Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Swietne, ta fora jest taka..taka inna! [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1438/tn_wla-032_8647f.jpg[/url] bardzo mi sie podoba!
  2. :mdleje: Ale zapierdzielacie! :lol::lol: :o
  3. Czesc :p Buhahahah [url]http://pl.youtube.com/watch?v=T-X5ISRgW6Y[/url] :roflt: Glupawki dostal. Jakbym Masaja widziala :lol: To teraz role sie odwracaja i Ewelina jedzie do Ciebie? :razz: Ulala :lol:
  4. Ooo, ale nie zaszkodzi obejrzec raz jeszcze :lol::evil_lol::evil_lol: Ojj, tak Asiaczku, milo i to bardzo :p Ale to jeszcze nie jest koniec zdjec :roll::evil_lol::evil_lol: Musze wyskoczyc z futrami na sikanie a tu paaadaaaa :shake: Branoc :sleep2:
  5. [quote name='g_o_n_i_a']Anetko, moze sie skuszisz w nocy zeby go zobaczyc? :eviltong: Warto! :diabloti:[/QUOTE] Deszcz pada :diabloti::diabloti: Ooooo Jack Sparrow...:mdleje:
  6. brawo, brawo, brawo :lol::lol::lol: Ło rany, a ja juz zapomnialam o Ptysiu i Balbinie :shake: Ale sie dorobili :lol:
  7. Ooooo, one sa rozkoszne :lol::lol:
  8. [quote]byłam w Pławniowicach[/quote] Uhhh, trudna nazwa :lol:
  9. Jak to jaka? zobacz! [url]http://matusz5.kgb.pl/myster/26.jpg[/url] wszystko widac jak na dloni! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dogobranoc
  10. Mowie wlasnie ze caly czas mam taki sam i ze sie dziwie ze nie dostawalam od Ciebie zadnych wiadomosci :hmmmm::niewiem: Super :multi: Podobalo sie?
  11. [url]http://matusz5.kgb.pl/myster/26.jpg[/url] oooo jaka ladna suuczkaa :diabloti::diabloti::diabloti: [SIZE="1"]A ja nie chce sie chwalic :evil_lol: :eviltong: ale piesek ktory jest na okladce przewodnika w MP to moj znajomy i bylam tam jako jego opiekunka :evil_lol::siara: W sumie myslalam ze dadza zdjecie w okularach a tu klopsik hihihihi. I tak fajnie wyszedl.[/SIZE] Ale masz duzo pieknych kwiatow na tej dzialeczce :cool3: :loveu: rewela [url]http://img183.imageshack.us/img183/4863/kjjgfu0.gif[/url] :lol: :lol: :lol: :lol:
  12. To kto zostaje z Luneta? I co jest z jej nogami bo niedowidze...? :razz::hmmmm: bidne uchi :(
  13. Wyjad sie udal jednym slowem ;) A gdzie nad tym jeziorem bylas? Identyfikatorki sa baaaardzo eleganckie...:fadein: bardzo :fadein: OO wwooowwwww sliczne!
