Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Witam :p Juz sie nie moge doczekac tej sesji z Kazimierza, na pewno bedzie ekstra :evil_lol::multi: Co to za urzadzenie??:oops::oops::oops: palmtop?:oops:
  2. Asiaczek, 15 zl. Babka stala od strony Targowej, przy chodniku, prawie na poczatku "wycieczki" :lol: Latwo ja rozpoznac bo sprzedaje tylko reczniki :lol: Zmierzylam go bo bylam ciekawa :lol: Ma 140x75 :) No, ten jamnik jest boski :lol: To jest jakis sportowy jamnik :lol: [img]http://img183.imageshack.us/img183/8141/dscf0943mx3.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://img261.imageshack.us/img261/8942/dscf0947td9.jpg[/img] Kwiatki z balkonu :lol: [img]http://img261.imageshack.us/img261/5659/dscf0954zm4.jpg[/img] [img]http://img261.imageshack.us/img261/8057/dscf0955xa2.jpg[/img] [img]http://img261.imageshack.us/img261/9193/dscf0960wm5.jpg[/img] Zeby kwiatkom nie bylo nudno to maja towarzystwo :-D [img]http://img261.imageshack.us/img261/6029/dscf0963qu2.jpg[/img]
  3. :loveu: ooo jaka sympatyczna mordeczka :loveu:
  4. Witam wszystkich nowo przybylych :hand: a co to za historia z Lupi?:razz:
  5. Ojjj, Tobi niedomagal :( Ale ciesze sie ze jest juz lepiej :multi: Ach te jego zalotne minki ;)
  6. [quote]kofam takie zakretasy, pokonalam je biegiem bo focilam kamyczki.:lol:[/quote] Hahahha, bieglas i robilas foty? brawo :cool1: [quote]Musze kiedys odwiedzic Krakow w nocy. Musi byc cudownie[/quote] Koniecznie, jest pieknie w nocy :loveu: Ehhh, rozmarzylam sie :( O fuuu [img]http://images12.fotosik.pl/53/d57a5d7c4cb0764c.jpg[/img] Czy to cos sie przelewalo przez rece? Jaki fajny ten smok :loveu:
  7. :mdleje::mdleje::mdleje: :loveu::loveu::loveu::loveu: Ehhhhhhhhhhhh [url]http://img474.imageshack.us/img474/4003/p1070745bu4.jpg[/url]
  8. [quote name='Nesuniaaa']Hej Kara :) Chciałam sie pochwalić moim nowym nabytkiem [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6047/szczurmz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6159/szczur2fx3.jpg[/IMG] To są dwie dziewczyny husky :)[/QUOTE] Lo rany, a ja myslalam ze to jedna sztuka hihihihihihih Sliczne!!!! Saba :calus:
  9. [url]http://video.google.pl/videoplay?doc...39923128561831[/url] oooooo :razz: chyba sie odstresowywuje :razz: [url]http://video.google.pl/videoplay?doc...37499837722953[/url] :mdleje: boszzz :o tak kotem pomiatac!!!
  10. [img]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_miny002.jpg[/img] zebola mu brakuje :lol: Fajnie zrobili tego kunia :razz:
  11. BUHAHHAHA :roflt::roflt::roflt: Jaka gra :roflt: Dbsst, jestes kiepawa!!! Mi za pierwszym razem tez trzy ale nastepnym bylo juz 10 :roflt::rofl::rofl::megagrin: A w Sonica to ja uwielbialam grac, tutaj strasznie wolno sie rozpedza :roll:
  12. Aleeee zajefffajnaa :cool2: Co to?
  13. Cieszkam sie :p Zapomnialam napisac ze bylam dzis na stadionie i MUSIALAM go kupic :lol: Chyba na mnie czekal :lol: Dojrzalam go jak szlismy na zakupy a gdy juz kierowalismy sie do domu to babka dopiero sie skladala i reczniczka nie sprzedala :p Jestem ciekawa czy dobrze chlonie wode...a jak nie to nic, wazne ze wzor jest swietny :multi::multi::stupid: I na dodatek jest spory :o No i dooopaaaa, od 7 min. probuje wstawic na Imageshack i...:bad-word: Wkurzylam sie i wgralam gdzie indziej. [img]http://images21.fotosik.pl/355/5c617eb366cf8edc.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/128/67f8c0eabd77436e.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/56/4a19de67e46c3139.jpg[/img] :-D
