-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote]no to co? przyjeżdżacie do mnie z psiakami? [/quote] Teraz na pewno nie :shake: Ale bede pamietac ze jestemy mile widziani:loveu:
-
[quote]Nie wiem, gdzie Inga je kupiła, ale napiszę do Niej z prośbą o jakieś namiary.[/quote] gracias, gracias :p Ojej, ale okropna pogode milas :(
-
Rolfik jest imponujacy :razz:
-
O bosz...jakie sloodkieeee [img]http://images21.fotosik.pl/292/33577e6dd7169a62.jpg[/img] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Gratuluje!!:klacz: Toz to prawdziwy kajman:evil_lol: [img]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/psy/asas3.jpg[/img]
-
Cudenko [img]http://www.dogi.internet.pl/forum/7.jpg[/img] :loveu::loveu::loveu:
-
Ach, ach, ach :loveu: A tych #@%% :2gunfire:
-
BUHAHHAHAH, ja chce zeby taka barmanka podawala mi piffooo :modla: Fotorelajca zajebongo!!:cool2:
-
Bry :p Nerul, do nickow mam slaba pamiec :oops: Ale jesli tak mowisz :)))) Asiaczek, wiem, wiem ze Ty nie z tych okolic ;)) Gdy jade Woronicza to patrze czy Cie nie ma na spacerku z piesami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A to jest pare minut od Carrefoura na Bemowie. Tak sie lenia niskopodlogowce. Poslanie Kaji :evil_lol::evil_lol: [img]http://img246.imageshack.us/img246/4305/dscf0317zcr2.jpg[/img] A Kaja....w lozku :evil_lol: Zakopala sie jak prawdziwny jamnior. Czuje sie jak w norze :lol: Byla cala zakryta ale gdy zobaczylam ze ona tam lezy pobieglam po aparat i troszke odkrykalm hahaha :evil_lol::evil_lol: [img]http://img246.imageshack.us/img246/7674/dscf0321zfr6.jpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/9916/dscf0322zfb6.jpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/3180/dscf0323zxq5.jpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/7197/dscf0330zrw3.jpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/5982/dscf0331zjq1.jpg[/img] Po spacerku [img]http://img246.imageshack.us/img246/7004/dscf0319zsh3.jpg[/img] :hand:
-
Och, jak Ci zazdroszcze tych bagienek, tzn. Kaja Ci zazdrosci :lol::evil_lol:
-
Ajjj, urodzinki byly. No ale nic, wszystkiego co najlepsze :angel::calus: [img]http://i14.tinypic.com/68a4m8p.jpg[/img] :buzi:
-
Sliczne!!! Do kalendarza?! :o :shake: A to chamy! A jak sie o tym dowiedzialas?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote][B]brawa dla tej pani, brawa!!! :klacz:[/B] [B]widać , że ma umysł otwarty na dzieła Mistrza :p [/B][/QUOTE] Ach :B-fly: dziekuje, dziekuje :B-fly::B-fly: Ja protestuje!! Na tych fotach z fryzem nic nie widze :diabloti::diabloti: Za ciemno tam :diabloti: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Witaj :)) Dobre :evil_lol: [url]http://images20.fotosik.pl/347/6b61121b2a6920c1.jpg[/url] no ale co sie dziwic :evil_lol: w koncu nie to tego zostal stworzony :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Piekny psiak :loveu:
-
Bardzo mi sie podoba ta fota :loveu: [img]http://img516.imageshack.us/img516/8403/resizeofciuciai052mr3.jpg[/img] Fajne te szelki, pierwszy raz takie widze :roll::cool3: Wstawisz jeszcze pare fotek z tymi szelkami? chcialabym sie im przyjrzec :lol::lol::evil_lol:
-
Sto lat!! :D :tort:
-
[img]http://img444.imageshack.us/img444/8899/dscf5954ym0.jpg[/img] Ta fota jest swietna!! :shiny:
-
Obejrzalam i przeczytalam wszystko z wielkim zainteresowaniem :loveu: Masz przepiekny zwierzyniec :loveu: Fajnie ze Sonia trafila na Ciebie :multi: Te zdjecia ze schronu...brrrrr.... Bahor i Giertych :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: Jak sie ma Abra????:( Tyle czasu minelo...
-
Witaj :biggrina: [quote]tak?[/quote] Tak :lol: [quote]a krzykliwa ?[/quote] Nie :lol: Drze jadaczje tylko gdy dzwonek domofonu bacz do drzwi zadzwoni ;)))):mad: Bo wiekszosc tych osiedlowych rozpuszczonych jamnikow drze jadaczke na wieksze od nich samych :lol: A po fotach to widac ze Kaja to schodzi na bok lub uciaka od psow. Idz, idz. Ja tez ide..:watpliwy: ale gdybym nie szla to by aparatu nie bylo :cool1:
-
:lol: [quote]Widze ze tez jestes od tych ;;zaganiajacych ;; eheh[/quote] No w sumie tak :lol:
-
Witaj zapracowana Gosiu :p Mi tez ta fota dluzszym czasem sie podobuje :loveu: Rozwiany Axelek :lol:
-
Wszystkiego naj najlepszego Buraczku :loveu::tort: :new-bday::new-bday:
-
Matko, co oni z psa robia [url]http://img407.imageshack.us/img407/1674/bbb031sp1.jpg[/url] :shake: :evil_lol: [quote]bedzie zaganiac marudzacych klientów hehe[/quote] ?? :razz: Chcesz o tym porozmawiac :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[img]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/Luna.jpg[/img] Buhahahaah :roflt::roflt: [quote]tylko co to jest to kółko dookoła??? medalionik i zawieszka????[/quote] Hmmmm:lol: Ja mysle ze to jest cala Luna, czyt. medalionik, a zawieszka to ogon? :lol::megagrin::megagrin::megagrin: Nawet ma 4 lapki (:roflt:) pod soba :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Gochgoch, ciesze sie niezmiernie :laugh2_2: Tak, tak, to byl dzieciak. Guffi, dzieki :multi: Nerul, boshh :oops: a to my sie znamy?:hmmmm::oops::oops: Ostatnia seria. [img]http://images21.fotosik.pl/284/902458f17b9f3f5b.jpg[/img] Człap, człap [img]http://images20.fotosik.pl/339/5b2f7027302c975e.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/e74b611a72d865c2.jpg[/img] Po przyjsciu do domu dzieci poszly spac :sleeping: Kazde poszlo tam gdzie mu nawygodniej:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images21.fotosik.pl/284/5f667e03e1baedae.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/0e93bc0fd49ddbb9.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/2edd14ca76110030.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/19a55870e0ed7d1c.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/fb9b05704e9140d9.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/39d6e0a81f171203.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/e4cf5f7528810859.jpg[/img]