-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
A to koty nie sikaja? :o :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[url]http://img410.imageshack.us/img410/2851/dscf0013mm4.jpg[/url] ale przeca RR sa na lwy...oszukali was :placz: Cudowne miejsc na spacerek z piesami [url]http://img96.imageshack.us/img96/9461/dscf0016xm0.jpg[/url] :loveu: Yyyhmmmm... nie ma! [url]http://img47.imageshack.us/img47/2126/dscf0032gl4.jpg[/url] :scared:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='palma']Tylko nie wiem czy masz ten sam problem co Mateusz ... jakość wstawianego av'ka była kiepska, gdyż były szumy ... zapisując obrazek przez irfana musisz nacisnąć zapisz jako i wyświetli się ramka ... naciśnij opcje ... i to jest właśnie ta jakość ... zrób na 100 i będzie o niebo lepiej ;)[/QUOTE] Ajjj, myslalam ze piszesz o fotach ktore Mati wstawil ;) No patrz, a ja nigdy tego nie uzywalam :lol::lol::o bo nie wiedzialam ze cos takiego tam sie kryje :eviltong: A co to ava to ja widze roznice i to duza :eviltong: Mati, jestes w mniejszosci :eviltong: -
Na szczescie mozna wklejac po 5 fotek w poscie :evil_lol::evil_lol: Wiesz? :evil_lol::evil_lol: Bajerandzkie :multi: Dawaj wiecej :loveu::loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Chopy latawce som swiete! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A na co Ty tak wyczekujesz?? :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote]Polski Związek Wędkarski[/quote] Aahhaaaaaa :lol::lol: :p [quote]No wakacje byly BOMBOwe[/quote] Buhahahaa, chceli was wysadzic??? :o [quote]A gdzie takie jeziorko jest?[/quote] No Nugatowa, wkraczaj do akcji :evil_lol: TERAZ mozesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[url]http://i15.tinypic.com/4mtuhaf.jpg[/url] :o :roflt::roflt::roflt: RE WE LA CJA :roflt::roflt: Zdjecie rodzinne do ramki!
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[url]http://i158.photobucket.com/albums/t116/panienkabubu/t_07-07-2119-32-30_0108.jpg[/url] zjadla swietlika? :lol::lol::lol: Jak fajnie ze jedno z dzieciaczkow zostaje u Ciebie :multi: -
Eee, wszystko pojdzie gladko :)))))) Glowa do gory :fadein: :kciuki:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
:hand: [quote]Burok co robi hmm... Cwiczy downa, a jak[/quote] Wyglada jakby sikal :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:o no nie moge :roflt: To jest ZNAK :razz: Ale czy Waszka jest przygotowana na trojaczki? :o -
Buuu, szkoda :(
-
[quote]Kobiety przeciez pisałam ze nad jeziorem sulejowskim. Ale obawiam sie ze tam z pobytem cieżko. Bo trzeba być zrzeszonym z PZW[/quote] Nie napisalas, sprawdzilam :diabloti::diabloti: PZW? Co to? czekaj czekaj, niech zgadne...:hmmmm: Polski Zwiazek Wyzlow? :megagrin::megagrin::niewiem:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:o no prosze Cie 8) Bylas w "M.in. Wenecję(nie zgubiłam się Anetko ), Bolonię, Adriatyk i Morze Śródziemnomorskie, Barii, Sulmonę.." i mowisz ze postarasz sie wybrac najciekawsze zdjecia...HA HA HA dobry zart :diabloti::diabloti: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
A nie bylas w tv? Chyba ze cos zle przeczytalam albo nie do konca :evil_lol::evil_lol: jestem juz zmeczona :evil_lol::evil_lol: A co Burok robi na drzewie??:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img521.imageshack.us/img521/5268/86661000zt0.jpg[/url] -
[quote name='Cerber']zobaczcie na mistrza cerberka :D żadnego błędu... to był ten dzien, kiedy cerber w ogóle rewelacyjnie skakał :) w niedzilę dokładniej :) czyli wczoraj... kręciła nasza trenerka czyli p Dorotka :) [URL]http://agility-psi-sport.strefa.pl/tr-22-07-07/cerber.wmv[/URL][/QUOTE] :o Pieknie!! Naprawde pieknie :klacz::klacz::klacz: Cos mi sie wydaje ze zgarniecie cos w Pecicach 8) I ciesze sie ze jednak zdecydowalas sie na swoja rase :)
-
Doobreeee, dobre :evil_lol::evil_lol: [url]http://images23.fotosik.pl/30/f27f64ae39f167d0.jpg[/url] Wyglada tu jak biedy, bezdomny i glodny pies... [url]http://images28.fotosik.pl/31/b837486e74e44b61.jpg[/url] hihihi Nie moge wyjsc z podziwu ze Koma tak genialnie zaakceptowala Atosa :multi:
-
Wydaje mi sie ze na zawsze :roll: Bechemot jeszcze.
