-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Luneczka sie zamartwia o Bolka....:( Bolus, trzymaj sie chlopie!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://images3.fotosik.pl/290/eef0ed160cdd25c6.jpg[/url] :roflt: ale on ma mine :roflt::roflt:buhahahaha :roflt:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Przeczytalam i obejrzalam :p Tylko tyle zostalo ze Zmorki [url]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/dziwy/woda101.jpg[/url] :placz::sadCyber: Foty z kapieli to ja chyba ojcu pokaze :diabloti: On sie wscieka ze ja Masaja kapie w wannie i ze tyyyyleee (wg. niego :shake:) jest siersci w wannie i na wannie. Masakra :-? Biedny Tommy :( Jak on sie teraz czuje? -
....a uszy Gezia zyja wlasnym rytmem... [url]http://images3.fotosik.pl/295/cd92c6f1973586f2.jpg[/url] :loveu::loveu: Przecudowne zdjecia :loveu:
-
Hejaaaa:hand: Leon jest wniebowziety :loveu:
-
[quote name='BORA']Nie spotykam takiego :shake: Borzojek to rzadkość, dlatego od razu z aparatem leciałam :evil_lol:[/QUOTE] No to jeszcze bardziej sie ciesze ze mialam zaszczyt go spotkac ;) Bardzo ladna ta obrozka :cool3: Behemot, ja tez i to bardzo :p [SIZE="1"][COLOR="Silver"]Jeszcze bardziej zazdrodzcze miejsca zamieszkania....[/COLOR][/SIZE] Torcia, a cio ty tak ajakas niewyrazna jestes? [url]http://img157.imageshack.us/img157/8895/picture001ho1.jpg[/url] :evil_lol:
-
Ala, mozna normalnie, dobrze ze na oczy mi sie nie rzucilo :lol::lol: Dzis jest juz o wiele lepiej :jumpie: i nic mi nie szumi. Zapomnialam wczoraj napisac. Ala wczoraj skonczyla 2 miechy :lol: I juz nie wyglada jak wygladala :p Coraz bardziej podobna jest do ludzia :haha: No i wybieram sie na slub....mojego drugiego brata :mdleje: Zabral mi!! Patrzcie go, zabral!:mad: [img]http://images3.fotosik.pl/286/8dce885601042ca4.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/242/f8458d7a3f1fb1f8.jpg[/img] Ostrry zakret:razz: [img]http://images3.fotosik.pl/286/952853ca7201b1d2.jpg[/img] Nie dosc ze zabral mi patyka to jeszcze pilnuje swojego dolka:mad: [img]http://images1.fotosik.pl/296/6da70e2f59c126c2.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/287/97a601bed20b16f1.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/287/f96e57ee45b88202.jpg[/img] Troche poszczekam i poskacze wokol niego:evil_lol: [img]http://images3.fotosik.pl/286/7254e7603df454be.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/296/011f66e5a9e79b1a.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/287/6fa7497c08cbab07.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/286/0b39ff1d567e1db5.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/243/7887afde2b99fe67.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/286/c876037344c29b08.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/286/488dea505b9eba0a.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/296/ba7bd6795f73d702.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/287/e6ce09ffb52e8a00.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/287/68fcb1b2220dfb83.jpg[/img] Oko w oko [img]http://images2.fotosik.pl/287/f81d82a407d8c42d.jpg[/img]
-
[quote]Co do metra - to o jakiej stacji mówisz? Bo jeżeli Metra - Plan Wilsona - to pewnie Agabass lub inna nasza koleżanka (nie zalogowana na DGM). A ile psiaków ta osóbka miała na smyczy?[/quote] Tak, o Wilsona mi chodzi :p Jednego miala i byl brazowo-bialy, tylko nie wiem czy on czy ona bo sie juz spieszylam i nie zwrocilam uwagi. Agabass, chyba jest blondynka, nie..? A tamta miala chyba rude wloski :hmmmm:
-
Hej Paula :hand:
-
:crazyeye: Obejrzalam podwodne zdjecia. Jestem nimi zachwycona!!! :loveu::loveu: [quote]A czemu tak dużo??? Blue Hol urzeka...Pionowa ściana rafy. Po jednej stronie półka na głębokości 70 m, tam już działa na organizm azot...narkoza azotowa, człek jest jak naćpany i jest pięknie i płynie głębiej... no i po nim...nie wypłynie do góry, bo półka go zatrzyma, więc wiszą pod nią do dzisiaj.... Nastepny chce zobaczyć i... kółko się zamyka...[/quote] :eek2::mdleje::mdleje: Nie rozumiem jednego :oops: Jak to polka go zatrzyma??
