-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
A co tu taki zastój, he? :mad:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
Mmmm, lasania:razz: Cześć! -
Co za poświęcenie :modla: wyjśc obłożnie chora i pozować do zdjęć :modla: Bardzo fajnutkie foty :loveu: Wow [url]http://img20.imageshack.us/img20/723/jaipies029gz3.jpg[/url] :o Wysokooooo. Chciałaś ją złapać czy to miał być skok przez kółko?:evil_lol:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
anetta replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
http://i191.photobucket.com/albums/z31/sota36/DSC00708.jpg ale duża mysz!!! :diabloti: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ares, leśny pies :lol::lol: -
Haloo Chyba komus sie w głowie poprzewracało :evil_lol::evil_lol:
-
[url]http://images30.fotosik.pl/79/037d9299d5a5dcbe.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/79/93549a4c6b071d1d.jpg[/url] :o :roflt::roflt: Aż dziwne że na pokazie psów policyjnych Loganka zabrakło :hand:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
No dokładnie :lol: Wszystko co było Twoim marzeniem co jest i będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem lecz niech się spełni w całości! :multi: :laola: :popcorn: :BIG: -
Logankowa, winko z truskawek i aronii?? :o :cool3: Dobrze ci :lol: Pinczerka lubisz winogrona? bo ja nie :eviltong: Jedynie te duże, zielone, mniam, mniam :p Furr, oczywiście :chlup: Strażnik :evil_lol::evil_lol: [img]http://images23.fotosik.pl/82/a659ad1725eddc94.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/97/f2e709f5e7924d24.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/91/6e2ac3f06904c6ca.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/82/208e487c3438942e.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/82/065ec32087bfa47a.jpg[/img]
-
Kurcze, ale czad, same imprezki :lol: :tort: Usmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni lata zima i wiosny jesienia, to o czym marzysz-by twoje bylo a czego pragniesz by się spelnilo :new-bday::drink1:
-
On teraz kombinuje co by tu nabroić [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/9-17-14.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Ten kurczak ta jakiś taki.....sztywny :diabloti::diabloti:
-
:sadCyber: A juz myślałam że Hugony wróciły na dogo...
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares'] [url]http://images13.fotosik.pl/93/316bfae96d11ffcd.jpg[/url] [url]http://images13.fotosik.pl/93/27f6869339cedc91.jpg[/url] [url]http://images30.fotosik.pl/83/80816ac2b977d008.jpg[/url] [url]http://images28.fotosik.pl/83/653c320e72f5fb89.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/83/d716ea7fcafb0bb6.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/83/258ef8b4848a1000.jpg[/url][/QUOTE] Ojej, ojej, jak mu doobrze :p -
Mam rozumieć że cudo ma juz dom? :-D fajowski ten hihopter
-
[quote]Przyzwyczailam sie juz[/quote] Ach tak :cool1: [quote]Bylismy na zakupach TZ nakupowal sobie pelno ciuchow a ja nic...[/quote] A mówią że....:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Hahaha widze że ty też sprzątałaś :evil_lol: [url]http://images3.fotosik.pl/264/a732db73d5076fc4.jpg[/url] :loveu::loveu:
-
Na 4 mieszkania? tzn. że co? jeszcze tam ktos będzie? Obcy?:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]wiesz gdzie jest ul.Maczka ?[/quote] wiem, wiem, tylko nie wiem w którym miejscu miało by być te szkolenie :hmmmm: Tam gdzieś koło kościółka???:niewiem: Franio, jak ty piknie wyglądasz :loveu: Doopcia ci juz nie marźnie :) -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
No :-D Ogromne gratki! :klacz: Ale czekać teraz 6 tyg. to :grab::ekmm: Brawo dla sąsiadki! -
:mdleje: [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/aria25084.jpg[/url] Wytrwała :cool1:
-
Łoooo ilu gości :multi: :loveu: Dziś zrobiłam sobie połowiczny odpoczynek od dogo :evil_lol: Trza było w końcu posprzątać mieszkanko :mdleje: Pare godzinek mi to zajęło a jutro dokończe bo dziś już nie dałam rady :mdleje::evil_lol::evil_lol: Bzikowa, kuruj sie kobito. [quote]Kaja jest b. podobna do mojej znajomej jamniczki Kory[/quote] Oo no prosze :))) [quote]zakupy.. o niee... chyba, że w zoologu [/quote] Jak tyż nie lubie chodzić po sklepach ale jak trzeba to trzeba :p Ale później poszłam sobie do Kakadu.....pooglądać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobcia, nie ta fota Ci sie wkleiła :evil_lol: Ale Bystra ładna, zapraszamy częściej :evil_lol: Zuzole, jak myślisz że to są jakieś buty na obcasie to się mylisz :evil_lol: Nie chodze w takich, no chyba że musze :watpliwy:;) :evil_lol: [img]http://img408.imageshack.us/img408/5673/schowek01ei6.jpg[/img] Chciałam takie ale wykupili :diabloti::diabloti::mad: I zostały same 40stki i więcej :diabloti: [img]http://shopimage.deichmann.com//de/imagesonline/produktbilder_neu//00_1102222_pp.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/82/12be083206474755.jpg[/img] Z tego powodu trza było pojechać na działeczke ;))))))))) Takich skrzynek z 8 uzbieralismy :cool3: [img]http://images26.fotosik.pl/82/e1f52f9b6416f544.jpg[/img] Będzie z tego pyyyyszne winko :grins: [img]http://images24.fotosik.pl/82/ef57865cc20e4039.jpg[/img]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Buhahhaha :o [url]http://matusz5.kgb.pl/913/54.jpg[/url] :roflt::roflt: ekstra