Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Dzysis :mdleje: jaka profesjonalna sesja zdjeciowa swiniastych :mdleje: :iloveyou::iloveyou::iloveyou:piekneee:iloveyou:
  2. [quote]To była wystawa drobnego inwentarza[/quote] Aaahha, a masz inne zwierzaki? Puci, puci, te mordeczki kochane :loveu:
  3. A jednak nie na darmo wstawiam fotki. Dziekuje ze jestescie :loveu::loveu: Witaj Nerul :loveu: [quote]A gdzie ten ostatni spacerek miał miejsce?[/quote] Na Maczka, rog z Powstancow Slaskich :p AlKil, dziekuje :multi: W drodze powrotnej Kaja na swej drozce :lol: spotkala szczeniaczka, pierwszy raz go tam widzialam, to chyba fcr :p Jak widac nie byla zachwycona :lol: [img]http://images20.fotosik.pl/339/290faaa317857a35.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/10f0925bf1fd4ed0.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/447cf8de3a727de5.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/340d80c0ad2a2d1b.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/d4e1952cc5cfbb9c.jpg[/img] Czas odpoczynku [img]http://images21.fotosik.pl/284/e98d5db0be961f23.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/897ab08981765600.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/7d029ed0556aff9d.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/a820467fd6bdd532.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/c829cc40e15a9a98.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/32de84aad22bebc6.jpg[/img]
  4. [quote]mam nadzieję, że jeszcze nas zaszczycisz...[/quote] Łoczywiście :p [quote]a do szkółki jeszcze mamy zamiar się wybrać...[/quote] W celu ulepszania sie? :lol: Jakie tajemniczne foteczki :ghost_2::loveu:
  5. [quote]Anetka - teraz będziesz miała przesyt ... [/quote] Tak, tak, tak :sweetCyb: Jestem zachwycona :p
  6. [quote]dziś Szpilka bawiła się z Cnotą 3 miesięczna gończą[/quote] No to na co czekasz? Dawaj foty :cool3: Fajnie imie :evil_lol:
  7. Wieeeelgaaachnaaaaa :-o
  8. Boze, piekne, po prostu piekne...:placz::placz::placz: Jesli byla tam muzyka to bylo to pewnie jeszcze bardzije przejmujace :placz: Niestety ja nie mam glosnikow.
  9. Lazy, dopiero teraz obejrzalam foty z mieszkania. Jest przesliczne :loveu: Kolory boskie, bardzo mi sie spodobal ten lila(?) :loveu: Okolica tez fajna :loveu: Wielkie gratulacje zmiany stanu cywilnego :klacz: Zycze wam wszystkiego najlepszego :multi::multi::multi: Bosszzz, literki mi sie popryestawialz...Wrrrrr, i co teray? Cyz ktos mnie poratuje?:placz:
  10. No i GDZIE te foty?? :diabloti:
  11. Jakas nieznajoma suczka :razz: [img]http://images21.fotosik.pl/284/e5a135ce7f806e6f.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/6d8671018b0479f0.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/5a3a60e68364e83e.jpg[/img] My idziemy po trawie a Kajkus drooozkaaa. Ona chadza swoimi sciezkami. [img]http://images20.fotosik.pl/339/5cb47d6d7d5d76b2.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/9fdcda232565b1f2.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/7935c34e2d5fbb33.jpg[/img] Hihihihi [img]http://images21.fotosik.pl/284/1a8c09d43263459c.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/13731d93426a09ab.jpg[/img] Odpoczynek w cieniu [img]http://images20.fotosik.pl/339/645ea76027e98ac6.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/6c83d2bff9e058e6.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/ae6616c2bdd76560.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/b6e4a128e30a3457.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/403fb5efae686a24.jpg[/img] :loveu::loveu::loveu::evil_lol::loveu: [img]http://images20.fotosik.pl/339/e2a2bac172138c7d.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/87f6a39bb9a70454.jpg[/img]
  12. [img]http://images21.fotosik.pl/284/0ae76380284def04.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/f7fa1dbd7c0bcd27.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/8910a1e1d669cd52.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/7d7e0d3230d98f12.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/a6abe12212fbaefd.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/b75d45a865544d19.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/78196a3bd88793e6.jpg[/img] Mam patyka, mam patyka!! [img]http://images21.fotosik.pl/284/ed68fa46c6ce83ee.jpg[/img] A tam co sie dzieje...co oni robia Kaji..?? [img]http://images21.fotosik.pl/284/08373c17a27d5d0b.jpg[/img] Phiii tylko drapia...ale Kaja jest nieufna... [img]http://images21.fotosik.pl/284/86aae5d74a73b264.jpg[/img] Oooo, przyszedl moj kolega...Ramzes :razz: [img]http://images21.fotosik.pl/284/973cb0c8560705ac.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/14f3b9295c0da1bc.jpg[/img] :loveu::loveu::loveu::loveu: [img]http://images20.fotosik.pl/339/1150311df92c08c7.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/4512e1f8285d9072.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/c4d04f641f065c2c.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/425c580957fd5406.jpg[/img] Ta mina mowi wszystko :lol: [img]http://images21.fotosik.pl/284/1094ba48754f91a3.jpg[/img]
