Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. O matko....;( Co za wiesci...:placz: Asia :calus:
  2. Hej Maga :) Masz cudne dzieciaki [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-6-20.jpg[/url] :loveu:
  3. Cos mu sie z faflem zrobilo [url]http://images13.fotosik.pl/7/75aaadef4930c6c5.jpg[/url] :evil_lol: :-o szkice przepiekne!
  4. Idaaa :loveu: Wybawila sie dziewczynka :)
  5. Ulala, a ja juz zapimnialam jak snieg wyglada :evil_lol::evil_lol: A gdzie on lezy?
  6. Ale masz zajefajny banerek i av!!! Zwlaszcza av mi sie podobuje :razz: Jest rewelacyjny!
  7. Witam wszystkich w nowym roczku :lol: Wszytkiego naj najlepszego :multi: Kaja malej nerwicy sie nabawila przed te fajerwerki :angryy: Nigdy sie tak nie zachwywala. Bylo mi jej bardzo zal...:(( Jak w ndz. po poludniu zaczely sie pierwsze strzaly to Kajus dostawala drgawek i zaczela dyszec...:shake: O polnocy juz nawet nie chciala schodzic z lozka a jak juz musiala to chodzila wszedzie za moim ojcem...Powiedzialam w domu (ja wybylam :cool1:)zeby zamkneli psy w lazience ale gdzie tam :lol: Nawet do lazienki nie chcialy wejsc :lol:
  8. [url]http://img413.imageshack.us/img413/3117/tndsc09296br8.jpg[/url] diabelek tasmanski :evil_lol: Lucy, a jak rottka?
  9. Aaaaaaa, sa juz maluszki, gratuluje mamusi...czternastki :-o
  10. No co wy! Przeciez on cwiczy joge :cool1: [url]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/PIC_117.jpg[/url] Nie znacie sie, nic a nic :cool1:
  11. Ale sloodkieee [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-1-18.jpg[/url] :loveu: Ladna masz kuchnie :p
  12. Zagrajek :loveu: Jaka masz sliczna adresatke :cool3:
  13. Obejrzalam wszystkie foty...Kodaczek byl przepieknym psem...:loveu: Mial niesamowity kolor siersci :loveu: Wieka szkoda ze nie ma go wsrod nas..:( Dla Kodaczka [']
  14. Abuahahhahahaaahhaha no nie moge!!! :roflt::roflt: Ale sie usmialam z wizyty ksiedza!!! :roflt::roflt::roflt::roflt:
  15. :megagrin: Fajny mieliscie spacer....pelen w podskokach :megagrin:
  16. Tylko czerwone slady zostaly :evil_lol:
  17. http://images1.fotosik.pl/317/15b9a7e4de1db885.jpg :-o Co to? lotnisko jakies?
  18. Obejrzalam foty kocio -swinkowo- inezowe :evil_lol: Sa swietne :evil_lol: :drink1::drinking::drink1::drinking:
  19. Jakie babelki, wymiziac je prosze :p
  20. Ach...boskie :mdleje:
  21. Oooo, jak aslodka swineczka :loveu:
  22. No nie bylo, nie bylo, w wielu galeriach mnie nie bylo...:shake: To pogratuluj TZtowi :bigok:
  23. O rany, ale okaz :shiny: Malutki wyploszek :loveu: Niebieskie oczko? [url]http://img160.imageshack.us/img160/3160/zimaaaaoraztopanciazzabwg2.jpg[/url] :hmmmm:
  24. Sunieczka jest sliczna, taki czarny wegielek :loveu: Wiem co czujesz nie mogac zabierac jej do auta, Moj ojciec tez taki pedancik jest :shake: Nawet jak kupilam mate to krecil nosem :-o :-? No bo przeciez na macie tez zostaja wlosy :diabloti::diabloti::diabloti:
  25. Na tej foci ewidac jaki ewielki ema te ucholce [url]http://img122.imageshack.us/img122/9387/zdjcie001qq4.jpg[/url] :evil_lol::-o:evil_lol:
×
×
  • Create New...