Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Zaba! gdzie masz podpis? Jakos tak lyso wygladaja Twoje posty :evil_lol:
  2. Boszzzz, wszystko wbrew woli biednych psow:shake: [quote]Powiedz zelince ze znow ja poprzytulam[/quote] A moze ona nie chce? :diabloti::evil_lol: [url]http://img183.imageshack.us/img183/9851/resizeofimg2436tv3.jpg[/url] super :evil_lol: Nawet whippet sie zalapal :multi:
  3. Aaaaaaaaa :mdleje: Ale czemu JEDNO?!!!! zdjecie? :motz:
  4. Zyje :multi: Nie martw sie :calus: Lada dzien urodzi sliczne i zdrowe maluszki :loveu:
  5. Straszne, wspolczuje Twojemu tacie :( [']
  6. Bardzo, bardzo fajne!!!! :loveu::loveu:
  7. Agga, jakie masz dlugasne hery :o :p
  8. Czy on jest wytrymowany?? :lol: bo jakies taki inny :hmmmm: Sliczne foty :loveu:
  9. Kajek merda ogonkiem w podziece :p Ciesze sie ze kwiotki sie podobuja :razz: Asiaczek, jutro! Kto mi powie jak zgrac swoja galerie??? Trza sie juz za to zabrac :roll: Tylko prosze lopatologicznie, bo ja w tych spawach to ciemnaaaaa, oj ciemna :roll: Do tej pory fot z Cz-wy jest ok. 300 :lol: Z tego pewnie polowa nie bedzie sie nadawala do pokazania :evil_lol:
  10. No rewelacja :lol: Swietnie sie bawicie drogie panie :diabloti: [url]http://images12.fotosik.pl/67/bb292ec961828211.jpg[/url]
  11. Kaja bardzo bardzo dziekuje za zyczonka :calus::loveu::loveu: Witaj Aga, hahaha ;) [img]http://images12.fotosik.pl/64/0e55a28e81095675.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/f96c34789713c4d3.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/136/92a3879e53e79284.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/6f8f9217713a7cf7.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/b011e75f8ca60f25.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/38726ecd1e368fd5.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/136/2ad9496174e7489e.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/350e1ea6e503884c.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/65f624d95901d5fa.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/9d92cff3cafb4b17.jpg[/img] I to niestey koniec :(
  12. :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: [quote]pan strażnik w oknie patrzący na cierpienie psa i palący papierosa.[/quote] Co za sk......:snipersm: :placz: edit: O nie.....
  13. U mnie 234 ale co tam! I tak sie napije! Wasze zdrowie :beerchug::beerchug: :drinking::drinking::drinking:
  14. Ale fajny sceeeeniorrr :loveu: Ludzie sie nie pytaja czy to dziecko Azy? :evil_lol:
  15. [quote name='madzia i medor']On ma zeza:crazyeye: A miałam go ostatnio kupić:shake:[/QUOTE] A to juz nie mozesz go miec? Ranisz jego uczucia :placz: Fajnie Leon wyglada na tej gorce ziemi :p
  16. [quote name='Asiaczek']Na serio był tam kosz do kosza?!?!?!:crazyeye: Rany, nie mogę sobie tego wyobrazić. Zgroza mnie ogarnia. A wokól tyle miejsca...[/QUOTE] Dla mnie jest niepojete jak w takim miejscu mozna zawiesic kosz :roll::shake: [quote]pewnie to jakiś zamek był piękny, gdzie mieszkał ktról z żona i dziećmi[/quote] Nigdy nic nie wiadomo :lol: W srodku byl kominek :cool3: Ale jakos nie przyszlo mi do glowy robic foto, a szkoda. Pianka, zapraszam na Stadion....poki jest :megagrin: Eriu, tak :) Zbiorowa 4 dniowa wyczeczka do Cz-wy i okolic. Beda foty (jakies ;)) w przyszlym tygodniu :grins: Basiu, a no szkoda, fajnie tam sie chodzilo :) Zdjec zamku juz niestety nie mam. Jakas podkielecka drozka :lol: [img]http://images12.fotosik.pl/64/fb9200cb4daa4113.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/c9bec24063716ace.jpg[/img] Teraz czas na chabry i maki :p :loveu: Byla piekna laka z tymi kwiatkami i nie moglam sie im oprzec. [img]http://images21.fotosik.pl/359/43e09eb0d8da3d77.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/136/78c03603cb28854f.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/136/fba6ebed7893d0d0.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/136/76cd2019f1691c48.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/b23baff5ef46b4bf.jpg[/img] Na jednej lace widzielismy polujacego orla, przepiekny :loveu: Ale zanim sie zatrzymalismy i zanim wyjelam aparat to orzelek polecial pod las i nie chcial do nas wrocic :( Ale no, cos niesamowitego zobaczyc orla na wolnosci :loveu: I nawet byl blisko nas... Dzis Kajek na urodzinki!! 14!!! :Cool!:
  17. Pysiaczek :loveu:
  18. To ja tu przychodze z nadzieja ze zobacze gromadke maluch kluseczek a tu guuuciooooo :shake: Halszka!! Niewyglupiaj sie no :cool1: Ojej ;( biedny ten pies...na pewno wody nie ma...kurcze no..
