-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
:hand: :loveu: piesu jest sliczny :loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:mdleje::roflt::roflt::roflt: nic wiecej nie powiem :evil_lol: -
A ja sie ni emog enadziwic tych kwiotkow :loveu: Ze chcialo im sie rosnac w taki ziab :cool1:
-
:-o Miroszki, wlasnie chyba do mnie doszlo ze widzialam Ciebie z Jaszka, ktoregos dnia (to chyba bylo w zeszlym tygodniu) gdy jechalam do pracy :lol: HHhahhaa, nawet stalysmy obok siebie na swiatlach i sie przygladalam Jaszcze, bo nie moglam sie nadziwic psiakiem :loveu::loveu: Mieszkasz gdzies obok Pol? Czuj sie obserwowana :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote]Naszczescie nie stadami tylko pojedynczo[/quote] dzysis...ale sam fakt ze biegaja :shocked!: Wyobrazam sobie, ide ulica a pod nogami czmycha mi taki szczur :scared:
-
:roflt:apaszke :roflt::roflt:
-
Bylo, bylo, dlatego miala na sobie swoje czaderskie ubranko :cool1: Ale to nie ochronilo jej przed zimnem, tzn. na pewno w jakims stopniu bylo jej cieplej niz jakby nic na sobie nie miala ;) Zeby bylo jej cieplo, to dzis stwierdzilysmy z mamuska ze powinna miec szczelny kombinezon z ogrzewaniem od srodka...no i buty :lol::lol::lol: aaaaaaa i nauszniki :roflt: ale to taki juz maly szczegolik :cool1:
-
[quote]źle sprzątam kuwetę[/quote] Oooo, a jak mozna zle sprzatnac kuwete?:hmmmm: To sie nazywa byc wygimnastykowanym :cool3: [url]http://images13.fotosik.pl/38/0f6f9e522da98da5.jpg[/url] Biedny kot, nie wie co go za chwile czeka :evil_lol: [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/2-11-5.jpg[/url]
-
[quote]hyhy biedna meczysz ja[/quote] Eeeee wydaje Ci sie :siara: Ta mala sierotka zrobila sobie kuku na grzbiecie. Obok klatki jest ogrodzenie i ta mala czarna zamiast poczekac na mnie az dojde do futrki to przeszla pod. A ze byla niewielka kupka sniegu pod plotem to przeskoczyla to i zawadzila kregoslupem o metalowe ogrodzenie :eek2: I zrobila sobie dziurke, siersc zeszla...mozna powiedziec ze sie lekko oskalpowala :ekmm: To bylo 3 dni temu, teraz to juz strupek sie zrobil, no ale siersci to tam raczej juz nie bedzie...:shake: Na poczatku myslalam ze sobie cos w kregoslup zrobila bo do klatki (a to pare kroczkow jest) to szla na ugietych nogach :shake: No strasznie to wygladalo...az sie przestraszylam...A co najdziwniejsze, zadnego dzwieku z siebie nie wydobyla :smhair2: Dzis byla piekna pogoda wiec postanowilam wyciagnac towarzystwo z domu i pojechalismy do Kampinosu :biggrina: Bylo bajecznie. Sniegu tyle ze glowa mala... Przy wejscu do lasu sporo ludzi bylo i troszke sie zmartwilam, ale pozniej wszystkko sie rozpelzlo po lesie :evil_lol::evil_lol: Robilam fotki :cool3: ale trzeba poczekac na wywolanie:roll: Jestem ciekawa jak wyszly. Aparat mialam pierwszy raz w reku :roll: :hand:
-
Swietne zdjecie!! [url]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/szkolenie/8983.jpg[/url] Obok Hugonka powinien byc dymek z napisem "Mam na was wszystkich oko" :haha::haha::haha:
-
Co ona ma? [url]http://img504.imageshack.us/img504/9788/ppp008xv9.jpg[/url] czapeczke?:megagrin:
-
Heloooł jestem mały ziooom [url]http://img117.imageshack.us/img117/2917/resizeofpicture033wu5.jpg[/url] :cool3::cool1::lol: A kocio boskie, jeden z kilku ktore mi sie podobaja :loveu: Aaa, moze ominelo mnie, ale czy baski-bobaki nadla sa niewystawowe czy cos sie zmienilo?:razz: Z ciekawosci pytam :p Pangea :crazyeye: zartujesz :crazyeye: Szczury po ulicach lataja brrrrrrrrrrr
-
Hhahahhhaha:megagrin: a moze taki??? [img]http://www.adminer.pl/AANEWP/foto/pics38.jpg[/img] :lol::lol:szerokiej drogi:lol:
-
Wow, super, 1 najbardziej mi sie podoba :cool1:
-
O dzysis, wspolczuje Paula :shake:
-
POWRACAMY Moje Psisko Goldenisko - NERUŚ:))) FOTKI 136str!!!
anetta replied to DiDDlina85's topic in Galeria
Jaki szczery usmiech [url]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/IM000855.jpg[/url] :grin: -
Przepiekne portrety!!! [url]http://www.koty.2222.pl/hanki/0348.jpg[/url] [url]http://www.koty.2222.pl/hanki/0347.jpg[/url] Nic tylko w ramke wsadzic :loveu::loveu::loveu::loveu: Jakby to byl moj pies to bylabym w siodmym niebie :p Wogole super foty porobilas :multi::multi: [quote]dół mógł mieć bardziej wyczesany no ależ ileż można wymagać hehe[/quote] Wiesz, w koncu na wystawe przyjechal i powinien miec wyczesany wlos :siara: A ten wyglada jakby po kapieli wcale nie byl czesany :siara:
-
BUHAHHAAHAHHAHA [url]http://images20.fotosik.pl/11/278fb6b0fe630d86.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt::roflt: Usmialam si ejak norka :roflt: A wschod, przepiekny :mdleje:
-
[quote name='aga1215'][B]Witaj Magdo:multi: i 100 :multi: [/B] czy ja dobrze widzę? chyba Leon miał zbyt bliski kontakt z ta trawką? cuś ona mu zrobiła????????? :p[/QUOTE] Polaskotala go w doopcie :evil_lol: :lol:
-
A ja przeslyam buziaczki dla Szpileczki :buzi: Dbsst, jutro Szpila bedzie czuc sie o wiele lepiej, a za tydzien(zleci jak z bicza strzelil) bedzie szaleeeecc do woli :Dog_run: Ja pamietam jak Kaja miala ciecie, po powrocie od weta pobiegla do szafki gdzie ma swoje smakolyki :evil_lol: i domagala sie zeby jej dac :evil_lol: Juz wiedzielismy ze z nia wszystko w porzadku :evil_lol: Z kazdym dniem bylo coraz lepiej :)
-
Jakie to to agresywne jest [url]http://images20.fotosik.pl/11/01cde5917043da43.jpg[/url] i strrasznie ruchliwe [url]http://images20.fotosik.pl/11/c6d8d48344a7cb6e.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja kcem je pomiziac :placz:
-
Tez zaglosowalam, ale oni te glosy chyba dodaj pozniej :roll: bo po zaglosowaniu odswierzylam stronke i dalej byl taki sam wynik:roll: :thumbs:
-
AlKil, symbolicznie zawsze i wszedzie :evil_lol::popcorn: [quote]ile Kaja ma latek??[/quote] 13 :haha: Hahhaha, Teklunia, ona na tym zdjeciu patrzy sie z wyrzutem "czemu zalozylas mi ta czapke?:roflt: