-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
:lol: Dobrze widzicie, jeszcze z waszym wzrokiem nie jest tak źle, możecie siedzieć przed kompem :evil_lol::evil_lol: [quote]Jak tam trenindżek? My mieliśmy wczoraj... po przerwie 2 tygodniowej[/quote] Bardzo dobrze :multi: Były tylko 3 psy więc fajnie się trenowało :)))) Z mojego doświadczenia wiem że jak jest większa odległośc między treningami to pies więcej z siebie daje na treningu :p Troche sobie pospałam, wstałam o 6.30 i tego takie skutki :lol:;) Nie jestem przyzwyczajona wstawać o tak chorej godzinie :evil_lol::evil_lol: A nie mówiłam że pies na grzyby? :evil_lol: [img]http://images26.fotosik.pl/82/b245a36073d394b8.jpg[/img] Uszaty jest bardzo dobry jeśli chodzi o chodzenie z nim na grzyby. My sobie chodziłyśmy i zbierałysmy grzybki a Masaj położył się i czekał aż skończymy :p Pies ideał :evil_lol: [img]http://images13.fotosik.pl/91/e0962327190715f9.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/82/4bf0c5c56cd962c4.jpg[/img] Tyle tego uzbierałyśmy :multi: Same maślaki. Babci 4 godz. zajęło wyczyszczenie itp. :shake: A poszłysmy tylko na spacer z psem :evil_lol: [img]http://images13.fotosik.pl/91/0475233101df710b.jpg[/img] A to sem ja:eviltong::evil_lol: [img]http://images13.fotosik.pl/91/a3e8dcf98d05172b.jpg[/img] :drinking::drinking:
-
Ale ekstra makra, bardzo i sie podobają [url]http://tinypic.pl/out.php/i34904_IMG2079.jpg[/url] :multi:
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Świetne :evil_lol::evil_lol: [url]http://images12.fotosik.pl/103/afc58914e20a3900.jpg[/url] -
Cześc :p Sweet [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220920.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita']Qurcze nie mam znowu fotek[/QUOTE] Nie starasz się :shake: -
[quote]Nie no, nie martw się, nie napuszczę jej na ciebie xD[/quote] :modla: :evil_lol:
-
To jest piękne [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/dzialkajeziorko.jpg[/url] :loveu: [quote]lans i bauns generalnie to oznacza snobizm, trochę.[/quote] Aha :lol:
-
Wow, wow, Ada w kalendarzu :multi: Dobrze że Eria napisała że jest w wisienkach bo tak szybko te stronki się zmieniają że nie nadążałam z obejrzeniem wszystkich psów na jednej stronce :evil_lol: A Bystra cud miód :loveu: Masz jeszcze jakieś z jej dzieciństwa? :loveu:
-
[quote name='wiq']mam nadzieję, że się poprawi, bo nie wiem już, co z tym robić:/ heh, na pocieszenie oglądałam sobie wywiady z red hotami;) pytania w stylu: 'do yoy miss home and why?' flea: yes, I miss my daughter and my dogs anthony: yes, I miss my dogs and my bed jak ich nie lubić;)[/QUOTE] Ooo jakie to słodkie :p
-
Czeeeść!!! :multi: Obijasz się. A bieganko po lesie...sama przyjemność a jak jeszcze pies jest to już w ogóle :cool3:
-
Aaaa no tak, dzis od południa jest juz jesień :mdleje: Lato w PL jest stanowczo za krótkie :watpliwy:
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]ŚPIOCH :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=Evb7pD7-CPw[/URL][/QUOTE] Buhahahah usmiałam się jak norka :lol::lol::lol: Fajne podwórko, całe w trawie :p -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To sie chyba zwie dominacja http://i15.tinypic.com/4zko9zn.jpg hahahahaha :evil_lol: Czy brat jest na 100% pewien że chce ją zabrać??? http://i16.tinypic.com/4r7r13o.jpg :diabloti: A jak z przejazdem przez granice? Mała nie potrzebuje paszportu? No i czy będziemy mogli podziwiaż jak rośnie? :placz: -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
anetta replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
Ooooooooo :loveu: :mdleje: [url]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/minkaairy7.jpg[/url] -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
:hand: [url]http://images13.fotosik.pl/101/58abd7f378f148f8.jpg[/url] "moje, nie oddam" :evil_lol: -
[quote name='Torzysława']No a co myslalas:eviltong:.. tak sie psa motywuje tak..:diabloti: Ucz sie ucz kochana:razz:[/QUOTE] :evil_lol: gdybym tak motywowała psa to ani on ani ja byśmy nie byli w stanie biegać :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote]Co do Karola to jestes pierwszą osobą pod słońcem która powiedziała, że on do mnie podobny[/quote] No to jest już nas dwie, tez tak uważam, tylko cicho siedziałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[url]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Obraz614.jpg[/url] :evil_lol:
-
[quote]no tabletki na oczy[/quote] Nie wiedziałam że są takie tabletki :cool3: A mundurek? Dziwny :eviltong: , on jest z dzinsu??
-
[quote]głodzille tylko raz w miesiącu się żywią[/quote] O chorobcia, nie chciałabym stanąć jej na drodze :evil_lol:
-
:hand: Nie znam dnia ani godziny :diabloti: Wczoraj znowu nie mogłam nic robić :diabloti: Nawet wylogować się nie dało....:vamp: Komp chyba mi wyznacza ile moge siedzieć na Dogo :roll::cool1: Ooo kogo widze, AlKil :multi: Eriu, no przeca pisałam już :p Bzikowa, pewnie że mam pociąg :evil_lol: Nawet jeden elektryczny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak serio to o so odzy?? czemu niezdrowy? Bardzo lubie przyrode i uwielbiam wsród niej przebywać :loveu: Ciesze się że się podobają :multi: A co to Twoich, musisz cykać, cykać. Technika czyni mistrza :evil_lol::evil_lol: Ja robie makro na zasadzie prób i błędów :evil_lol: Kajki już nie będzie bo gdy my wyszliśmy na spacer to ona smacznie spała pod kocykiem, zmarzła straszliwie i schowałam ją pod koc :p Masajek, będzie jak najbardziej :p [img]http://images30.fotosik.pl/82/5a8ef31f4c6d5625.jpg[/img] Ile widzicie grzybów??:razz: [img]http://images23.fotosik.pl/82/8a6ce00cabc19e24.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/98/d6cada9b8253a572.jpg[/img] Z samego rana pojechalismy na trenindżek i obydwoje jestesmy padnięci :lol::lol: A taka jest piękna pogoda że nie chciało mi się stamtąd wychodzić :p
-
Asik, jakos inaczej wyglądasz, zmieniłaś się :p
-
[quote name='Torzysława']Zawooooooooooody.. :diabloti: Oczekujemy na start.. [url]http://img515.imageshack.us/img515/9639/dsc01418pa3.jpg[/url] ]http://img441.imageshack.us/img441/8311/dsc01419ol4.jpg Co sie gapisz.. zmeczona jestem.. [url]http://img146.imageshack.us/img146/8505/dsc01420cv2.jpg[/url] [url]http://img515.imageshack.us/img515/1849/dsc01424wf4.jpg[/url][/QUOTE] :roflt: rewelka, co za koncentracja przez biegankiem :roflt::roflt: