Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. anetta

    Opole - wystawa 2007

    [quote]Asik asik[/quote] oooo :p A jaki to bo nie widze 8)
  2. No to brawo!
  3. Ewelina, swietne foty!!! Te z kosciola tez Ci nie zle wyszly :happy1::happy1: A to [url]http://images21.fotosik.pl/307/a585bc0ec5b0de75.jpg[/url] rewelacja :roflt: [quote]a w zwyklych cyfrowkach to jest punktowy pomiar ostrosci ale nie mam pojecia gdzie i w jakich aparatach sie znajduje napewno w [b]fuji[/b] s9600 a dalej nie wiem;)[/quote] i jeszcze w 5600 :eviltong: A tak na serio mowiac to wydaje mi sie ze w kazdej cyfrowce powinien byc taki pomiar :hmmmm:
  4. Hej, dawno mnie nie bylo a Farko jest taki duzy :o
  5. [quote]Nie czuję bluesa do żółwi...[/quote] Ja tez nie :evil_lol: Ja sie nia nie zajmuje, to zolw rodzicow ;))))) AlKil, ciesze sie ze Ci sie podobaja :multi: O, o, o.... [img]http://img256.imageshack.us/img256/8907/dscf0760zuh7.jpg[/img] ....i oczka zamkniete :sleep: [img]http://img256.imageshack.us/img256/4639/dscf0761zrn4.jpg[/img]
  6. Buhahahaha, a Lincoln jak go zachecal do zabawy :lol::lol:
  7. O nieee :placz: moj ulubieniec :placz::placz: ['] Bardzo jest mi przykro...
  8. Dbsst wybiera jeszcze foty :evil_lol: Pochwal sie ktore wybralas :cool1:
  9. [quote]moja codzienna ciężka praca[/quote] Boszzzz, kobieto, tylko nie przepracuj sie :shake: :evil_lol:
  10. Cesc :p [quote] no to przestaje sprzątać[/quote] Chcesz miec taki sam burdelik jak ja?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wytrymowalas juz te foty?:cool3:
  11. Szantina, co u Ciebie? Nic sie nie odzywasz :( Pokaz Dropsika, nadal rozrabia?
  12. Wpadlam na chwile :)) U mnie goraco, dobrze ze jest wiatr bo inazcej to :grab: Brawo za przedstawienie :happy1: Tobi jest rozbrajajacy :lol: [url]http://img442.imageshack.us/img442/2281/img3574vs1.jpg[/url] A zaba the best :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ten balkon powinien miec rozciagnieta siatke, zeby koty nie spadly :shake: Mateusz, wstawiaj foty 500x500.
  13. Nio :errrr: Szla w strone ulicy. Byla wtedy malutka a teraz takie krowsko uroslo :evil_lol: Nie pamietamy ile juz z nami jest ale ponad 5 to na pewno.
  14. anetta

