Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Aaaaaaa, Hipek tatusiem :multi:
  2. Aaaaaaaa al epychotka :eating: mmmmmmmmmmmm
  3. Komcia lata jak oszalala :jumpie: Ladnie by sie prezentowala na torze do agility :cool1:
  4. Gochgoch, robisz zarabiste foty...ale to juz wiesz :p :iloveyou:
  5. [url]http://img404.imageshack.us/img404/6382/spot13lh5.jpg[/url] :turn-l: A zwlekanie sie z wyrka powalilo mnie buhahah
  6. Ojej [url]http://img82.imageshack.us/img82/1739/obraz138zxc3.jpg[/url] :loveu:
  7. :loveu: rewelka :loveu: Waciak ma fajna maske na mordce :evil_lol:
  8. Nie ma sprawy, tak tez zapraszam :grins:
  9. Bosh, Mmbbaj, ale macie sloodziaka :jumpie: Gratuluje pieknego Zagrajka :iloveyou:
  10. Witaj Haniu :p Sliczne, cieplutkie zdjecia ze Swiat :iloveyou:
  11. Aneczkaaa, ale masz kociamberka :mdleje: Jest niesamowity :lol: A Basco jak pieknie go przyjal :klacz:
  12. Ojojciuuuu, jojciuuu, jakie pucki male dwa :loveu::loveu::loveu: Przepiekne :loveu: Fajnie ze je wzielas :loveu: Gratuluje przeprowadzki do [b]O[/b]:cool1:hydka :grins: Leonku, nie rob tego swojej panci...Badz zdrow :p
  13. Swietne foteczki :lilangel: Azula ma z kim sie bawic, oj ma :p
  14. Dziekujemy za zyczenia :lol: Nie przejadlam sie, o nie :evil_lol: Nie moglabym, jeszcze bym przytyla i w nowe niechodzone spodnie bym sie nie zmiescila :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nathaniel, poprawka, on ma cos z Masy :evil_lol: Corgi nie powinny nosic ogonow tak jak DumboJet :diabloti: Basiu, zapraszam :p :razz: Padam z nog :mdleje::sleep:
  15. [b]Teklunia[/b], hahaha, troche mnie kulo w gardziolko ale dalam rade :diabloti::evil_lol: [b]Alka[/b], niezmiernie sie ciesze ze historyjka sie spodobala :evil_lol: [b]Alive[/b], a jak szybko biegaja :cool3: Tylko on to cfffaniak do kwadratu jest bo czasami robi tak ze zatrzymuje sie i czeka az pies do niego przybiegnie :evil_lol: Po co ma sie meczyc bieganiem :evil_lol: jesli kąsek sam przybiegnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziekuje i zycze wam tego samego :jumpie: A teraz lece bo mam mnostwo pracy...
  16. W weekendy zmartwychwstaje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Chcialabym was przytulic.... :placz::placz::placz:
  18. Czy ten caly teren jest wasz?? [url]http://img139.imageshack.us/img139/379/eretan024xr8.jpg[/url] :mdleje: Spoznilam sie na imprezke :placz: Zycze Guffiemu wszystkiego najkroliczniejszego :cunao: Coffe :loveu::loveu:Moj Ty ulubiencu :cool1: Tez mialam swiniaczki, dwie samiczki, ale niestety jakis czas temu, w roku wejscia PL do Unii, (kiedy PL weszla do Unii, w zeszlym roku czy dwa lata temu...?Tak ten czas szybko leci ze stracilam rachube :cool1:) zeszly z tego swiata...Jedna 1 maja a druga we wrzesniu...... [url]www.anettat.republika.pl/PA1010002%20-%20kopia.jpg[/url] [url]www.anettat.republika.pl/PA1010014%20-%20kopia.jpg[/url] Jesli fot nie bedzie widac a tego sie obawiam to wstawie jakos inaczej.
  19. Uroczy jestes Leonku...po prostu uroczy [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/12-17-18.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Ta mina Szpili mowi wszystko :megagrin: [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/12-17-17.jpg[/url]
  20. A to jest szczesliwy pies [img]http://images2.fotosik.pl/287/c3fdcc3251687c31.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/243/bff5215ecdd39f7d.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/296/f67850f6672f58ac.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/243/d0fa800f00eb0f66.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/243/1dbaad3ae0fb2d6e.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/286/a532fe51af303811.jpg[/img] Pare fot sie nie pokazuje bo fotosik strajkuje, ale foty sie pokaza jak szanowny fotosik pozwoli :cool1:
  21. Beria :evil_lol: tiaaaa :evil_lol: Gufi, nieee :shake: To skrzyzowanie nietoperza z Canis familiaris :evil_lol: Wczoraj ojciec wyszedl z psami i nie upilnowal DumboJeta no i ten zapragnal sie wyperfumowac :angryy::diabloti: Gdy przyszedl do domu to czulam ze cos jest nie tak :diabloti: ale myslalam ze to moze od wilgoci albo od przewracania sie w zabawie...tiaaaa, marzenie scietej glowy :diabloti: Po przyjsciu z zakupow zostal wcisniety do wanny :evil_lol: Och! zebyscie widzialy jego mine :evil_lol: "Ale za co??? Co ja takiego zrobilem? Ja nie chce!! :placz:" Ale widzac ze ja nie ustapie to grzeczny chlopczyk dal sobie spokoj :rolleyes: I moglam czynic swoja powinnosc :cool1: Po kapieli byl czysciutki, pachnacy i taaaaki puuuchaaatyyyy :loveu::loveu: Jak nigdy :cool1: Rodzice przyszli do domu i sie pytaja co jem bo tak ladnie pachnie :evil_lol: A ja im ze to Masaj :evil_lol::roflt: i ze go wykapalam. I ojciec od razu, "a gdzie go kapalas? (bo on taki pedancik "troche" :shake::wallbash:) bo chyba nie w wannie..?!!?!" A ja na to, " nieee u sasiadow" :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol: To sie pyta co zrobilam z sierscia, a ja na to ze zjadlam :diabloti::diabloti: :evil_lol::evil_lol:
  22. [quote]Anetta zawodów w planach nie mamy:roll:[/quote] Bu :sadCyber: Tego to jeszcze moje oczeta nie widzialy...[url]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/W%20domu/grudzien/16%20grudzien/Obraz005.jpg[/url] :mdleje: Dooobraaa woooda Basco, dooobra :p
  23. :mdleje: Widoki w Pieninach sa prze-pie-kne!!!!:iloveyou:
×
×
  • Create New...