  14. [img]http://images25.fotosik.pl/39/9f3b629522957763.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/39/1f2ba5b7fd39516c.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/39/71e9e025fbf40edd.jpg[/img] [url]http://images29.fotosik.pl/39/f2f8ad8f072e0beb.jpg[/url] [img]http://images26.fotosik.pl/39/e4dee844dd9b968d.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/39/c7dc4996dc6e3994.jpg[/img]
  15. [img]http://images25.fotosik.pl/39/1865c0393c8dd411.jpg[/img] [url]http://images27.fotosik.pl/39/36f65bcd3291bb91.jpg[/url] Tukan mnie urzekl :loveu::loveu::loveu: [img]http://images23.fotosik.pl/39/66ac33a2353b03cf.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/39/85bdf9232b155801.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/39/04003baa44da6a90.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/39/af162be783d47325.jpg[/img] [url]http://images24.fotosik.pl/39/5ef437b58c2d4399.jpg[/url]
  16. [img]http://images23.fotosik.pl/39/cb0bb33a42a21a19.jpg[/img] zawstydzil sie [img]http://images30.fotosik.pl/39/97a9e955dac2907a.jpg[/img] :shake: [img]http://images23.fotosik.pl/39/30e59205291fa921.jpg[/img] [url]http://images29.fotosik.pl/39/b067ba015abfb773.jpg[/url] [img]http://images28.fotosik.pl/39/177f289452de58c4.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/39/578111a3d72a2287.jpg[/img]
  17. Spacerowal sobie po trawce ;) [img]http://images23.fotosik.pl/39/80a489fc9cfc703e.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/39/d7b5970b6c72d420.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/39/194403145d30f296.jpg[/img] Piekny byl [img]http://images23.fotosik.pl/39/2c452b22394b5e97.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/39/9295f1586e962aa5.jpg[/img] [url]http://images29.fotosik.pl/39/ffde880897f73085.jpg[/url] [url]http://images24.fotosik.pl/39/9cf6777c03c81fcb.jpg[/url]
  18. Guffi, no coz, tak bywa ;) O gustach sie nie dyskutuje :))))))))))) Mati, masz fajnego ava :lol: Ten jezyk wyglada jakby sie nie miescil w paszczy :lol::lol::lol: Mi tez te rafy bardzo sie podobaly :) [img]http://images28.fotosik.pl/39/1694384a71e87e13.jpg[/img] Ehhh, szkoda ze lemury nie mialy przeszklonej szyby, przez te cholerne kraty g...wno co widac :angryy: Dwa maluchy i jeden dorosly. [img]http://images25.fotosik.pl/39/8acb7e2e74e58cb4.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/39/32d22c67109b2f9b.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/39/7c254809eef5dff5.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/39/ddb6969d1a38cd3d.jpg[/img]
  19. [quote]nie wie czy kastraty mogą brac udział w ofiicjalnych zawodach PT[/quote] Ooo, no to mnie zaskoczylas ;) Co im do tego czy ma jajca czy nie :cool1: Co to za dyskryminacja ;) Ad.3 Naprawde duze brawa dla was! Ile juz trenujecie? 2-3 miechy?
  20. Bosz, beda miec traumatyczne przezycia :evil_lol: [quote]szczeniaki wytarzaly mi sie w gruszkach[/quote] Niewdziecznicy!
  21. To, to jest swietne!! [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.55-3.jpg[/url] [quote]To mój codzienny pojazd[/quote] I jaki ekonomiczny :razz: Bawcie sie dobrze :lol:
  22. :loveu: jakie juz sa duuze :loveu: Piekne, piekne!! Te dwie czekaladki mnie urzekaja [url]http://img340.imageshack.us/img340/3982/tnp1110146lk5.jpg[/url] Juz sie nie moge doczekac nastepnych zdjec ;)
  23. Tu juz byl Pif paf :lol: [url]http://www.bc.kgb.pl/2/13.jpg[/url] :lol: Ale mamy genialne psy na dogo :klacz: O filmie pisze :razz:
  24. Po 1. Gratuluje dostania sie na uczelnie :multi: Po 2. Z PT to jest dobry pomysl :razz: Sprobuj, nic nie tracisz. Po 3. :o :o :o Dziewczyno!! :o :o Co zrobilas ze on juz tak genialnie robi slalom :shocked!: :mdleje: :mdleje: Po prostu REWELKA!!! :ylsuper::cool2: Cos niesamowitego ze w tak krotkim czasie pojal slalom, a przeciez to jest najtrudniejsza przeszkoda...Powiedzials mu na ucho jak ma to robic czy co...:cool1::cool1::cool1:
  25. Buhahha Waszka, trza bylo zaspiewac :megagrin: [quote]Jeden dzień to wyczesywanie, drugi kąpiel+ suszenie, trzeci to strzyżenie[/quote] :mdleje::flaming:
×
×
  • Create New...