Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Pinczerka, wysle Ci mailem ;) Asiaczek, kurcze, kurcze, jakbym wiedziala ze takie lasuchy z was to bym porobila foteczki dzemikowi na kanapeczkach :placz: :razz: Dzieki Zuzole i Aggole :lol::loveu: Bylam dzis w Zoo, wstalam :lol: i sie udalo :lol: Pogoda dopisala, oj dopisala :))))) Foty nie teraz...musze je pozmniejszac. A tymczasem jeszcze z dzialeczki :razz: Gleboko do lasu nie wchodzilismy..nie bylam na to przygotowana :razz: [img]http://images29.fotosik.pl/35/a28a1d204049e47c.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/35/ac7404cc5ee4da44.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/35/c3963c70cec17c39.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/35/2ecd1f11bcdcf1c6.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/35/9efd85d036f308d1.jpg[/img]
  2. Aaaaachhhh Pies na pantery hahahahaha [url]http://images26.fotosik.pl/35/f2d9dbc2d9024bbb.jpg[/url] :mdleje: [url]http://images27.fotosik.pl/37/95bb5c0e31957a78.jpg[/url] :o Buhahhahaha :roflt: [url]http://images24.fotosik.pl/35/f007429d2054ea04.jpg[/url] uwazajcie zebyscie nie zabladzili :roflt: Poplyniecie za daleko i bedzie...:evil_lol: Super basen! [quote]Cóż za synchronizacja z kaczymi nóżkami[/quote] :o rzeczywiscie hahahahaha :roflt::roflt:
  3. [quote]Tylko teraz jak[/quote] Rob tak jak ja...na zasadzie prob i bledow :evil_lol:
  4. [quote name='KaRa_TC']Sauna była zrobiona w lesie:evil_lol: czyli zrobiobny taki namiot maksymalnie zabezpieczony by para nie uciekła, i w środku był dołek na kamienie rozgrzane w ognisku i polewało się je wodą no i para,że hoho;) Sauna za darmo i to jaka sauna:cool3: odrazu po niej był wybieg do jeziora:lol:[/QUOTE] :o o choroba, pelen wypas :lol:
  5. Ale macie wesolo :lol::lol: Nie dziwne ze tak szybko rosnie jak dostaje takie pozywne amciu amciu :razz:
  6. Wspaniale :loveu::loveu::loveu:
  7. Heja Waszka,wspaniale z nimi wygladasz :loveu: Ala, to przeca dzieci Halszki :loveu:
  8. Hejka, no, szaleli, szaleli :)))))) Masz nowy podpisik..jaki zieloonyy :cool3::loveu:
  9. [quote]Szczeniaczków też nie planujemy[/quote] Ale DLACZEGO, DLACZEGO :placz: Zobacza jakie piekne by byly...mozna by bylo wciskac ze to dlugowlose whippy :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Atak! [url]http://images27.fotosik.pl/31/84f29e6aee71c442.jpg[/url] :diabloti::diabloti:
  10. O masz :( Dziewczyna sie zestresowala ze Ciebie nie bylo obok niej?
  11. Co sie dzialo na dogo w ta noc? Bechemot byla, Vectra odeszla :placz::shake: Galerie swą zamknęła :( Jakies brzydkie przepychanki byly...:( Jakie zabeczki [url]http://img406.imageshack.us/img406/6051/dsc0613wh6.jpg[/url] tiu tiu tiu
  12. Baaardzo ta mi sie podoba [url]http://img165.imageshack.us/img165/9863/dsc0203us0.jpg[/url] Ma taki klimacik...wloski...? sama nie wiem :lol: :loveu::loveu:
  13. Kati, beda, beda 8) Ostatnia seria na teraz..musze odetchnac :evil_lol: [img]http://images24.fotosik.pl/35/f2ae93566f974a54.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/35/0bfc922e09c70dd1.jpg[/img] I znow jestesmy na spacerku. Tym razem poszlam dalej 8) Poogladac jak okolica sie zmienila ;) [img]http://images25.fotosik.pl/35/4bb0f186e7d64c31.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://images28.fotosik.pl/35/e9cf5e525169defc.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/35/e9c5951e30854275.jpg[/img]
  14. Koma, beda jeszcze, ale mniej obrzydliwe :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Widok od bramy. Masaj gdzies tam w cieniu siedzi i sie przyglada 8) [img]http://images30.fotosik.pl/35/beb4404b88766113.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/35/c718a644bc89db45.jpg[/img] Kolega z naprzeciwka :) Kajtek. Jak wychodzilam z Masem to zawsze lecial do Kajtka w celu zabawy hahahhah [img]http://images26.fotosik.pl/35/e05e963d4d905dd3.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/35/74eac41fef98f83f.jpg[/img] :lol: [img]http://images25.fotosik.pl/35/5e445eb8d7272eba.jpg[/img]
  15. Mi tez motylki sie bardzo podobuja :loveu: Jutro ide do zoo :multi: wlasnie sie dowiedzialam :lol: Tzn. jak wstane z samego rana to pojde :evil_lol: Wiec na brak fotek nie bedziecie narzekac :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images26.fotosik.pl/35/1b2f51f5678f2473.jpg[/img] Smieszne kwiatki :) [img]http://images23.fotosik.pl/35/b064671a51ff9be2.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/35/3ebdefc320def05c.jpg[/img] Masaj sie juz przekreca od tego upalu:evil_lol::evil_lol: [img]http://images30.fotosik.pl/35/aafedf7e01dd222e.jpg[/img] W szeregu zbiorka :lol: [img]http://images24.fotosik.pl/35/5a32651f1417df83.jpg[/img]
