-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Suuuper [url]http://img404.imageshack.us/img404/7524/59650436jn7.jpg[/url] :multi: -
Gonia, patrz! :razz: [img]http://images26.fotosik.pl/82/77bb7f67f9abf075.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/82/fdd70ecec1a6449c.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/82/2e501dbd643d6d3f.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/82/d8d400923f8f1504.jpg[/img] Poźniej dostrzegłam tego pana na pierwszym planie :lol: [img]http://images24.fotosik.pl/82/a9791e8f7cd46a26.jpg[/img]
-
Aaaaaaaa zaraz mnie coś wtrafi :comp26::angryy: Coś mi się dzieje z kompem bo nie moge wejśc na dogo :angryy::angryy: Szału juz dostaje :angryy: Jedyny plus to to że klawiature sobie wyczyściłam....z nudów...:roll: [quote]Ja w niedziele jade na grzybki. Ciekawe czy cos nazbieram[/quote] Na pewno coś znajdziesz, pełno jest ich teraz;) [quote]a dobra pewno jak muchomorek[/quote] Nie wiem, nie wiem :evil_lol: [quote]Mmm... przyjemniaczek[/quote] Prawda? :loveu: Ciekawi mnie co z tego wyrośnie :) [quote]Popatrz Ty, u mnie na działce i w okolicach też od cholery maślaków![/quote] No to na co czeszkasz :lol: Idź zbierać :lol: Chciałabym zobaczyć czarnego Bzika :evil_lol: [quote]nie cierpie robali, ale takie włochate są fajne[/quote] Też tak sądze :lol::lol: [quote]Pozdrawiam z zimnej i paskudnej Częstochowy,[/quote] Nie wierze :o Nie macie słońca?? [quote]Skoro tak mówisz to ok, w końcu wszystkie grzyby są jadalne Ale niektóre tylko raz[/quote] Zgadza się :evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Pan szkoleniowiec najpierw wymiział, a potem przewracał go do góry kołami... [img]http://images13.fotosik.pl/102/15dea08ebb3b4488.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/102/66f9422d9d3d955b.jpg[/img] I Franek taką miał mine po pieszczotkach ;) [img]http://images30.fotosik.pl/86/46a6312666a9f734.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/86/9dbeae9c2d4498c3.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/86/85b8f9ad32960052.jpg[/img] Na zakończenie powiem że Franio bardzo ładnie daje sobie rade :multi: Skoncentrowany na pańci i o to chodzi :multi: Będą z niego psy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::happy1: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[img]http://images25.fotosik.pl/85/efeb61384a1c0711.jpg[/img] Lalka:evil_lol: [img]http://images29.fotosik.pl/86/520c647ea1dcd871.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/102/063ed080b2ee6efd.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/86/8aa4c639b483b052.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/104/02b1b5b286603b28.jpg[/img] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[img]http://images12.fotosik.pl/104/ce25fb0dd50a8536.jpg[/img] Ach ta klata 8) [img]http://images12.fotosik.pl/104/d8275c32d1ed9d8a.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/102/14d9907903bf7f8c.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/86/9753d72f38dba211.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/86/5d3fd5e06c1bf0c7.jpg[/img] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:loveu: [img]http://images27.fotosik.pl/86/2d58821e405818db.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/102/d088c6bce73c6b08.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/86/ac16d5fd5baea790.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/86/d2d8561a12e16263.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/102/0d22499dab4b3819.jpg[/img] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[img]http://images13.fotosik.pl/102/48629c252853490e.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/86/89ce7fbb4a1c23b4.jpg[/img] Kano i Franek :evil_lol::evil_lol: [img]http://images28.fotosik.pl/86/7022b87a6a577956.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/104/69b73ec7fdb2a461.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/102/24ca914eab698799.jpg[/img] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[img]http://images27.fotosik.pl/86/242edacec7aaa7f8.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/86/7f7e8a84d7ff860a.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/86/e68ebffbb71e19ec.