-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
No :lol: Dobrze godosz. Jakies kotopsy by wyszly :drinking: [quote]póki co jest na pulpicie[/quote] Dobre i to :cunao:
-
[quote]Różowa Pysia odziana w złoty pył Przybiegła na spotkanie Po drodze się potknęła Kawałek chleba utknął w gardle .... Lecz jak to w życiu bywa W naturze nic nie ginie Więc chleb powszedni ( co tak ciężko nam przychodzi) Znalazł się na monitorze Monitor dawno przywykł Że pluje się na niego A Weszka nasza miła Przybiegała za Pysieńką Trzymając w ręce lufe Ta lufa niespłacona Łzami i potem wykupiona będzie A Pysia - złoty anioł Rozpływa się we mgle Bo biegnie na spotkanie Ze swoim przeznaczeniam Czyli pracą.....[/quote] :megagrin::megagrin: Wszystkiego najleeepszeeegooooo :loveu::loveu::BIG:[img]http://emoty.blox.pl/resource/lalala.gif[/img]
-
[quote] kiedy ślub będzie?[/quote] Nieee, nieee. Kiedy beda sceniczki? :loveu: Slub potem:evil_lol: Ale sie laleczka rozkrecila :cool3:
-
[quote]dzisiaj zauwazylam, ze troche urosly jej.... stopki[/quote] Bylas w dzieciecym sklepie obuwniczym? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobry patent [url]http://www.100business.com/BLUE/IMG_7554.jpg[/url] :lol:
-
Noooo nieee, to juz przesada, Kasia gdzies Ty!?
-
[quote]mój aparat robi takie podłużne zdjęcia i nawet tego nie zmieniałam.[/quote] Moze cos w aparacie trza by bylo zmienic? :hmmmm: Dobra robota, dobra :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:o ale o so tu chodzy??- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W zyciu bym tam nie wjechala! http://images27.fotosik.pl/36/764b785a210cefd1med.jpg Tak, cos w tym jest :))))) Załuj ;) Jeden byl zrobiony na samochod hipisow, drugi w stylu windserfingowym :biggrina: Ale to chyba nie wszystkie, byly jeszcze jakies, ale tyle tych odcinkow widzialam ze nie spamietalam ;) I ludzie sie tam kapali?! http://images25.fotosik.pl/36/02b96121a66d3f48med.jpg bleeee Oooo, ale sie chcialo pic golabkowi :( Piekny kwiat! -
No czesc, czesc Paula i cala ferajno :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img125.imageshack.us/img125/1504/dsc0108yy3.jpg[/url] :o :o bUHhahahahhahahaah jaka poza i ta mina :roflt::roflt::roflt::roflt: no nie moge :megagrin:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sliiczne:loveu: Interesujaca fontana :lol: Brawa dla ogorka, jest taki dzielny ze przebyl taki kawal drogi :)))))) Bardzo mi sie podobaja te autka. W Pimp my ride byly te samochodziki i zrobili z nich prawdziwe cuudaaaa :loveu: Widzialas te odcinki? Czyli mieliscie cel, zlot tych VW :cool3: Oooo to jest chyba ta wilczyca co wykarmila Romusa i Romulusa, dobrze pamietam??? :lol: Bosz..historia, kiedy to bylo :lol: -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
anetta replied to BooBC's topic in Border Collie
:o :mdleje: [url]http://www.fotybc.kgb.pl/fotkilipiec/o22.jpg[/url] [url]http://www.fotybc.kgb.pl/fotkilipiec/o16.jpg[/url] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ni tak jak pieski :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong:[/QUOTE] Ale on nie podniosl nogi :hmmmm: Raczej jest w pozie jak sikajaca panienka :evil_lol: [img]http://emoty.blox.pl/resource/co_jest.gif[/img] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Noo pooowiedz, mozgownica juz nie pracuje :evil_lol: To Daniele sa! :o Piekne :loveu: A ten muchomor to jakis zmutowany! [img]http://emoty.blox.pl/resource/cheekysmiley004.gif[/img]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
To ta sosenka :lol: na ktorej siedziala sojka. Ma blisko 30 lat :p [img]http://images23.fotosik.pl/35/82a421c60f87b92b.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/35/067bb133729b0554.jpg[/img] Fajna roslinka:lol: z owalnymi lisciami [img]http://images26.fotosik.pl/35/7236710573cf6f74.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/35/2673e1f065bde954.jpg[/img] [img]http://free.of.pl/e/emots/buja_w_oblokach.gif[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/35/9bfa543658f441de.jpg[/img]
-
[img]http://images26.fotosik.pl/33/605d2db9000a48a6.jpg[/img] Pomidorasy [img]http://emoty.blox.pl/resource/pomidor.gif[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/33/98368425c225d021.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/33/0f7565965bc62f57.jpg[/img] [url]http://images27.fotosik.pl/33/50bde705f2d1aa7d.jpg[/url] [url]http://images25.fotosik.pl/33/81092b77df1d620c.jpg[/url] A z tych winogron bedzie pyyyszne winko :p [img]http://images29.fotosik.pl/35/b369ab5c466c0396.jpg[/img] Tak sobie rosna nam nad glowami :lol: [img]http://images28.fotosik.pl/35/02594e3193ed3642.jpg[/img]
-
[quote]ale mi smaka narobiłaś na taki dżemik[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool1: [quote]W Twojej galerii najbardziej mi się podoba, że zawsze zasypujesz nas takim ogromem zdjęć[/quote] :multi::multi: [quote]moje dwie ulubione rasy[/quote] A no tak!! Rzeczywiscie :)))))))) Za tym plotem jest piekny dom, z przepieknym ogorodem i super basenem :mdleje::mdleje::iloveyou: Druga sosenka. Jest ogromna bo rosnie wszerz:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images26.fotosik.pl/33/eaf425de9b524fbe.jpg[/img] To ona [img]http://images27.fotosik.pl/33/77a503bd2b87351e.jpg[/img] Chcialoby sie rzec...schody do nieba ;) [img]http://images28.fotosik.pl/33/172fabbb8dfb8d21.jpg[/img] Sojka sobie przycupnela :lol: tez na sosnie, ktora zobaczycie pozniej 8) [img]http://images24.fotosik.pl/33/446800358daa79c9.jpg[/img] Roslinka ktora odstrasza komary :razz: [img]http://images28.fotosik.pl/33/dcfb0d77b34cd244.jpg[/img]
-
:o nioo nieeeee [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries5/210706.jpg[/url] Maksiu :shake: Kobiete bic....:shake:
-
Doszkala sie [url]http://images23.fotosik.pl/25/86a63c9964259e72.jpg[/url] hihihih Czesc agacia :hand:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ani mi sie waż!! -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Witam sie z chlopakami :p Przeeesliiczne zachody, nie wiem ktore wybrac bo wszystkie mi sie podobaja [img]http://www.emoty.info/obrazy/emoty_milosc109.gif[/img] A te co? rozmawiaja ze soba przez komorki? [url]http://matusz5.kgb.pl/molo/21.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: -
[img]http://images24.fotosik.pl/35/29a959ea7fb75bc1.jpg[/img] Tasmowa produkcja :lol::lol: [img]http://images23.fotosik.pl/35/75971437c0ac6935.jpg[/img] A wsio sie odbywalo na... [img]http://images30.fotosik.pl/35/a1cd77ba56299791.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/35/2b340d62a8e5b448.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/35/4a068955a134f090.jpg[/img]
-
Cukinia [img]http://images27.fotosik.pl/33/fbd782d752c1e3df.jpg[/img] Wielka cukinia :razz: [img]http://images30.fotosik.pl/33/4c148e149a1fe5db.jpg[/img] A to jest ta chalupka w ktorej sa osy [img]http://images29.fotosik.pl/33/0ef7d3e67f563785.jpg[/img] Robimy dzemik 8):eating: [img]http://images30.fotosik.pl/33/b752afb7a1689b1c.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/35/0f091afa14a2bdd3.jpg[/img]
-
[img]http://images25.fotosik.pl/33/595de9f63ca37f0d.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/33/65aa3b9c55e898dd.jpg[/img] Jeden rudzielec... [img]http://images25.fotosik.pl/33/33412e8750dbe1b9.jpg[/img] dwa rudzielce :evil_lol: [img]http://images28.fotosik.pl/33/6d7b13da90fe5876.jpg[/img] :loveu::loveu: [img]http://images27.fotosik.pl/33/1b880193ed7b2008.jpg[/img] [url]http://images29.fotosik.pl/33/12ff52f74c3aacc7.jpg[/url]
-
Zuzole :multi: Nadrabiajce bo jest co! Gonia, te osy na szczescie sa na drugiej dzialce (obok tej na ktorej urzedujemy) i nie wchodzimy sobie w droge ;) Czasami na sniadanko jakies pojedyncze sztuki przyleca do dzemiku :razz: Fotosik dziala, beda foty 8) :lol: [img]http://images25.fotosik.pl/33/0579f588e54b59c4.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/33/6761dca8a8bab360.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/33/d83f6eaccc148b8b.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/33/7e1020e5d09f49eb.jpg[/img] Furtka do lasu :lol: [img]http://images27.fotosik.pl/33/6423a824030a66ec.jpg[/img]