-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Ja tez mam taka balie na dzialce :mulit: identyczna :lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Halszka, jestesmy z toba!!!! -
Super ze dzieciaki maja taki kontakt z psami :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]nie mogłaś pracować offline bo wtedy nie łączysz się z netem[/quote] :placz: ja juz nic z tego nie rozumiem. Gdy nie jestem w sieci nie moge otworzyc zapisanego bloga :( Taki komunikat mi sie pojawia: "Z plikiem tym nie jest skojarzony program umozliwiajacy wykonanie tej czynnosci. Skojarz odpowiedni program uzywajac okna Opcja folderow w Panelu sterowania" Boshhh, za co to :placz: A prywatny basen jest wyczesany :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
W koncu ja widze u nowe rodzinki :multi:
-
Bowskie [img]http://img516.imageshack.us/img516/9715/imgp6156tv4.jpg[/img] :mdleje::mdleje::mdleje:
-
Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechów, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych wrażeń, dużo uśmiechu i moc słodyczy. :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']bo jesteś podłączona do netu, a spróbuj w Plik>pracuj w trybie offline - wtedy zobaczysz, że tylko każda pojedyncza zapisana strona Ci sie otworzy - przynajmniej ja tak to rozumiem :cool1:[/QUOTE] Ehh, nawet sie wylogowalam i nadal wszystkie strony sie laduja :lol: Co to tego trybu offline. Caly czas na nim pracowalam, nie wiedzac o tym :lol: Nie ma tam zaznaczonego ptaszka :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ale klimatyczne :loveu: PIEKNE:loveu: Bratu manto sie nalezy :-x -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Tylko ja zapisalam pierwsza strone swej galerii, otworzylam ja aby zobaczcy czy sie zapisalo i jak to ogolnie wyglada, a tam patrze, nie jest jedna strona (jak to mialo byc po przeczytaniu na dogo)tylko od razu wszystkie :niewiem: Nawet zmienilam ilosc postow na stronie zeby szybciej sie zapisywalo...:roll: I w ten sposob mam 13 stron zapisanych.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
O jej, a skad te kociaki?
-
[url]http://images11.fotosik.pl/71/ec8e18b43ec62146.jpg[/url] Jakie ma fajne czulki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Koda, jaka ty fajna sucz jestes 8)
-
Fajnie obejrzec sobie co tam sie u was dzialo :drinka:
- 78403 replies
-
Gosia [img]http://www.roze.pl/gfx/S008_big.jpg[/img] [i]Dzień Twych imienin z kalendarza, okazję miłą do życzeń stwarza: słońca, kwiatów, pomyślności, zdrowia, sił i wytrwałości, wypełnienia wszystkich marzeń, pomyślnego planu zdarzeń, aby szczęście Ci czuwało i życzenia te spełniało.[/i] :drink1:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
:shake: no i guucioooo -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[url]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Zmorzaste/5cz119.jpg[/url] :loveu::loveu: Askarys mmmmmmmmmmm :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]to by było super jakby nie jeden mały szczegół [img]http://img341.imageshack.us/img341/9663/dscf2421yh7.jpg[/img][/quote] Taaak?? jaki??? :cool1: Super zdjecia, te kolorki :loveu: Wacha! Trza bylo napisac ze tam bedzie pajak!!:scared: Dobrze ze nie wylazl caly bo juz bym nie pisala tego posta :roll: [quote]huuuurrrraaaaaaaa skończyłam zapisywać blożka[/quote] No to jak cos robie nie tak :placz::placz: Z tego co czytam to zapisujecie je po pare dni a ja zapisalam dzis i wszystkkie strony juz sa :placz: Nie wiem co zle robie...:sadCyber: Wspomnienia zostaja na zawsze :calus:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:o niesamowite! Ona chyba nawet urosla :lol: :hmmmm: Po pierwszym zdjeciu myslalam ze to grzywacz ;)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Witaj Mati, nadrobilam mnostwo zdjec....cudnych zdjec:loveu: Ksiezyc mnie powalil...szkoda ze nie Twoj :evil_lol::evil_lol::evil_lol::( Zdjecie babci piekne..ma taki klimacik :loveu::loveu: Foty z jeziora super..tez bym sobie poplywala na kajaczku :rolleyes: Bawi sie dobrze :hand: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
anetta replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Hej Daga :multi: Widze ze ciezko pracujesz, masz ciakawe godziny pracy ;)))) Mi by sie juz nie chcailo wracac drugi raz do roboty:evil_lol: Foty cudne, domek jak z bajki :loveu: Ruiny to prawie:evil_lol: takie same jak u mnie w galerii :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Domagamy sie malej Ballady!!!!
-
[quote]ach ach ach[/quote] Nooooo, ach ach ach :loveu: [img]http://images22.fotosik.pl/141/b67be4cee3dd0d45.jpg[/img] HHahahhha
-
Beria:loveu: Kto mi pomoze z tym przenoszeniem?:sadCyber:
-
Wspanialy ojciec, myje basenik dla swojej coreczki [img]http://images12.fotosik.pl/69/9c51f6467816e49a.jpg[/img] :loveu: Te hustawki sa swietne:lol: Strasznie mi sie podbaja :lol: Gratuluje maluszka :grins:
-
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
anetta replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
Farko strasznie mi sie podoba :loveu: A Czesiek hahahaah wymiata!