    Opole - wystawa 2007

    Oooo ktos ma "fudzika" :evil_lol::cool3: [img]http://img58.imageshack.us/img58/2152/wystawa257sd5.jpg[/img] Aleeeeeeeee :o [img]http://img232.imageshack.us/img232/2350/wystawa274lx2.jpg[/img]
  15. Guffi, dlatego zabralam ja stamtad. My podejrzewalismy ze ona wlasnie w taki sposob znalazla sie na chodniku ;))) Agga, nooo...13,5 :cry: [img]http://images21.fotosik.pl/314/86cde1ad6d8049e0.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/314/8acc2f50ed1c2c69.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/369/00626a4202747d0b.jpg[/img] Moj pierwszy ksiezyc :), troszke nieostry :oops: [img]http://images21.fotosik.pl/314/937b24f0c5de9c37.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/314/41abadb5291eca54.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/369/c9736ce226eb8b9d.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/314/f2f452927b8debf3.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/369/04e6af91a04d3a53.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/314/77fe574479065bd6.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/314/92648f5844651790.jpg[/img] Ostatni ladujacy samolot [img]http://images21.fotosik.pl/314/52b1be1e335c5334.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/369/35ea0af58d6f84c3.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/369/8a4204936e3b0faf.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/314/657442041871d2a8.jpg[/img] I ksiezyc na zakonczenie dnia [img]http://images21.fotosik.pl/314/e3a7024c74288b3b.jpg[/img] A w tym wszystkim towarzyszyl mi.. [img]http://images20.fotosik.pl/369/3cd5ebe08cf78c83med.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/369/ea6499311577a6da.jpg[/img]
  16. Cudownie teraz ta fontanna wyglada :loveu: Dluzszy czas byla w [URL="www.woda-scieki.com/wiadomosc711.htm"]remoncie[/URL]. Super kojec :lol:
  17. Zgadzam sie, cudownie sie to czyta :loveu: Wspaniale ze Abra czuje sie znakomicie :multi: I trzymamy kciuki za BISy weteranow :bigok: Sonia! brawo!! :klacz::klacz:
  18. I to bedzie ostatnia seria moich zdjec :) [img]http://images20.fotosik.pl/367/6a10957995c41e71.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/312/3c686a4b8cd9f68c.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/312/b3e2aad06ebfef43.jpg[/img] Drapiezniki napadly ofiare :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images20.fotosik.pl/367/c701d8f977727a62.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/367/1817abb9e9d23f64.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/312/fe7f7212e941f865.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/312/4792f41475fcf8e2.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/367/84ec397216cae9db.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/312/5a0631ab32eb5d4e.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/312/bfa3b1687e6132d4.jpg[/img] Wsiadamy do samochodu [img]http://images21.fotosik.pl/312/53b69b4be3b0db5f.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/312/b1bc472e8dfde4c7.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/312/e2462e3a1e1b55f5.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/312/206d6240426494fd.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/312/df977aac786e6de8.jpg[/img] I pojechali...:placz: [img]http://images21.fotosik.pl/312/b04beccfce06ba26med.jpg[/img] ...z obstawa :cool1: [img]http://images20.fotosik.pl/367/fd8b9882c8c8ae85.jpg[/img] [i]Wszystko co piękne na tym świecie, Wszystko co tylko szczęście wróży, Niech się Wam razem w jedno splecie, I będzie słońcem w życia podróży.[/i] [img]http://www.bohosiewicz.pl/slub/serce.gif[/img] [quote]bo Piotrek zawsze unikał naszego forum i nie chciał się nam pokazywać[/quote] Serio? UPS!! :oops2: :siara: :siara: :siara:
  19. Witaj APSA :multi: Jak Ci sie podobalo na obozie?
  20. To jest smieszne :lol: [img]http://images20.fotosik.pl/347/ecd5b108c66e4cad.jpg[/img]
  21. Wiesz, wbrew pozorom ona bardzo szybko chodzi :evil_lol: A co to wyjscia, to nie wiem ile :hmmmm: nie przykladalam do tego szczegolnej uwagi, cos ok. 2 min. :evil_lol: Wczoraj wieczorem wybralam sie na lotnisko w celu.... :cool1: [img]http://images20.fotosik.pl/369/f87f76038027c18c.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/369/e3d0db3d1b12fa3b.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/369/5626cfb261fe737c.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/369/29ff93b5ee08b4bf.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/314/fa82de5ae305124f.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/314/766fd9b210c089e1.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/314/8987da801ceb54f7.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/369/850c45c53b463ba6.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/314/e9f2ea89746cea72.jpg[/img] :grins: Pati, dzieki :))))
  22. Przepiekne :mdleje: :iloveyou:
  23. Wytaj :razz: Ooo, jaka macie ladna trawke :p i plotek, i to taki zeby sasiedzi nie zagladali :evil_lol:
  24. No, no, Vega to juz duza dziewczynka :loveu:
×
×
  • Create New...