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Radosc, wielka radosc z niej bije [url]http://img165.imageshack.us/img165/6106/28862326ch9.jpg[/url] :loveu::loveu: Baaaardzo podobaja mi sie roslinki w kropelkach :loveu: Gonia, bedziesz slawna 8);) -
Brawo Mati :lol: Fotosik strajkuje, fot nie bedzie :mad::angryy:
-
Foty z serii..."Achhh mam pilke :diabloti:" [img]http://images26.fotosik.pl/33/aebe9fc50e2299e8.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/33/2b06f3e2ac12df70.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/33/bf64967b1d0e8d58.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/33/5df6c422ff63d116.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/33/e701e7e9789a02db.jpg[/img]
-
Nieee Koma :lol: Na szczescie nie :lol: Nawet zadek robi jej sie siwy.... Mostek :lol: Kiedys przejezdzalimy po nim samochodem...ale to bylo chu chu chu i jeszcze troche ;) Byl jeszcze jeden ale calkiem jest zniszczony i zarosniety, niestety nie ma tam jak dojsc bez poparzenia sie pokrzywami...A tej siatki nie bylo...byl wolny teren...a teraz...:( zagrodzone. [img]http://images24.fotosik.pl/33/f999ccfa77233438.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/33/9a925a7ad4c5a1db.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/33/eef7bae166460f97.jpg[/img] Masaj mysli...ups...a gdzie pilka? [img]http://images27.fotosik.pl/33/cb3866aa48ca299a.jpg[/img] Spostrzegawci do dziela! :lol::lol: [img]http://images23.fotosik.pl/33/8f45bcd385b7404b.jpg[/img]
-
[img]http://images26.fotosik.pl/33/dbf61ac099e55e8f.jpg[/img] Czy w fioletowym mi do twarzy?:rolleyes: [img]http://images27.fotosik.pl/33/4054d9ce1feb219b.jpg[/img] Poszlismy na spacerek :multi: Niestety jest coraz mniej wolnego terenu, ludzie sie buduja i siatki zakladaja :angryy::shake: [img]http://images24.fotosik.pl/33/0b5aea51ea208a9e.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/33/8166ab7a60621ca4.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/33/0573b62758f4a1c9.jpg[/img]
-
I jeszcze jeden grzybek, tym razem troszke mniejszy. Widzicie, nie musimy chodzic do lasu, grzyby mamy na dzialce :lol: A potem laduja w sloiczkach...sa pyszne :eating: [img]http://images25.fotosik.pl/33/d5393e09bed47c83.jpg[/img] Duuuuzy i maly :p [img]http://images29.fotosik.pl/33/c2d1406677dde71e.jpg[/img] Pilnuje zeby dobrze rosly :lol: [img]http://images23.fotosik.pl/33/831558da2788e83b.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/33/47e18eed7cc7ea09.jpg[/img] Sosenka :lol: [img]http://images23.fotosik.pl/33/90f1f0a9fe689fb2.jpg[/img]
-
Widok na okolice z naszej dzialki, poswiecilam sie i wlazlam na drabine :evil_lol::evil_lol: [img]http://images25.fotosik.pl/33/a043e644bc4b7427.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/33/0032996663b19794.jpg[/img] Z gory zobaczylam takie dwie gigantyczne dzdzownice :o To chyba jakies zmutowane :o [img]http://images30.fotosik.pl/33/3f26bbe3eabd1a2d.jpg[/img] Slalom :lol:lol::lol: widziany z gory. Dwa patyki sie zlamaly. Masaj nie byl zbyt delikatny :cool1::cool1: [img]http://images26.fotosik.pl/33/58be41e4bc4a58ff.jpg[/img] I juz z dolu :lol: [img]http://images24.fotosik.pl/33/e7561247d43853cb.jpg[/img]