Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Nie wiem czemu jestem tu po raz pierwszy :hmmmm: Masz przepiekne kochane jamniczki :loveu: [quote]Czy pies o takim spojrzeniu mógłby zjeść buty albo przegryźć kabel od klawiatury[/quote] Nieeee...skad :shake: :diabloti: Swietne imie- Trampek :grin: Podoba mi sie!!!:loveu:
  2. Przesylam duzo caluskow dla Gajeczki :buzi:
  3. NO NO, fajnie mialyscie :) A tego wlochacza od razu poznalam i tylko sie upewnilam po poscie Imanci ze on tam czesto bywa :razz: Imanca, pamietasz, na tym naszym spacerku tez byl, jeszcze jako szczeniak :) [url]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/[/url] Pamietacie jak mial na imie ten dog? Bo ten albo podobny (byl w pania wlasnie taka jak ta, wiec bardzo prawdopodobne ze to ten) rzucil sie kiedys na Masaja :diabloti: Pytanie do baskomaniaczek:razz: Czy ktoras z was byla przy bramkach w metrze w piatek troszke po 15?:cool1:
  4. http://i10.tinypic.com/2w5ri1t.jpg re-we-la-cja! :klacz: http://i13.tinypic.com/2qa7n78.jpg :crazyeye: to jest chyba jedyne zdjecie w galerii gdzie razem z Malenstwem jest inny pies tzn. rasa psa :lol: Czy boksio(?) nie czul sie ponizony? :lol::lol:
  5. :-o Cypek mama?! wow! :multi: Dla mamusi Jojeczka ['] Bardzo przykre...
  6. Jaka sliczna kruszyneczka :loveu:
  7. Hello Ania :) Powiedz Ty mi, kiedy wasz klub zorganizuje jakies zawody...?:cool1::cool3: Dla Basculca :buzi:
  8. [quote]Era goli się pod pachami?[/quote] :roflt::roflt: :hand:
  9. Boze, jaki przepiekny obraz!!! :-o:loveu::loveu::loveu:
  10. czesc Kasia :p Ale tutaj fajnie gwara godocie :evil_lol: Strasznie fajnie sie to czyta, wogole lubie sluchac jak rozmawiaja slazacy :p Pamietacie program "Nauka jazdy" czy cos w tym stylu? Tam to fajnie nawijali hahhaahha zwlaszcza pan Grzes :grins:
  11. Haniu, Gezio jest taki duzy albo lozko takie male :crazyeye: [url]http://images2.fotosik.pl/280/938d00ae02fe8057.jpg[/url] Kcem wiecej takich nuuudnychh zdjec 8-) Kurcze no, fajowki ten aparat....:roll:
  12. Bigosku, ducha zobaczyles??? [url]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/spacerki%20z%20kolegami/bigosek/7427.jpg[/url] :eviltong:
  13. Rzeczywiscie Delta trosze przytyla :evil_lol: Juz sie nie moge doczekac malych szczurzatek :razz:
  14. Dzysas :mdleje::mdleje: Ile masz zwierzakow :mdleje: A jakie piekne, wszystkie, bez wyjatku :iloveyou: Imie Waciak baaardzo mi sie podoba :lol::lol: Z Waciakiem przy i w wannie to Twoje dzieci?:cool3:
  15. Witaj Honey, myslalam ze weszlam do innej galerii bo juz nie ma tych malych i niewinnych kluseczek z zamknietymi oczkami :evil_lol: Niesamowite jest to ze psy tak szybko rosna ;) Swietny widok! hahahhaha [url]http://img206.imageshack.us/img206/3775/3iq6.jpg[/url]
  16. Ale niesamowite i swietne zdjecia!!:multi:
  17. Jeczal, szczekal no i mu odebral skubaniec jeden... [img]http://images2.fotosik.pl/282/8d792548b19f7342.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/282/f51cb0359e63d152.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/237/844dc423747f5882.jpg[/img] I teraz biedny Bono nie ma co robic...:sadCyber: Ale do czasu....:diabloti: [img]http://images4.fotosik.pl/237/2e41adac6ef5ca5d.jpg[/img] Czy jest jakis preparat na odetkanie uszu??:errrr: Juz drugi tydzien mnie to meczy...:evilbat: Zwykle po bolu gardla mam katar a tu niespodzianka!! na uszy mi sie przenioslo!! :diabloti: i tak trzyma do dzis :diabloti:
  18. Zyjemy, zyjemy, ale przez ta prace nic mi sie nie chce :evil_lol: A za niedlugo znow wychodze :lol Nie wiem po jakiego grzyba jest ta nowa galeria...:stupid::shake: Wstawilam na nowo te foty ktorych nie bylo widac. Co najdziwniejsze stare adresy zdjec byly inne od tych nowych :hmmmm: :lol: [quote]boskie dupcie[/quote] prawda ze zgrabne...?:cool3: No to co? pora na jakies foty, nie? :lol: A poscig nadal trwa :diabloti: [img]http://images2.fotosik.pl/255/2ea7da7e56ceb2e4.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/254/0498154821faa484.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/264/894a787f59801463.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/218/ebbd7f7b8d605e12.jpg[/img] Masaj dal sobie spokoj... [img]http://images3.fotosik.pl/254/6b96a56c9b23751d.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/264/32b8207b87fff182.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/254/09ed095465c96cd3.jpg[/img] ....ale tylko na chwile...:diabloti: [img]http://images4.fotosik.pl/218/1c99f3cc387b2d10.jpg[/img] auuuuu [img]http://images3.fotosik.pl/254/7043d71625ab954f.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/254/59270ee1abc0523b.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/282/bfba695b110cc307.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/290/6164a5b8fde96fbe.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/237/04de5bc4ad0f3eba.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/237/233ae9b5ad62fadd.jpg[/img] :lol::lol::lol: [img]http://images2.fotosik.pl/282/9113dc4d2a385da8.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/290/a4333bb1fcdff84c.jpg[/img] Wiecej sie nie miesci...limit obrazkow :diabloti:
  19. [quote name='aga1215']:diabloti: podpaliłam :angryy: zaśmiecają mi podwórko, ogród i chałupę:angryy:[/quote] :roflt::roflt::roflt:buahahaha:roflt: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Aga, gdzie Ty mieszkasz....?? Masz takie przepiekne okolice...[/COLOR][/SIZE]
  20. Cudny wyzelek :loveu: [url]http://images2.fotosik.pl/268/eb95fcfa491b5fce.jpg[/url] Sliiczne :loveu::loveu:
  21. :mdleje::mdleje: ale kominek :mdleje: O zdolnosciach rysowniczych Tz'ta nie wspomne :cool1: Fajnie ze masz juz cieplo w Ohydku :multi:
  22. Alez piekny kociamberek :crazyeye: :loveu::loveu: Zycze jej duzo zdrowka :happy1:
  23. ........... Dobranoc.....
  24. Widzialam, widzialam :bigcool: Powiedz, jak Ci sie udalo tak szybko znalezc mu domek?
  25. No nie, one sa komiczne :lol::lilangel:
×
×
  • Create New...