Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :mdleje: [url]http://images24.fotosik.pl/87/d646cfb3d184adb3.jpg[/url] ale!
  2. [quote name='bonita']O! trafiłam wprost na fotki :multi: Teraz już wiem jak wyglądasz :), [b]jak kiedy przyjadę do Wa-wy, to Cię znajdę[/b] ;):evil_lol:[/quote] Trzymam za słowo :cool3: Szukaj mnie po lewej stronie Wisły :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote]A teraz mów jaki masz aparat? ja szukam * ( *czytaj zbieram pieniądze:evil_lol:) od jakiegoś czasu i mam tak wstępnie wybrane co chcę, ale to nie jest jeszcze przesądzone. Więc się interesuje jak sjuper fotki widzę, jakim były aparatem robione:loveu:[/quote] Fuji 5600. Po przestudiowaniu paru for o fotografii zdecydowalam sie właśnie nań :) Na początku w ogóle o nim nie wiedziałam, pożniej gdy czytałam o innych aparatach (w tematach "Jaki aparat dla mnie?") natknęłam się na tego i tak zaczęłam studiować o fuji. [quote name='Eriu']Ładnie nazbierałaś . Pochwal się teraz na co te grzyby pójdą i kiedy mam na nie wpadać[/quote] To z mamuśką tyle nabierałysmy :) Większośc ona uzbierała bo wcześniej zaczęła zbierać w innym miejscu. A że mi zaczęło sie nudzić to poszłam gdzie indziej szukac obiektów do fotografowania :evil_lol: no i tak zobaczyłam że pod nogami rosną mi grzyby :evil_lol::evil_lol: Więc....zaczęłam zbierać :evil_lol: [quote name='Madzik']Lori tez wczoraj tropiła grzybki[/quote] Wytropiła coś? Bonita, Furciaczek, Madzik, Basia, Waszka, dzięki :loveu::loveu::loveu: [quote name='Waszka']zdecydowanie te fujiki są świetne!!![/quote] Niestety już ich nie sprzedają :shake: A szkoda, bo można było mieć dobry aparat jak na swoją klase za niską kase.
  3. Ooo róże...ale coś zdechły :evil_lol:
  4. anetta

    zakoceni.pl

    No w końcu sie nią podzieliłaś :evil_lol::evil_lol:
  5. Leon w budzie, tylko nie widze tego metrowego krowiego łancucha :diabloti::diabloti:
  6. [quote]Furciaku, wymień whisky na grzańca piwnego, o wiele lepszy - wiem, bo właśnie piję[/quote] Nie wiecie co dobre :evil_lol: Najlepszy jest sok pomidorowy który własnie piję :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Furr, a w jakim one są hotelu?
  7. Takie groźne psy puszczać bez smyczy :shake: :evil_lol:
  8. Ale widok! [url]http://images13.fotosik.pl/104/80c6b1f4beba701d.jpg[/url]
  9. wow wow wow wow :mdleje: Niesamowite makro:o
  10. Tez się zastanawiałam tylko nic nie mówiłam :eviltong::eviltong: Czekam na jesienne foty.
  11. anetta

    czarno-ruda galeria

    [quote]stwierdził, że suki ohydnie wyglądają, a na wieść o ropo Bystrej: ''szkoda, że operowałaś, w końcu by zdechła" dziadek za to: '' to co, kiedy oddajesz psy do schroniska? no bo kto się tym będzie zajmował?''[/quote] :mdleje: super :diabloti:
  12. :mdleje::mdleje: :klacz: :klacz:
  13. Czemu ten pies na kaganiec???
  14. Hej :multi: Panna młoda ma niespotykaną suknie :cool1: :)))))))))) :mdleje: [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_P1080732.jpg[/url] Ona sama?? :o
  15. Rewelacja :loveu:
  16. Szybkiego powrotu do zdrówka :)
  17. Super :multi: Bułka grzeczna dziewczynka, tyle godz :o wytrzymać.
  18. Jakie wieści, no no :))))) Gratki, już się nie moge doczekać fot
  19. :mdleje: [url]http://images24.fotosik.pl/86/f839d8d1dfa730ea.jpg[/url] Ciekawe jak długo będą budować obwodnice :evil_lol::evil_lol: Chociaż teren widze że wyrównany więc....:cool1: On je tak w kojcach trzyma?
  20. :multi: :lol::lol:[url]http://i236.photobucket.com/albums/ff167/bayernova/Lesny%20spacerek/DSCF0883.jpg[/url] Podoba mi się ten strumyk :p
  21. Zaraz, to jakbyś zostawiła teraz Negra to kto z nim by tu siedział?? :hmmmm:
  22. Ojej :lol: Ależ to słodkie :lol: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.109-3.jpg[/url]
×
×
  • Create New...