Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ewelina, wstawac! [img]http://www.ewelinabuck.jpg.pl/jpg.php?412508,18593,473063,85bde52351d1c86e8e4c4f3b0f98aa45,2,UDYwMTY2OTAuanBn[/img] :o :o :hmmmm::roflt::krolik: Motylki :loveu: chyba specjalnie Ci pod obiektyw wlecialy :lol:
  2. Czemu tu taki zastoj??? Hugonyyyy, dzieeeen dooobryyyyyyy
  3. [quote]Ależ co w tym śmiesznego? :hmmmmm: :lol:[/quote] Jej poza :))))))) Boszzzz, te zdjecia mnie powalily z nog:mdleje: :cool2: [url]http://img488.imageshack.us/img488/1473/imgp5767cp0.jpg[/url]
  4. :loveu: wspaniale czyta sie takie wiesci :loveu:
  5. Piekna poza wystawowa :lol: A gdzie chcecie cwiczyc?:cool3:
  6. [quote]Naciśnij jednocześnie ctrl+shift[/quote] :lol: dzieki :lol: Nastapnego dnia bylo juz wszystko ok. Lazzyyy:candle:
  7. anetta

    filmiki

    No wlasnie :evil_lol: Tak fajnie by wygladalo 8)
  8. A mnie sie podobaja! O! Pierwsze koty za ploty. Ja tez probuje swoim robic makro i nie umiem :placz: Chce zrobic jak najblizej i mam zamazany obraz :placz: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  9. [quote]Łaciaty parzyl na gonie, a facet mi w kadr wszedl[/quote] Z buta trzeba go bylo :diabloti: Super foty, Krk moge ogladac zawsze i wszedzie :loveu::loveu::loveu::loveu: Proosze, wstaw cos jeszcze.
  10. No to dobrze, poznym wieczorem to juz bede w domu wiec sobie poogladam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: OOoooo i agrest tez uwielbiam :multi::cunao:
  11. Widze ze swietnie sie bawilas 8) Ta mnie urzeklo [url]http://images12.fotosik.pl/47/508764b73221d909.jpg[/url] takie..takie...majace klimacik :loveu:
  12. Redbull byl w uzyciu?? :lol: Super! Duzo fot porobcie :multi:
  13. Tak Asiu, wtrafilas w 10-tke :lol: [quote]Be pani, nie pozwala na spanie w spokoju na łóżku[/quote] Nooo ten tego...:roll::oops: Tylko w celach foto jej przeszkadzalam :oops: Teklunia, portret to ja juz mam i nawet jest wydrukowany...w kolorze 8) O taki :loveu: [img]http://www.dogomania.pl/forum/customprofilepics/profilepic744_1.gif[/img] Tylko nie mam kurcze ramki, wszystkie sa prostokatne :shake: :silly: Zgrabna doopcia :evil_lol: [img]http://img100.imageshack.us/img100/607/dscf0907wl8.jpg[/img] [img]http://img181.imageshack.us/img181/5834/dscf0913dj2.jpg[/img] [img]http://img184.imageshack.us/img184/1852/dscf0915eg4.jpg[/img] I juz dalam jej swietny spokoj :lol: I jeszcze troche uszatego. Zbity i sponiewierany pies.... [img]http://img100.imageshack.us/img100/7989/dscf0892dc4.jpg[/img] Fota moze nie najlepsza ale strasznie mi sie podoba :lol: [img]http://img100.imageshack.us/img100/8520/dscf0906wx3.jpg[/img] I na koniec :errrr: [img]http://img184.imageshack.us/img184/227/dscf0909wg9.jpg[/img]
  14. AlKil, ojjjj, nie zazdroszcze, ojjj nieeee :roll:
  15. :hand: No i jest chlodniej :))) Pati, on robil przymiarke :evil_lol: Kasiu, przeca pisalam ze bede :siara: :fadein: A co do drugiego zdania to wiesz co o nim mysle (:shake::mad:). Senny Kajek [img]http://img241.imageshack.us/img241/1497/dscf0885yb6.jpg[/img] [img]http://img180.imageshack.us/img180/4577/dscf0886wo3.jpg[/img] [img]http://img180.imageshack.us/img180/601/dscf0889pg6.jpg[/img] [img]http://img180.imageshack.us/img180/2973/dscf0897ku2.jpg[/img] "Dlugo bedziesz mi robic te zdjecia??" [img]http://img180.imageshack.us/img180/9283/dscf0902wo3.jpg[/img] Reszta pozniej, musze psy odsikac :evil_lol::evil_lol:
  16. Witaj Pysiu, wiedze ze zdrowko szwankuje :( :calus: Trolki maja 7 tyg. to juz mozna powiedziec ze dorosle :lol:
  17. Hejka, przeczytalam wszystko, ale fot jakos niet :diabloti: Ale za to wiem ze dogociolki jada do Rybnika i Jastrzebia :diabloti:
  18. Caluski dla Zuzolki :buzi: Pieknie razem wygladaja :iloveyou::iloveyou:
  19. anetta

    filmiki

    [quote name='PATIszon'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=cNPOdffkkLo[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=BDocS5BfR0E&NR=1[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=LE9OXATfF0o&mode=related&search[/URL]= :evil_lol:[/QUOTE] :mdleje::mdleje: BUHAHHAHAHAHA :mdleje::roflt::roflt::roflt: 1. Jak one wysoko skacza :o 2. Boski ten szary :lol::lol: Smieszne ma uszy :roflt: :loveu: Taka puchata kula :loveu: A ten slalom z marchewek :-o buahhaah swietny :lol::roflt: 3. Rany boskie, jaki tor przeszkod :lol::lol::lol: Swietnie sobie poradzily :lol: :happy1: Tylko jeden oszukiwal :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. Kasiu, juz jestes :multi: "FAJNE TE TWOJE DZIEWCZYNY Z DOGOMANII" :multi::multi::multi::multi::multi: sie wie :multi: :lol: My mielismy w PL Rodos, upaly nie do zniesienia :lol: Super ze uzbieralo sie tyyyleeee jedzonka i pieniazkow :multi::multi: :question::shake:
  21. O rany :( bardzo mi przykro :placz: Ale co sie stalo? :((
  22. A jak ona sobie ja skrecila? :o Chili jej pomogla?:evil_lol:
  23. Normalnie strach w oczach :lol: Przeciez to nie jest normalne brac psa na spacer :evil_lol: Och, jej, ale ona ma juz balonik :loveu:
×
×
  • Create New...