-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Kamcia, pewnie, nie zaluj sobie :evil_lol: Pijmy, pijmy poki mozemy :lol: :drinka::drinka::knajpa::drinka::knajpa::drinking::drinking::drinking: :drinking: Sliczny ten pieseczek :loveu: Takie troche masajowy :lol::loveu::loveu:Zeby tylko znalazl domek...A gdzie sie znajduje? U nas wszyscy zapsieni...:shake: Achhh, cieplo sie robi a w sobote ide na slub a pozniej na wesele i kulig mial byc....Ale kurcze jak tak dalej pojdzie to nici z kuligu beda :angryy: A ja nigdy ni ebylam na kuligu :placz::placz::placz:
-
Erka, sto lat kobitko!!:loveu: [img]http://www.fawor.com.pl/img/big/tort-fawor.jpg[/img] Anea, moglabys na Bazarku sprzedawac :cool3:
-
Sliczna, bardzo mi sie podoba :loveu: Kropek ma akurat :lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
No nie, czegos takiego to jeszcze nie widzialam [url]http://img179.imageshack.us/img179/25/dscn87062ja5.jpg[/url] :shocked!: Fajnie to wyglada :lol: Piekny zachod :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hej! BUhahahahaa Nugatowa!!!:roflt::roflt::roflt::roflt: Waszka :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
widze ze macie stabilne ogrodzenie [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/1-28-13.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Leon obronca [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/1-28-15.jpg[/url] :p Pieknie tam, PKP no :loveu::evil_lol::loveu::loveu:
-
No wlasnie, w koncu!! Bardzo sie ciesze ze jednak sie zdecydowalas :multi: I nie gadaj goopot :diabloti: Szpilakopareczka jest swietna!! :loveu:
-
Wow, niesamowicie to wyglada [url]http://img297.imageshack.us/img297/1883/img0010da4.jpg[/url] Takiego klocka udzwignac :evil_lol: Alez Ty zmienna jestes :cool3:;)
-
[quote]Tak swoją drogą to śliczne zdjęcie[/quote] Mi tez szalenie sie podoba :loveu: [quote]Ty je robiłaś?[/quote] Nie, znalazlam w sieci :cool3: No prosze, prosze, 100 stronka powiadacie :cool3: No to w takim razie sie z wami napije. U mnie jedynie 34 :evil_lol: :drink1::drinking: Do dna :drinking: :knajpa: Ale foty tez beda :razz: Asiaczek, otoz to, oto to :p Ale musze Ci powiedziec ze te zesnakowane foty sa w gorszej jakosci niz prawdziwe...A co do wyniku to nie mam pojecia..:shake: Niestety czas juz wracac....Bylo taki przepiekny zachod ze nie moglam sie oprzec:cool1: [img]http://images14.fotosik.pl/70/ef1c4b8d413d0b0a.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/306/a3885137d295d074.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/26/2c80998ce7d417e0.jpg[/img] [img]http://images14.fotosik.pl/70/5ba68be572fdd392.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/306/71f5f414cc127549.jpg[/img] [img]http://images14.fotosik.pl/70/afaac04cbead2dd1.jpg[/img] [img]http://images14.fotosik.pl/70/a8a19c886039d02d.jpg[/img] [img]http://images14.fotosik.pl/70/3edb193614b04672.jpg[/img] I to koniec :placz: mojej wycieczki do Krk :placz: :placz: :placz: Mam nadzieje ze jeszcze tam wroce :cool1: :loveu: :loveu:
-
Ja ogladam :biggrina: [url]http://images12.fotosik.pl/26/d7b26df04063fcf0.jpg[/url] :-o:roflt: Fajny ma aporcik :evil_lol:
-
:mdleje: :placz: adoptuj mnie....ja kcem taki aparat...:placz:
-
No uchachalam sie jak norka [url]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/W%20domu/Irek_Ivo_Basco/29%20styczen/Obraz082.jpg[/url] :errrr:
-
Och boziu, jakie slodkosc :iloveyou: Przepiekny prosiaczek :iloveyou: czy ona jest na reszcie cialka czarna?
-
Obiecanki cacanki :obrazic::obrazic:
-
I to nie jednego :cool:
-
[quote name='PIKA']się zdziwila, ze mozna tak naturalnie zrobić sztucznego ptaszka :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: Bylam zaskoczona ze udalo Ci sie ufocic takie ptaszysko :razz:
-
Widze ze wszystko przeczytalas :diabloti::diabloti:
-
Oooooooooooooo [url]http://images4.fotosik.pl/302/ef57b5ae8093fd00.jpg[/url] :-o
-
Dog na obronie?! Boj sie boga :lol:
-
BUhahaha ale podskakuje :megagrin: swietne!
-
Ciesze sie ze jako takie foty sie podobaja :grins: Zaba, zazdroszcze ze masz blizej niz ja :lol::lol: Pobytu ciag dalszy. Na nastepny dzien, juz po rajdzie popstrykalam pare fotek ;) Przez caly dzien nie robilam zdjec bo po pierwsze, zapomnialam ze juz moge robic (duzo przed zawodami nie moglismy wyjac kliszy i dopiero przed samiutkim startem ktos nam pomogl :eviltong: -aparat byl nie nasz i za bardzo nie umielismy sie nim poslugiwac-), a po drugie nie mialam do tego glowy...:siara::cool1::loveu: Bardzo mi sie spodobala ta trawka i nie moglam sie oprzec zeby nie cyknac foty :lol: Mimo ze u mnie w zdluz ulicy tez posiali trawe miedzy torami to kiepsko to wyglada...i nie jest taka sliczna jak na zdjeciu :loveu: Widac ze dbaja o nia a u nas....:shake: juz nawet chwasty widzialam....:shake: bleee i zolta sie robila... [img]http://images14.fotosik.pl/70/d73c97f11b4f3d4b.jpg[/img] Co jak co ale jakies pieski musialam zlapac :lol: [img]http://images4.fotosik.pl/306/20d5030a782bcaf1.jpg[/img] [img]http://images14.fotosik.pl/70/74040cb336a45fe8.jpg[/img] I juz mniej udane. Foty po skanowaniu mocno sie przyciemnily...:( Ale tez od pogody bo slonce zachodzilo... [img]http://images13.fotosik.pl/26/8c868320f0cc4158.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/306/2ec7e63802468666.jpg[/img] [img]http://images11.fotosik.pl/32/c2f57fb201b98651.jpg[/img] [img]http://images14.fotosik.pl/70/f4cef1fb5362d399.jpg[/img] Brat dorwal aparata i taki z tego skutek...:eviltong: [img]http://images11.fotosik.pl/32/9cb31dc556020278.jpg[/img] cdn.:cool1:
-
:question: ale sesja zdjeciowa, normalnie jak do magazynu jakiegos :lol::lol::lol: I te wloski upiete :megagrin: Buziaczek dla kroliczki:buzi: