Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Witam z rana :user: [quote]wiesz moj kuzyn ma 2 jamniory Stella ma juz 10 lat i ani jednego siwego włosia ;-) natomiast DIKA zaledwie 6 a brode ma siwiutenka .....nie wiem od czego to zalezy;-)[/QUOTE] No wlasnie, ja tez sie zastanawiam. Smieje sie ze psiak jest wychowywany bezstresowo :lol: A tak na serio, to moze to zalezy od genow..? :niewiem: Eriu, pannica spi w kuwecie :lol: Ma raczniczek i lampke :lol: Mowilam mamusce zeby zrobila jej jakies terrarium ale ona nie przejela sie tym zbytnio :lol: Jak to w komputerze? No ladnie, zarcie kotu krasc :shake:;) Zu, o zolwiu ja mowie :lol:
  2. Ale ona maja swietny hotel, zapewne 4 gwiazdkowy 8) Justa, gdzie masz swoja galerie?? Za maturke :drinking:
  3. :lol: alez ona jest slodka :lol: Jaki ma krotki ogonek :) Ona sie w schronie urodzila?
  4. Witam Zuzolkowa rodzinke :))) Pikne foty robi Twoj TZcik 8) Ta mi sie bardzo podoba :loveu: [img]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/GGG043.jpg[/img]
  5. No i ZERO deszczu, ani kropeleczki :angryy: Duszno i parno...w pracy co prawda klima jest ale slaba ja ustawiaja :angryy: I padam na twarz...Nawet wzielam ze soba parasolke :roll: I ccoooo, i doooppaaaaa [quote]Ciekawe czy Masajowi ta firanka i zaslona cos pomogly hihi[/quote] Mysle ze nie :lol: Eriu, nie jestem w stanie Ci powiedziec ile ma dokladnie. Jak ja znalezlismy byla malutka. To pierwsza fota jej zrobiona [img]http://img409.imageshack.us/img409/1280/kajaizolwot0.jpg[/img] Wtedy nawet by nie byla w stanie wdrapac sie na balkon a teraz sami widzieliscie ;) Tak jak pisalam wczesniej jest u nas na pewno wiecej niz 5 lat. Nawet sie zastanawiam czy blisko 7-9 by nie miala :roll: Zobaczcie, Kaja nawet jeszcze nie jest mocno siwa.
  6. W kocu Nugacik pozbyl sie tego cholerstwa :multi: Koniki sa sliczne :loveu: i chmurki :loveu:i ta dorozka :o :loveu: i wielllkie pole :loveu:
  7. Eeeeeee :nono::mad:
  8. No przepiekny :loveu: Mnie tez urzekla na z bialym podwoziem :loveu: [url]http://img152.imageshack.us/img152/486/dsc03061pg9.jpg[/url] aaaaaaaaaaaaaaaaaa :mdleje::loveu::loveu:
  9. Jaki slodki cukiereczek :loveu: Szylki tez sa fajne :cool3: Mlodziutkie sa, jeszcze tyyyle zycia przed nimi :)))
  10. No rewelacja!! :o :mdleje::mdleje::mdleje::ylsuper: Swietne! :lol:
  11. [quote name='cockermanka']Ehh...nic nie powiem...padłam na zawał....:eviltong:[/QUOTE] [img]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_9_3.gif[/img] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Tak, tak, Rauni, pokaz Sunday w calej okazalosci :multi:
  12. Hhahahaa taaak :lol: Do jedzenia...biegla :lol::lol: Masaj chcialby uciec od goraca :lol::lol: Kaja jak sie na niego patrzy :lol: [img]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_1_9.gif[/img] [img]http://img185.imageshack.us/img185/8994/dscf0876zbf4.jpg[/img] [img]http://img185.imageshack.us/img185/212/dscf0877zkc6.jpg[/img] [img]http://img185.imageshack.us/img185/2339/dscf0878zdh9.jpg[/img] [img]http://img185.imageshack.us/img185/5845/dscf0880zcl4.jpg[/img] Dzis podobno ma byc [img]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_2_1.gif[/img] i [img]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_2_2.gif[/img] Mam nadzieje ze troche powietrze sie ochlodzi :lol: Fajnie te emoty, co nie? :lol:
  13. No ladnie :roll: [img]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Zmorzaste/6tyg94.jpg[/img] :o :nono: [img]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Zmorzaste/6tyg66.jpg[/img]
  14. Madra sucz, madra!! [img]http://i8.tinypic.com/626kr35.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol:
  15. Fajnie ze juz je wytrymowalas :multi: Bardzo ladnie Ci to wyszlo :multi::multi: Powinnas byc trymerka :multi::multi::multi: :evil_lol: Slalom gigant jest ekstra hahahaha
  16. Ewa :lol::lol: [img]http://img526.imageshack.us/img526/4085/schowek07zmd4.jpg[/img]
  17. Kajek ma bardzo urozmaicone zycie :roll: ;)) [img]http://img245.imageshack.us/img245/3769/dscf0823cv1.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/1899/dscf0824lm6.jpg[/img] Troche nudne te foty, jakby to rzec....troche monotematyczne :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pewnie pomyslicie ze ona tylko spi.....a no wlasnie i dobrze myslicie :evil_lol: Ozywia sie o 21...w pore karmienia :evil_lol: W taka pogode nie da sie nic innego robic zwlaszcza jak sie ma tyle lat. Wychodzi na kilku minutowe spacerki i do domu leci, oczywiscie musze ja sila wyciagac na te spacerki.
  18. anetta

    Jamniczka FIGA

    :o Lo rany, ponad pol roku Cie nie bylo :roll: Pokaz jak teraz wyglada Figa :) Slycny av.
  19. No swietny fryz, teraz taka moda rozumiem 8) Keri jest piekna :loveu: Bardzo mi sie podoba.
  20. Tez kaczuszki jakie sa sliczniutkie :loveu::loveu:
  21. Oooojj, Miki :( Kaje tez bardzo mecza, nie chce wogole wychodzic na dwor. Zaba, a nie lepiej naprawic?
  22. BUhahahah, Sunday :o :megagrin:
  23. [img]http://img530.imageshack.us/img530/2288/imgp5658jq8.jpg[/img] :roflt::roflt::roflt::roflt: Jak zalotnie uszko odslonila :cool3: 8) [img]http://img245.imageshack.us/img245/9176/imgp5708ep4.jpg[/img]
×
×
  • Create New...