Mi sie bardzo podoba :krolik: chrum, chrum :lol:
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
anetta replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
:placz: o boziu, jaki biedaczek z niego :placz: Duzo glaskanek dla Ramzesika Co za debilizm sie szerzy!!! :pissed::pissed: Normalnie bym je...achhhh :mad:0X Bede trzymac kciuki zeby widzial na te oko!!! -
Basia, juz lece :scared: Guffi, a no maly ruch bo fotek juz nie mam :placz: Szukam plyty z zalaglymi fotami ale nie ma jej! :placz: Kurcze, przeciez nie mogla sie rozplynac. A podobno w przyrodznie nic nie ginie :roll::cool1:
-
BUhahah sunka jest rewelcyjna :loveu: Zastanawiam sie czemu jej uszatka stanely....:hmmmm:I czy tylko jej? W postawionych wyglada badzo slodko :loveu: Przynajmniej ma znak rozpoznawczy :cool3:
-
HAHhahah co ta pani w czerwonym takiego strasznego zobaczyla? [url]http://images.littlefriends.multiply.com/image/2/photos/8/500x500/136/Bialystok%202006%20011.jpg?et=Lfsaf48tmxgRnpJceq6UaQ[/url] :lol::lol: