-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Witaj Asiaczek :) Milo ze nas odwiedzilas :p Czy nierealne? Przy odrobinie samazaparcia wszystko sie udaje :p To tylko 33 strony(nie wiem jak u Ciebie :razz:). A fot nie jest tak strasznie duzo... Co do aparacikow, to masz racje :( Przez te wichury to zmiotlo nam barak pod ktorym trzymalismy czesc sprzetu do cwiczen :razz: Przeeeeleecial sobie jak piorko przez ogrodzenie i zatrzymal sie na drzewie:-o:shake::diabloti: Cale szczescie teren na ktorym wyladowal barak jest niezagospodorowany i nic tam nie ma wartosciowego oprocz krzakow :cool1: No i cale szczescie nie wyladowal z drugiej strony, czyli na uliczce dojazdowej do osiedla :diabloti: Dodam ze barak jest metalowy i sporawy, mysle ze samochod by sie do niego zmiescil :cool1: Dzis na poprawienie sobie humoru z wczorajszego dnia pojechalam do Maximusa za Jankami i obkupilam sie prawie ze od stop do glow :multi::bigcool: Zeby obejsc wszystkie hale na spokojnie (a sa 4) to trzeba jechac z samego rana :lol::lol: Fajnie tam bylo :lol: Podobalo mi sie :p
-
Aaaaaaaaahaaaaaaaa!! To takie buty!!! :D Grzesiogacek, buhahahah
-
Ehhh, nie bedzie poslanek w strzepach, nie bedzie pogryzionych gazet...No szkoda, szkoda, Tora bedzie niepocieszona. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='gochgoch'][FONT=System] matura to pikuś...jeszcze egzaminy na studia...:evil_lol:[/FONT][/QUOTE] Achhh, no tak! Zapomnialam :wallbash: :lol: Dobrze ze was ni eporwalo :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Monia :calus:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Och, Gagunia jest jak jedwab :loveu::lol: [url]http://img226.imageshack.us/img226/3429/gag0191de6.jpg[/url] Piekna , slodk adziewczynka :loveu: No no, trzymam kciuki za treningi :multi:
-
Te stringi :roflt::roflt::roflt: A co to za krzak?:lol: A tak sie zastanawiam, co by bylo gdyby Cie nie spotkali?:lol::lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
anetta replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Jak sobie ladnie grzyweczke do gory zaczesala [url]http://images13.fotosik.pl/20/92a3f443a489b6e6.jpg[/url] :p -
[quote][B]Tam gdzieś są dziki :cool1: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-21-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-21-1.jpg[/IMG][/QUOTE] U hu hu hu, powialo groza :ghost_2: [QUOTE][B]Poszliśmy nad nasze jeziorko. Lasem idzie się 5 minut, omijając las jakieś 15 min. Szliśmy 15 :cool1: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-21-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-21-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-21-5.jpg[/IMG] [B]I pieknie jest naokoło, gdyby nie to, że gdzieśtam są dziki :evil_lol: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-21-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-21-7.jpg[/IMG][/QUOTE] Jesssuuuuu, jak tam bedzie pieknie na wiosne i lato (jesli beda) :placz::placz:
-
:loveu::loveu::loveu: Uuuuwwwieeelbiam Twoje foty!!! Bidulka Azulka :calus:
-
[quote name='gochgoch'][FONT=System]heloł!!! Ty też coś dawno się nie pokazywałaś....:mad: ale miło widzieć!! miło!! a w szkole baaardzo nam się podoba i się staramy!!! chcemy dostać świadectwo z czerwonym pasek i startować do dobrego liceum:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/QUOTE] Nie bij :placz: :lol: Starajcie sie, starajcie. Pamietaj ze maturka jeszcze was czeka :evil_lol: Toz to prawdziwny zajac [url]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/w%20trawie/8090.jpg[/url] :roflt:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waaaszkaa :candle:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Alleeeee gonitwy :jumpie:
-
:-o WOW :cool2:
-
[url]http://img165.imageshack.us/img165/7596/picture0134ej.jpg[/url] debesciarskie :roflt::roflt::roflt: Tak, tak, kup jej boksia :diabloti: Bedziesz miec podwojne ADHD w domu :evil_lol::evil_lol:
-
[quote]Dopiero przypadkowo znajduję to 2 lata poźniej:mad: :mad: ![/QUOTE] No, skad ja to znam :evil_lol::evil_lol: Helo Ala :) Dzis zamiast futer bedzie dziecie :lol: Troszke jej sie uroslo :lol: [img]http://img261.imageshack.us/img261/2335/ala1xj1.jpg[/img] [img]http://img261.imageshack.us/img261/4788/ala2ng5.jpg[/img] [img]http://img261.imageshack.us/img261/4347/ala3dw0.jpg[/img]
-
Och boziu, jaki cukiereczek malutki :loveu::loveu: [url]http://img156.imageshack.us/img156/5200/picture107mv3.jpg[/url] Fajnie tam macie :razz:
-
[url]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/DSC_0114.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
-
Lo jejciu, jakie fasoleczki :loveu: Trzymam kciuki za domki :kciuki:
-
Jak kolorowo [url]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/psy/stum1.jpg[/url] :loveu: Te trzy ostanie foty sa swietne! :lol: [url]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/spo2.jpg[/url] puci, puci, kazdy w innym kierunku :loveu: A do cioteczki jak zasuwaja :lol::lol: Slodkie to jest.
-
Ulala, nasz Hugonek do szkolki uczeszcza :multi::multi: I widze ze idzie mu i Tobie bardzo dobrze :multi:
-
[url]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/TRIO/15%20stycznia/DSC_0302.jpg[/url] :mdleje: o rany :mdleje: Drugi niszon :mdleje: Ale jaki wy****** w kosmos :-o No cudo!! Ania, co Cie skolonilo na drugiego niszona?