-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote]a Kajce załóż dzwoneczek[/quote] wystarczy jej numerek przy lancuszku, ktory dzwoni badzo dobrze :evil_lol::evil_lol: A z dzwoneczkiem juz byly proby...nie sprawdzil sie bo....nie dzwonil :megagrin::megagrin: [img]http://images30.fotosik.pl/33/9e4df5969aee9a90.jpg[/img] Taaaakiego grzyba znalazlam na dzialce :-D Musze wam powiedziec ze ja to mam szczesci eto takich. Pare lat tamu tez zlazlalam takiego duzego..byl nawet wiekszy od tego :razz: [img]http://images26.fotosik.pl/33/04bfb158023decbe.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/33/3b57086991eeb86c.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/33/61d3c7636fb409df.jpg[/img] Przyszla sprawdzic co sie dzieje :evil_lol::evil_lol: [img]http://images29.fotosik.pl/33/ab0f35eb3d1c9191.jpg[/img] [url]http://images29.fotosik.pl/33/755e249693be3a99.jpg[/url]
-
:o noooo, baaaardzo orginalne :lol::lol::lol::megagrin:
-
Czeeesc [url]http://img502.imageshack.us/img502/2415/tndsc00334fw8.jpg[/url] sliczne :loveu:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:o :o :mdleje: :lol: Czekamy na fotorelacje :cool1: -
:mdleje::mdleje::mdleje: o dzysis... Jak tam pieknie :loveu: Pisz tu, na forum gdzie to jest :evil_lol::evil_lol:
-
Nooo :lol: jest :lol: :loveu: A chcecia sie spotkam ale czemu na PM? :( lepiej na Fortach jesli juz o nich byla mowa. Masaj jest niereformowalny i unikam z nim jazdy komunikacja...:roll: Tak, z wilczarza buzke to on ma :lol:
-
Super foto opowiesc o morderczym astamanie :loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='palma']Czym zapisujesz obrazki Mateusz? Bo zepsuła Ci się jakość bardzo, jeśli irfanem mogę Ci podpowiedzieć jak tego uniknąć ;) Bo zrobiły się takie ''szumy'' :D :D :D[/QUOTE] Mi tez mozesz powiedziec bo uzywam Irfana :p Ewelina, czemu takie male te foty? :( -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A temu co????!! [url]http://img405.imageshack.us/img405/564/dsc0559ae7.jpg[/url] Buuuuuuuuu, a ja nie mam glosnikow [url]http://teledyski.onet.pl/0,2494436,0,2,teledyski.html[/url] :placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wiiitaaaj :multi: Bozsz, juz z Toba nie jest dobrze!!! :o Zapomnialas jak sie wkleja zdjecia :placz:
-
Uwaga! Zły pies - czyli wszystko o tabliczkach
anetta replied to Hania:)'s topic in Wszystko o psach
BUhahahaha pies psychopata wymiata :roflt::roflt::roflt: Dobre, dobreee:cool2: -
Nieeeeeeeeeee, Gosiaaaa, nie odchodz :placz: :placz: :modla:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]święte????[/quote] Tak, moga byc i swięte :diabloti::diabloti::diabloti: [quote]a paluchi mi się wyspecjalizowały[/quote] Aaaa do czeeegooo?? :diabloti: Chmurky tez sa swiete :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Meritt, to byl i jest "Moj pies i inne zwierzaki" Fajny program tylko teraz sie godziny pozmienialy i ciagle o nim zapominam. Wczoraj byl, chyba 9.45.
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
O kurcze, to sie dzialo!! :lol: na tym weselichu :lol: -
Wow, super, macie nawet wlasny stawik :multi: Kaja tez sie byczyla na dzialce :lol: Foty w podpisie :lol:
-
[img]http://images25.fotosik.pl/33/52350ff45b664f14.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/33/530b41639342ebd9.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/33/5af8b7fddf995fb4.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/33/b5794798a8a752f3.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/33/e1bf7e0d8f3b98f3.jpg[/img] Koniec sielanki! :diabloti: Co za duzo to nie zdrowo :diabloti:
-
[img]http://images25.fotosik.pl/33/7b5f01f078f82319.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/33/70dc7d29eac7d392.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/33/e4da3604d36298be.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/33/8e0ecb1b0e5d3bb7.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/33/10729f4fcfff7f4d.jpg[/img]
-
No, ul sobie zrobily :shake: To jest w naszej szopie-chalupce (bedzie ja jeszcze widac) To juz nie pierwszy w tym domku. Fachowcow nie potrzebujemy, moj dziadek sie z nimi rozprawia ;) Tym razem mu zapomnialam powiedziec... [img]http://images24.fotosik.pl/33/24e4bf615c841000.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/33/6fdfedb2a6193ab8.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/33/b1e937594cdad922.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/33/8a66d8cccbcb5a15.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/33/7b56d87b0f08213c.jpg[/img] Istna sielanka!!:lol:
-
[img]http://images26.fotosik.pl/33/d1889a6533939e2e.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/33/b44c6e6acaf91d8b.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/33/0bbbffc28ec4529a.jpg[/img] Seria z lezakowania :lol: [img]http://images27.fotosik.pl/33/ef3f44829ea1b51d.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/33/fe7da2133db06b7f.jpg[/img]
-
Nie mozna :lol: inaczej jej nie slychac gdzie jest :lol::lol::lol: To jest bardzo przydatne gdy jest na dzialce :lol: Ale nie tylko, w lesie tez jest przydatny :lol: Asiaczek, mysle ze wiekszosc psow lubi jogurcik :))))))) [img]http://images24.fotosik.pl/32/056f185bf6f4ec4c.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/32/567bee2f45270aad.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/32/d6344dd3c76d2fab.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/33/55d34008d6691691.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/33/39d343ca549cbac3.jpg[/img]
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
anetta replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Chodzi o to ze ja nie mam tej strony 8) Inaczej bym sobie przeczytala ;) Podaj nr. posta. -
Musze :lol:
-
Dzieki Waszka :multi: Upal ja wykancza... [img]http://images25.fotosik.pl/32/6ff46a12642db231.jpg[/img] Po zrobieniu ciasta trzeba posprzatac :lol::lol: [img]http://images27.fotosik.pl/32/a617af3025e08427.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/32/b03d2eb64a439562.jpg[/img] A potem sie napic :p [img]http://images25.fotosik.pl/32/f9d51d00a90b6256.jpg[/img] I [url=http://media.putfile.com/jamnik-pies]FILM[/url] :))))))))
-
[quote]Jeżeli prodiż przypieka z góry, to możesz włożyć płatek folii aluminiowej na wierzch, na ok. 10-15 minut przed końcem pieczenia.[/quote] Taak? To przekaze dalej :lol: Dzieki. Beria, Gonia, dziekuje :loveu: Cerber, co bedzie to bedzie w tych Pecicach :p Bedzie mozna sie posmiac :lol: Jak ja nie pomyle toru to on zle cos zrobi :errrr: A tymczasem...Kaja kombinuje jak przejsc na nasza strone....po kwiatkach i innych roslinkach :lol::lol: [img]http://images25.fotosik.pl/32/bf75a6448c32fb72.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/32/8d1d898711e35cbc.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/32/324304c889b229bf.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/32/e8680a763662c242.jpg[/img] Jest, udalo sie :multi: [img]http://images24.fotosik.pl/32/b8c2a4962aa739cd.jpg[/img] :lol::lol: