-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Ooo jestes!! :angel: Oklaczony Tenek :iloveyou: Moj brat z (juz) zona zrobili tak samo :multi::multi::multi::bigcool: Jak ja bede miec slub :evil_lol: to tez tak zrobie! :kociak::Dog_run: A co jest najfajniejsze, rodzina od strony zonki tez jest postrzelona na punkcie psow :lilangel:
-
Nastepny bezwstydnik [url]http://images14.fotosik.pl/104/57b8da84568cfcd7.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A mi sia podoba Alosza!! O! I mam 500 stronke! O! :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Boshhh, jaki piekny ten kot :mdleje:
-
[quote]To pij tak, aby się nie upić![/quote] O, o, o, dobrze prawisz :p Anka, witam, witam :) Bylam wczoraj na slubie u brata a pozniej na poslubnej imprezce bo weselem nie mozna tego nazwac ;) Sniegu nie bylo wiec musielismy sie nacieszyc jedynie ogniskiem :watpliwy: Trzy foty na krzyz, wiecej nie ma :evil_lol: Widok na Wawke od strony Pragi. Ci bardziej spostrzegawci zobacza PKiN :p [img]http://img253.imageshack.us/img253/4684/36600005bd4.jpg[/img] Jeszcze ze swiat :evil_lol: [img]http://img443.imageshack.us/img443/8827/schowek04ty4.jpg[/img] Przy swiatecznym stole, Kaja wpatruje sie co na nim sie znajduje ;) [img]http://img443.imageshack.us/img443/7047/schowek12tj8.jpg[/img]
-
BUhahahha to jest super!! :roflt: [url]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/spacerki%20z%20kolegami/bazyl/ligowiec%20wietrzny/img_7192.jpg[/url] Widzicie jego oczy? Wygladaja jakby robil taka minke ":icon_roc:" :roflt::roflt::roflt: Super, suuuperrr foty :sweetCyb:
-
:-o O fuuuuuuuuuu :mdleje:
-
Hahaha to samo mniej wiecej mialam pisac :megagrin: Cola? :roll:
-
Zajaczek :-o malutki :evil_lol:
-
Widze ze masz drugiego niufka [url]http://img109.imageshack.us/img109/2406/tnimg0016qg7.jpg[/url] Sliczny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
O matko swieta!!! [url]http://images3.fotosik.pl/130/8cccb73f4dc8b056.jpg[/url] A coz to jest :scared::scared::eek2: :roflt::roflt::roflt::roflt:
-
:loveu: ooooooooo jak wy tam milo i przytulnie mialyscie :loveu:
-
HAhahah. Po co sie meczyc, patyk Jasia cie wyreczy :lol::lol::lol::lol::lol::lol: [url]http://img180.imageshack.us/img180/4329/zima026gn7.jpg[/url]
-
Ulala, jaki ziom :p
-
Gratuluje :thumbs: Ja tez sie pogubilam...:hmmmm:
-
Ooo, ten mi sie podoba [url]http://images13.fotosik.pl/33/7fb377a7e0feb875.jpg[/url] :p Kto mi zasponsoruje? :jumpie:
-
Ja chce takiego pieska na biurko [url]http://img238.imageshack.us/img238/3766/inka15zr4.jpg[/url] :loveu: Wyglada jak ten piesek z kiwajaca sie glowka co zazwyczaj w samochodach bylo takie widac :evil_lol: A uszka to kiedy jej stana?:hmmmm:Wydaje mi sie ze juz dawno powinny jej stac ;)
-
A one to chyba na drozdzach jada :razz: :loveu::loveu::loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Co tu sie porobilo :roflt: Waszke z cieciem swataja :roflt: Swietnie, oby tak dalej :evil_lol: I juz slub pomalutki sie zapowiada :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Pati i Daisy']To samo chciałam napisać :lol:[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: A fot dalej ni mo :placz:
-
Co za pestymistyczne podejscie :nono: Wszystko bedzie w jak najlepszym porzadku :calus: Musi byc! Nie ma to tamto!!
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[url]http://images14.fotosik.pl/79/fc991a1e5e35014d.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: A historyjka the best!!!!!:megagrin::roflt::ylsuper:buhaaaha, Brawo, za pierwszy ognik :drinking::cunao::drink1::drinking::cunao::drinka: -
[url]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/psy/deltasn7.jpg[/url] :evil_lol: wariatka :evil_lol::lol: Ale radosna z niaj sucz :multi: