Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Kokos jest moim ulubiencem :cool3::loveu::loveu::loveu:
  2. :o [url]http://images25.fotosik.pl/35/ae810256b8a34fb8.jpg[/url] Buhahahahaha rewelka :roflt::roflt::roflt: Sliczne, i fota i panienka [url]http://images23.fotosik.pl/40/be9d1415a52b3c95.jpg[/url]
  3. Ciesze sie ze nastepny bedzie na Fortach :multi: Jak nic mi nie wypadnie to bede :) CZekam na fotosy :razz:
  4. [url]http://images29.fotosik.pl/40/cef6635f01b75680.jpg[/url] :o on PLYWA!! HEJ!
  5. ktos szukal Nema? :razz: [img]http://images28.fotosik.pl/39/d5e30209e502b00a.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/39/dcbf5b7926442a6b.jpg[/img] U mamusi najlepiej :loveu: [img]http://images24.fotosik.pl/39/5e589ca570fdf1ed.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/39/daa396195477056c.jpg[/img] Slooodki maluch :) [img]http://images24.fotosik.pl/39/c67e789885805225.jpg[/img]
  6. Mam duzo wiecej, mam :p Guffi :o jak mozna nie lubic miskow? :o Masz przykre doswiadczenia? ;) Bylam dzis na dluuugim spacerku w Kampinosie z Masajem :) Deszcz nas zlapal w srodku lasu :lol: Wrocilismy troszke zmoknieci i padniec :mdleje: Na szczescie ma pare zdjec. Ale teraz zoo. Malutki glonojad hahaha [img]http://images26.fotosik.pl/39/4162df2610766e78.jpg[/img] Skrzydlica, piekna ale niebezpieczna :razz: [img]http://images28.fotosik.pl/39/f31c1ca7d9eecaf6.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/39/efa37e4f48d76448.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/39/8faba807bb2c83ad.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/39/d2cb03a5700ca4ad.jpg[/img]
  7. Pojetne z niej dziewcze :p Czekam na film.
  8. Pinczerka, nie wysle Ci go...Film ma tylko 38 MG :shake: a i tak nie chce sie wyslac... Foty z ZUUUUUU Leniuszek [img]http://images30.fotosik.pl/39/bea25138b969bfa9.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/39/9250c74d69772def.jpg[/img] Kręcił tym nosem na lewo i prawo :lol: [img]http://images28.fotosik.pl/39/76894e08a577c360.jpg[/img] A drugi bawił się kijaszkiem:loveu: Mogłam tam stać z godzine i go obserwować :loveu: To chyba jest panienka, a ten drugi facecik. [img]http://images30.fotosik.pl/39/a49f0876c662e8cd.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/39/38f15a23e5693497.jpg[/img]
  9. [quote]Okazało się, że trzeba było cofnąć przed te do e-maila i tam było 3, 5 i jakieś pierdoły, a między innymi 2:3... bo przedtem było 9:16[/quote] No widzisz! :) supelllll ;)
  10. Boska http://www.mfoto.pl/uploads/1435/4_17db8.jpg :multi: Swietnie ze Aza powoli przekonuje sie do koni :multi:
  11. anetta

    Akity Baby:)

    Rozkoszne babelki :loveu: Gratulacje dla mamy.
  12. Czeesc Daga :hand: Faaaajnaaa! [url]http://images27.fotosik.pl/35/97bb5b580fd8ab80.jpg[/url] :-D I tak trzymac, nie daj sie chorobsku!