-
Ekstra ten drapaczek :thumbs: ale powinien byc jakis kontrastowy...Blue nie widac :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobrze ze sa jasne slupki :evil_lol: :loveu:
-
Bosh, jakie przesliczne i cuuudowne zdjecie!! [url]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz674.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Niesamowicie mi sie podoba :loveu: Bialasek wiadac byl nieugiety :evil_lol:
-
[url]http://img225.imageshack.us/img225/7106/krliki033fv2.jpg[/url] no nie moge :roflt: boskie :roflt::roflt::roflt:hahahhaaha Masz przesliczne zwierzaki :angel: Prosilabym wiecej zdjec Coffe :bigcool::loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Mialyscie swietny spacer!!!:multi: Ale daje po oczach [url]http://images3.fotosik.pl/285/92ecb9ca9b551351.jpg[/url] :razz: Tutaj Fred naprawde wyszedl jak lisek [url]http://images4.fotosik.pl/242/e1ef5d1c1da665f6.jpg[/url] ;)))))) -
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
anetta replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
LAlus, jaki ty masz elegancki sweterek :razz: Pewnie wszystkie panny sie za toba ogladaja :gent: No nie pogadasz :cool1: -
[quote name='Czoko']Czy mogłybyście się zastanowić jakiej rasy pieski rozstawiają uszy tak jak moja Choco? Z innych roważań wiem że jest "w typie 3 innych ras" ale rozstawienie uszu do niczego nie pasuje... [url]http://img212.imageshack.us/img212/193/tofkaiczoko2469ui.jpg[/url][/QUOTE] Corgi :p ...
-
Olejek powiadasz? Nawet nie mam tego w domu...:shake: Smarowalam uszy i nasaczalam wate Amolem ale nic to nie dalo... Caly czas mnie to trzyma, czasami jest lepiej a czasami gorzej...Szalu mozna od tego dostac...Siedzisz np. w ciszy a tu cos w uszach ci szumi...:mad: Dzis byla u mnie siostrzenica i Kaja mi oszalala!!! Koniecznie chciala sie dostac do lezacej na lozku Ali. Myslala ze to jakies nowe zwierze :lol: Raz zdarzylo jej sie klapnac zebami :mad: Na szczescie bylismy obok oczywiscie i od razu zareagowalismy. Wogole nie spodziewalismy sie ze tak histerycznie zareaguje :-o Predzej myslalam ze Masaj bedzie ja wachac itp. a on NIC, kompletnie!! Totalna olewka :multi::lol: Gorzej bedzie jak Ala zacznie chodzic...wtedy moze sie nia zainteresowac :mad: Hahah Hana, ok :lol:
-
Czesc :p Przesliczna bernenka :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Witaj Waszka, swietne foty Lunkowe z Oliwkowa :evil_lol: Trzymam kcikuki za Bolutka :kciuki:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Looo, jaka poza, takiej jeszcze u Ozulca nie widzialam :cool3: relaks na pleckach :cool1:
- 78403 replies
-
Jak ladnie dzis u was bylo.... To chyba juz drugi borzojek tylko ze starszy od tego co ja spotkalam w sierpniu :p Tamten mial wiecej rudego jesli dobrze pamietam :p Spotykasz moze takiego ? No taaa, biadna sunia...ktos nabalaganil i ze niby to ona...[url]http://img149.imageshack.us/img149/6708/picture013ps1.jpg[/url] :shake:
-
Chodzilo mi o to ze na spacerkach chyba nie spotykasz przypadkowych psow :razz: Ale widze ze jednak czasami sie zdarza kogos spotkac. Ooooo....:( ;)) Pani chyba byla zachwycona ze nie musiala sie schylac :lol::lol:
-
[quote name='Nugatowa'][IMG]http://i12.tinypic.com/2qtfiw8.jpg[/IMG] Czuszka ćwiczy Pilates :-o :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://www.fit.pl/g/str/cwiczeniadlaciebie/na_lato_03.jpg[/IMG][/QUOTE] BUhahahahaha :roflt: DOBRE!! :roflt: [url]http://i13.tinypic.com/40df18y.jpg[/url] Co za akrobatyka!!:shocked!: Ladny ten polaczek :P