  16. Dla ludzi o mocnych nerwach. Brzydze sie takich pajakow, ale stalam w bezpiecznej odleglosci i moglam bez drzenia rak ufocik tego....pajaka..bleee [img]http://emoty.blox.pl/resource/crazy.gif[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/35/1dfd299ec23e180c.jpg[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/wow.gif[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/35/065518473dfde9c6.jpg[/img] [url]http://images26.fotosik.pl/35/b16b25e33a08daf6.jpg[/url] To jego norka. A pajeczyna byla pookaznych rozmiarow... [img]http://images24.fotosik.pl/35/ea9154ecb20a07f5.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/35/6ddacfe5ef34e472.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/35/c7c18468a66fb325.jpg[/img]
  17. Mati, mam to sie dziele :-D Gorzej jak mi sie skoncza :evil_lol: [img]http://images28.fotosik.pl/35/71d030e6f16d92e1.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/35/bdd8a26939e8519f.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/35/5abb6b985f192f1f.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/35/917818beb5138f24.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/35/8bcf3d5a4dcc5b17.jpg[/img]
  18. [img]http://images28.fotosik.pl/35/dc6527b301e030bc.jpg[/img] Moje makro :placz::placz::angryy: Chcialam wam pokazac jakie makro robi moj aparat :angryy: Takich malych pajaczkow to on nie lapie (albo ja nie potrafie go tak ustawic zeby robil) :placz: Wieksze..owszem :diabloti: [img]http://images25.fotosik.pl/35/7a5789c9151f6794.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/35/06ff2bc6fc149d9d.jpg[/img] Pierwszy raz widzialam takiego pieknego motyla-dalmatynczyka :lol: Strzelil focha i nie rozlozyl skrzydelek :mad: [img]http://images24.fotosik.pl/35/13db4b79803bf59e.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/35/d91ac13d27b5c4a8.jpg[/img] [url]http://images23.fotosik.pl/35/620531ac20b6b809.jpg[/url]
  19. "Czysta" woda :razz: [img]http://images30.fotosik.pl/35/f1b21fa503c62a00.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/35/7035ad363a127d72.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/35/ea45814de7afe8f1.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/35/9b16fa37b570610e.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/35/d8d2446dece34e78.jpg[/img]
  20. [img]http://images27.fotosik.pl/35/fb199dfe088da8e5.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/35/dc683647a70a1f24.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/35/42364d2bf9d0ecb0.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/35/84bbd24f32ec0a07.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/35/ff41db27524f366c.jpg[/img] [url]http://images28.fotosik.pl/35/7260713bf9537945.jpg[/url] [url=http://media.putfile.com/Aporcik]FILM[/url] z aportowania :lol:
  21. Agacia, Ala, Alive, Asiaczek, Pinczerka, Guffi, Bozzka :loveu::loveu: Strasznie sie ciesze ze podobaja wam sie foteczki :loveu:[img]http://emoty.blox.pl/resource/lalala.gif[/img] Agacia, formalnie nie jest moj ;) [quote]Dżemik - mniam, mniam, taki domowy, dopieszczony....[/quote] Ojj dopieszczony, dopieszczony :p bez zadnych robaczkow, galazek, skory itp. [quote]A nie masz jeszcze jakiś dżemików obfoconych podczas tworzenia? Bo to były takie pyszne fotki...[/quote] Nie niestety niet ;) Mam filmik ale tam gadaja moje dziadki i tak glupio troche :lol: ;):eviltong: [quote]A twoja sosenka to jakby na dachu rosla[/quote] Hhaha no rzeczywiscie tak wyglada :lol: Drzewko stoi przed domkiem. Teraz sie zastanawiam czy to nie jest swierk...? :hmmmm: Nie wiem :lol: [quote]ja tez mam jedna taka sosne co to miala byc karlowata a teraz domek "popycha" hahahahha[/quote] Buhahahah, nasza, ta co wrzesz rosnie, miala w czasach mlodosci bliski kontakt z moja sis ktora sciela jej wierzcholek :lol::lol: i dltalego nie rosnie jej sie w gore :diabloti: [img]http://images27.fotosik.pl/35/3f2a7bf123bc1df5.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/35/d2f3718e69348acc.jpg[/img] Patrzcie, co za jelopy postawily ogrodzenie na srodku sciezki :mad:Rok temu jeszcze tego nie bylo :mad: A w dali widac pomaranczowy dach gdzie sa te dwa rudzielce. [img]http://images24.fotosik.pl/35/db2f41d8d4f53602.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/35/cb33a64a64e19f0e.jpg[/img] Zmeczony aportowaniem :lol: [img]http://images23.fotosik.pl/35/c15c3026b6281430.jpg[/img]
  22. To, to jest najlepsze!!! [url]http://img151.imageshack.us/img151/3230/220707035fa7.jpg[/url] :lol::lol::lol:
  23. Fajjne :lol: A sauna to gdzi ebyla? :evil_lol:
  24. Witaj. Czemu tylko jedno? To za malo :diabloti: Hulaj Dusza? To chyba Una tez jest Hulaj Dusza :hmmmm:
×
×
  • Create New...