  19. [quote]Asiaczkowa wybacz na wschodzik nie wstalam a to wszystko przez to ze poszlam spac o 3[/quote] Trzeba bylo sie juz nie klasc :roll:;) No i fajnie, a mialam nadzieje na wschod :sadCyber:
  20. Ciachniety Kreon wyglada bosko :loveu: Makro :cool2: Fajne te poslanko, no no...
  21. [quote name='dbsst'][URL=http://www.grymix.pl/331/zabij-szefa]na mój dzisiejszy humor jak znalał[/url] :diabloti:[/QUOTE] O jej, ile przemocy :cool1: STOOOO LAAAAAAAAAATTT SZPIIIILAAAAAAAAAAA :multi: :multi: :multi: :drink1::drink1::new-bday::drink1::new-bday::drink1::new-bday::tort:
  22. Czesc wszystkim :) Asiaczek, no to fajnie ze Ci sie podobaja bratki :lol: Sluchajcie, znalazlam w swoim aparacie funkcje makro :roflt::roflt: Wiec pewnie jakies makro bedzie w galerii, ale po weekendzie bo mamuska zabiera mi aparat do Czestochowy ;)) Ale nie o tm chcialam pisac :lol: Wczoraj bylam w Kielcach i oto taka ruinke znalezlismy w jakiejs podkieleckiej wsi :p Co najciekawsze, w obrebie byly gospododarstwa :lol: Fajnie mieszkac obok czegos takiego :cool1::ghost_2::ghost_2: [img]http://images21.fotosik.pl/359/0fc1374dd65f997f.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/973afd320ed43c65.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/136/c3fd80a46884bb50.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/2d9531849461b0c4.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/f625a9adbf39b8c8.jpg[/img] [img]http://images11.fotosik.pl/68/37b482ff3727e132.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/136/0cac698445162e0f.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/d89b72eb372d1477.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/136/ba4ce29a0de2604c.jpg[/img] Poszlismy na pieterko... [img]http://images11.fotosik.pl/68/e85d6af6b39d6e05.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/64/edfc67070128343e.jpg[/img] zeby zobaczyc jakie sa widoki :lol: [img]http://images11.fotosik.pl/68/bcb6b4efbf7fb1dd.jpg[/img] Widziecie kawlek zoltej tablicy na dole zdjecia? To kosz do koszykowki :lol: [img]http://images11.fotosik.pl/68/6d680592db8dc615.jpg[/img] cdn jutro...eeee...dzis :lol:
  23. anetta

    .:: A X E L ::.

    W koncu sie pokazalas Gosiu :))) Matko! Piekne i te kolory :o [img]http://images11.fotosik.pl/66/f8d2940fd8f2c4cc.jpg[/img] :mdleje::mdleje::mdleje:
  24. :mdleje: aaaachhh :mdleje: Ale rozrywkowe Hhahaha, swietne, swietne!!! [img]http://img522.imageshack.us/img522/3273/49096445bg2ec0.jpg[/img] Te usiiii :iloveyou: [img]http://img254.imageshack.us/img254/1031/66un3.jpg[/img]
×
×
  • Create New...