  14. Rozyczka rzeczywiscie piekna!
  15. Ida :loveu: Siostrzenica dobrze sobie radzi :cool3:
  16. Gratki, gratki :bigok:
  17. Swietne woadomosci od maluszkow :multi:
  18. Teklunia, on jest juz przyzwyczajony ze na lozku sie nie spi. Jemu chyba musiano zabraniac wchodzic na wyrka :roll: Poprawka co do boksow :lol: To byly sa pieski :lol: Strasznie fajne i zywiolowe psiaki :p Ten starszy byl bardziej szalony od mlodszego :o :))) Gdyby nie ta pogoda to bym porobila foty a tak to wczoraj to w najwiekszy deszcz z jednym chodzilam...:roll: Dzis tez troszke padalo...
  19. Gonia, wielkie dzieki, sprawilas mi wielka przyjemnosc wklajajac tyle fotek :loveu::loveu::loveu: Czy nie zawrocilo Ci sie w glowie gdy schodzillas z tych schodow?:evil_lol: Widze ze jestes strasznym maniakiem wszelakich kameni i kamczkow ;)))) Szkoda ze nie wtrafiliscie na ziajacego smoka...mi sie udalo gdy bylam w zeszle wakacje :evil_lol: Akurat przed nami byla jakas wycieczka :evil_lol: Krk w dzien wyglada zupelnie inaczej niz w nocy :) Ja bylam w nocy na starowce i pod Wawelem wiec mam male porowanie hihihihi
  20. Czytalam na forach ze moim aparatem kiczawe makro wychodzi :roll: Ale jak sie dokupi jakies konwektory? czy inne diably to makro jest powalajace. Widzialam na fotach :mdleje: [quote]widać u Halszki ciążę?[/quote] Nieeeee, utuczylas ja jak stara swinie! Zobacz, ledwo stoi na nogach :shake: :diabloti::diabloti::diabloti:
  21. :multi::multi::multi::multi: Te loze jest mega wypasione 8) Piekna przejrzysta woda :loveu: [url]http://img396.imageshack.us/img396/8769/p1070366mv9.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  22. Teklunia, poookaz foty z wyjazdu, poookaz :modla::modla::modla::modla:
  23. [quote name='Eriu']Od razu widać, że w domu patologia :shake: . Suni spać nie dają, psa biją. Ech.. ;) ;)[/QUOTE] Tak....musze sie z Toba zgodzic....sasiedzi juz nie wytrzymuja tych piskow i skomlen...nie raz goscilismy SM... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kajek sie zawstydzila :oops: [quote]hoć Masaj chyba ma żal że on na parterze, a Kajka na poduchach[/quote] O, o, o...i tu Cie zaskocze, on nie spi w lozku :p Wogole na lozka nie ma wstepu. Jakis czas temu mial jedno w przedpokoju (te ktore widzieliscie na fotach [url]http://images21.fotosik.pl/284/fb9b05704e9140d9.jpg[/url]) na ktorym lubil lezec ale po sprzataniu i doprowadzeniu lozka do uzywalnosci (czyt. zeby mozna bylo siedziec) juz wstepu nie ma :lol: Teraz kladzie sie na dywaniku ktory polozylam obok lozka :grins: Na poczatku bylam przeciwna ze nie bedzie mial wstepu na wyrko, no bo jak to?!! To byl jego punkt obserwacyjny na wejsciowe drzwi ;)):haha: Dzis i jutro bede wyprowadzac dwa bokserki. Strasznie jestem ciekawa jak mi pojdzie :lol: Uklad taki sam jak u mnie :lol: Spacerki oddzielnie, jeden psiak (suczka) to staruszek a drugi (piesek) wulkanek :o :lol::lol:
×
×
  • Create New...