[COLOR="#dda0dd"][FONT="Comic Sans MS"][b]W Twoim dniu życzę Ci samych pięknych, mądrych chwil, dużo słońca w Twoim oknie, niech Twe serce na deszczu nie zmoknie, cudownych przyjaciół i wspaniałych dni.[/FONT][/COLOR][/b]
:eating:
[img]http://gabryelczyk.neostrada.pl/2_rok/urodzinki/Torcik.gif[/img]