  13. Oooo, udalo jej sie o nas nie zapomniec :)))))) ;) Baw sie tam dobrze!
  14. Mowisz ze jest jajowaty? :o :evil_lol: O jej! Ile różu! [url]http://img526.imageshack.us/img526/7536/14536869tz2.jpg[/url] :evil_lol:
  15. Zobaczcie co jej wyszlo :evil_lol: [url]http://i158.photobucket.com/albums/t116/panienkabubu/DSC_0014.jpg[/url] Serduszko :lol: :loveu:
  16. [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.107-1.jpg[/url] :mdleje: Uuuuuuuu Szelma, nie moglas sobie uroic czegos innego :mad::shake:
  17. [img]http://norge.blox.pl/resource/torcik.JPG[/img] Wszystkiego najlepszego! [img]http://futurnik.blox.pl/resource/toast.jpg[/img]
  18. Hello Asiaczki. Jaki wykrok [url]http://img217.imageshack.us/img217/7710/resizeofimg6366rw6.jpg[/url] :razz: Amerykanka ma slodkie kropeczki na pysiu :loveu:
  19. :mdleje: [url]http://img519.imageshack.us/img519/6618/dsc0095lh8.jpg[/url] :mdleje::mdleje: [url]http://img405.imageshack.us/img405/2150/dsc0109bg9.jpg[/url] :mdleje::mdleje::mdleje:[url]http://img65.imageshack.us/img65/8349/dsc0097rk7.jpg[/url] Waszka ma stanowczo za dobrze!:diabloti::watpliwy::placz:
  20. To piekne [url]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_Wakacje2007076-1.jpg[/url] i zachod :loveu::loveu: W takim razie trzymamy!!!
  21. Przepiekny motyl zawital na nasza dzialeczke :loveu::loveu::loveu: [img]http://images29.fotosik.pl/35/5505f16de36131a9.jpg[/img] O jej, skonczyly mi sie foty :errrr::question: No nic, mam jeszcze filmy :lol: [url=http://media.putfile.com/Poluj261cy-corgi-]Polujacy corgi[/url] [url=http://media.putfile.com/Poluj261cy-corgi-II]CZ.II[/url] [url=http://media.putfile.com/Polujacy-corgi-III]CZ.III[/url] :drinking::drinking::drinking:
  22. I leeeciiii :lol::lol::lol: [img]http://images23.fotosik.pl/35/3340374fef59f537.jpg[/img] Ladowanie [img]http://images24.fotosik.pl/35/7d3a547fd4292b9d.jpg[/img] I bieg. Zlapal skubaniec. [img]http://images24.fotosik.pl/35/877fb6d176296c17.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/35/747050e8fb1eb05e.jpg[/img] Jeden dzien w ktorym padalo [img]http://images27.fotosik.pl/35/d1c1c6b0e145eeab.jpg[/img]
  23. A po drugiej stronie takie chalupy se wybudowali... [img]http://images23.fotosik.pl/35/0a588ae7eb2d80c9.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/35/d0e6bb4440637a82.jpg[/img] I sie zaczyna. Kaaatiiiiiii :cool3::cool3: Lezalam sobie na materacu i oczy mialam na wysokosci trawy...dosc wysokiej trawy bo tam sie jej nie kosi...no i jak sie tak przygladalam tym roznym robaczkom ukazal sie ON :diabloti: Polecialam po aparat :lol: [img]http://images30.fotosik.pl/35/3f6a31080bde0ab1.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/35/7f51f7bee0185c2f.jpg[/img] Jak sie przyjrzec, na lewo, pare cm. po skosie cos szarego zobaczycie..to konik polny :lol: gdy pozniej mu sie przygladalam....to ON zjadal mu glowe :lol::lol: Nastepnego dnia znowu zlapal konika...sporego:razz: Codziennie go odwiedzialam i sprawdzalam :megagrin: [img]http://images30.fotosik.pl/35/1a595aa3bf6e784e.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/35/16449ed581209e20.jpg[/img] :loveu: [img]http://images24.fotosik.pl/35/7d3887d0072a980c.jpg[/img]
  24. Podoba mi sie ta fota :) [img]http://images29.fotosik.pl/35/b90c4e96f4e74db4.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/35/99400a9e81e6bf16.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/35/ec4e3731d50fea0e.jpg[/img] Samobojczyni pliszka :lol: [img]http://images25.fotosik.pl/35/db522512ace44b00.jpg[/img] Domek :lol::lol: A ta serio to juz cos zaczyna sie dziac na tej dzialce. Zaczeli wykaszac zielsko. Z 15 lat nic tu sie nie dzialo, blaszak stal i rdzewial.... [img]http://images24.fotosik.pl/35/706166a1dc581661.jpg[/img]
×
×
  • Create New...