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/85/2c7b353e41abfb2a.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/86/6215e30add365fa9.jpg[/img] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[img]http://images13.fotosik.pl/102/03b49fd66a7d5a29.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/86/ed2bdd756df6879e.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/86/a18df3bde8f68adc.jpg[/img] I Ewa na końcu ;) [img]http://images13.fotosik.pl/102/303660c52d291458.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/85/3c8ea2fb8accc5e3.jpg[/img] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[img]http://images28.fotosik.pl/86/98764a01cb1f3aa3.jpg[/img] A w przerwie... [img]http://images23.fotosik.pl/86/ea2252cb66a93cf9.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: Pies na konie [img]http://images30.fotosik.pl/86/5d9b754545c4379f.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/86/4de55dacc5ddca9f.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/102/e41dd0c72a97b93f.jpg[/img] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[img]http://images13.fotosik.pl/102/4d12e880f40640bd.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/86/c74518b719f1b56f.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/86/cd7abcdea424bdd5.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/86/86eae658f0628f10.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/102/4b278396337e6db9.jpg[/img] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Gdybym nie widziała głowy i ogona oraz gdyby pies był czarny to powiedziałabym że to tajgan... [img]http://images30.fotosik.pl/86/436546277254a07d.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/86/14a11f2993d22efe.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/104/c45c9fc7ba47059f.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/104/0336db1e42641454.jpg[/img] Houston, mamy problem! :evil_lol: [img]http://images24.fotosik.pl/86/27a66ab1e2088922.jpg[/img] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Pewnie że wstawi...dopiero teraz bo miałam problemy :angryy::angryy: W pewnej chwili mialam brak dostepu do serwera i od południa nie moglam wejsc na dogo :angryy: Co do facjaty :evil_lol: Starałam sie jak mogłam :evil_lol: Nie obrazisz się że wstawie nie tylko Franka :p Tak cykałam i cykałam i wyszło mi blisko 90 fot :o ALE :cool3: zrobiłam selekcje, poźniej selekcje selekcji :evil_lol: i jest już mniej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images30.fotosik.pl/86/b8237a63811b2d9d.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/85/b5ce1f805339ae45.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/85/28eacaa481f32fc8.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/102/455260bf33b68019.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/85/d6007fcf5f3c298d.jpg[/img] -
[quote]jakie łuuuuu? to było wrrrrr[/quote] No łuuu, łuuuu, :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']szkolenie trwa 3 miesiące więc kiedyś na pewno znajdziesz czas :p mój tel chyba masz ? to puknij sms , ja nie mam do nikogo nr :-( zagubiły się wraz z telefonikiem :placz: :placz:[/QUOTE] Numeru nie mam, ale mam Twego gada więc tam się odezwe :cool1: -
Dobcia, noooo, pyyychootaaaa :eating: Tak, bo to nowa odmiana :cool1: [img]http://images28.fotosik.pl/82/7ab45176dcb3f1a7.jpg[/img]] Taaaka włochata była :lol: Ze strachu zwinęła sie w kłębek. [img]http://images13.fotosik.pl/91/9099056e7559bf4a.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/82/f549f1db2e6e05b8.jpg[/img] Obok naszego grzybobrania rosły jeżyny [img]http://images12.fotosik.pl/98/a2b6807fde60bd1b.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/82/11cab8880771949b.jpg[/img]
-
Modelina pierwsza klasa!! :razz:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Mmmmmmmmmm, mlask, mlask :evil_lol: -
A scurki poszły w odstawke :mad: :placz:
-
Tak, tak, zobaczymy później :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ciesze się ze nie ma przeżutów, to super wiadomość :multi::multi:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Czeeeeść :p -
Hejka :hand: [url]http://img523.imageshack.us/img523/1420/s200907031sk8.jpg[/url] :evil_lol: :o o masz! I co?? :(