  13. Teklunia, Matusz, tylko na was moge liczyc :loveu::loveu:;) Nikt nie odwiedza niskopodlogowcow :( Kaja ma juz dosyc takiego zycia :shake:;) [img]http://images20.fotosik.pl/339/cfef2957720cfb12.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/edb6d82ce8c5d01e.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/9ffeaf52c928ca7d.jpg[/img] :lol: [img]http://images20.fotosik.pl/339/7035744747b06851.jpg[/img] Ewakuacja [img]http://images20.fotosik.pl/339/495328f2bada43bc.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/2508c0b4ac16148c.jpg[/img] Idzie Udra [img]http://images21.fotosik.pl/284/b4d81fadfd0fbaac.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/149f2eb2da753d7b.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/f43be65f31f836ab.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/72b1a9f05f322938.jpg[/img] Ja latam :lol: [img]http://images21.fotosik.pl/284/b126fed71a8c2c1b.jpg[/img] Kaja statecznym krokiem podaza za nami... [img]http://images20.fotosik.pl/339/602eab7259fa9d06.jpg[/img] :krolik::krolik::krolik: [img]http://images21.fotosik.pl/284/0c440ec2c18b8250.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/eca7401bdc213b9a.jpg[/img] Uszy truszke zmienily polozenie :lol: [img]http://images21.fotosik.pl/284/53474c3e72f541b1.jpg[/img] Ten golden to Alibaba :lol: [img]http://images20.fotosik.pl/339/ebf1de6fd6be1906.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/f4da09c90ce18960.jpg[/img]
  14. Ja tez nic nie wiedzialam ;(:sadCyber: Fajnie ze wieczorek sie udal :bigok:
  15. Przyszlam tu poogladac Gezia a Gezia jak na lekarstwo :mad:
  16. I nic wiecej :loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. A ja mam dylemata, nie wiem ktore sa najlepsze :shake: Wybralas cos? :evil_lol:
  18. Jestem :sweetCyb: Gratuluje ukonczenia szkolki :klacz: Foty swietne :iloveyou: Zastanawiam sie po co mu krzeselko na mostku? :lol:
  19. Ilu gosci.... Hej Matusz. Dzis wielam piesy pod pache, aparat do plecaka i fru na spacerek:) [img]http://images20.fotosik.pl/339/fee6a9fa9fcd0ee5.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/7d371bade52c9341.jpg[/img] Kaja byla mocno zdeustowana ze zabralam ja w takie miejsce :shake::nonono2: [img]http://images20.fotosik.pl/339/acd8880da70514f0.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/2c6ac78037e1340d.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/bea016ba1f8db3bf.jpg[/img] Co innego Masaj :lol: [img]http://images21.fotosik.pl/284/5590f963f753bd52.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/0ff9f8a52da63dab.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/cbb1a9bc184a9404.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/b1cc5906ba6a695f.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/e2838c690fc61da9.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/62057bc05c43f891.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/c5a23747ff4cb368.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/b836c5447d5db76c.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/5a6d140297568afd.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/faf0a01b7e61fc5e.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/be8eacb5a7ffa2a6.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/339/d2aa10e63b776dc4.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/284/109b4aad5150d327.jpg[/img] Przezuwamy trawke [img]http://images21.fotosik.pl/284/f3adfa8bf188603b.jpg[/img]
  20. [quote]a do mnie to już nie zajrzy...a tak kiedys było miło...a teraz juz ze trzy lata minęły..[/quote] Ooo tam od razu 3 lata :eviltong: [quote]z dedykacją dla anetty[/quote] Dziekuje, dziekuje :p Odwiedzie :))) A ja zapraszam do mnie bo tam jest COS nowego :evillaug::cool1: Brawo Kenia, pielna gracja jak na dame przystalo :lol:
  21. Gratuluje!!! :o :klacz::klacz::klacz:
  22. Bardzo jest mi przykro...:( A foty piekne!!
×
×
  • Create New...