Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote name='an_bzik']Wesele :razz::razz: No to udanej zabawy Ci zyczymy i szczęścia młodej parze, kimkolwiek ona jest ;)[/QUOTE] To moja znajoma ze szkoły, siadziałyśmy 3 lata w jednej ławce :p [quote]TAK, TO JEST UZALEŻNIENIE. :evil_lol: Dogo uzależnia, szkoda, ze nie wiedziałam tego, przed zalogowaniem się tu :lol!:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Furr']Mam wrazenie ze coraz ladniejsze te foty Ci wychodza i te kolory[/quote] No dziękuje :loveu::loveu: [quote name='Ewelina']foty zachodu cudowne[/quote] [quote name='Agacia']Piękne widoczki!!!![/quote] :loveu: Bawiłam się świetnie :multi: Załapałam sie na dwie zabawy weselne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tzn. panna młoda wybrała m.in. mnie. Zmachałam sie jak goopia bo trza było latać wokół 6 krzesełek :evil_lol: w butach na obcasie po śliskiej podłodze :diabloti: Super :diabloti: To tak w skrócie napisałam. Welonu nie złapałam jakby się kto pytał :evil_lol: Przyjechałam w nocy i od razu poszłam spać :cool1: Przez cały dzień jak zwykle byłam rozbita. Rano nie chciało mi się nic robić. Poźniej lekko skacowana wyszłam na rower i jeździłam po Kampinosie z 1,5 h :cool1: Troszke dokumentacji :evil_lol: Jadą :cool3: [IMG]http://i22.tinypic.com/110zw2o.jpg[/IMG] [IMG]http://i21.tinypic.com/29fp9op.jpg[/IMG] Widok z naszego stolika :evil_lol: [IMG]http://i20.tinypic.com/2jfmzkp.jpg[/IMG] [IMG]http://i20.tinypic.com/2418c2g.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.tinypic.com/w80sn8.jpg[/IMG]
  2. [quote]Wiecie, że on tu zagląda potajemnie.[/quote] :siara: :siara: A drapanko za uszkiem nie miało być odemnie tylko napisałam taką docinke :eviltong: Żeby nie było :cool1: Zdawaj nam relacje jak na będzie na uczelni.
  3. Wow, super!! :multi: Ja tam się nie znam zbytnio na rysunku ale chyba coś z oczami ma, no nie?
  4. anetta

    Bora i Tora ;-)

    Buhahhaha fajna gra, nie pogadasz [url]http://i54.photobucket.com/albums/g111/rose1988/IMG_0092-1.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  5. Mati, Basia dzieki :p Blow, widze że masz sentyment do rudzielców ;) A co się stało z młodzikiem, jeśli można wiedzieć?:( Bzikowa, obok Bemowa, zauwżyłam że teraz jakoś częściej samoloty które lecą na Okęcie latają obok nas :roll: A ten samolocik co wcześniej widziałaś to był z Bemowa ;) Jade dziś na ślub i wesele i strasznie się denerwuje ;))))) Jestem w trakcie szykowania się a i tak jak widać musze zajrzeć na dogo :lol: Zaraz, zaraz...jak to się nazywa...:hmmmm: uzależnienie? :siara::siara: [img]http://img524.imageshack.us/img524/4142/dscf7112eo9.jpg[/img] [img]http://img524.imageshack.us/img524/7250/dscf7114oc2.jpg[/img] [img]http://img524.imageshack.us/img524/1670/dscf7118yk1.jpg[/img] [img]http://img524.imageshack.us/img524/7149/dscf7119ws8.jpg[/img]
  6. [quote]Wygłaskaj zwierzyniec [b]TZa[/b] i Bezulke[/quote] Podrap go za uszkiem :roflt::roflt::roflt::roflt:
  7. Trzymamy kciuki:)))) A tego ^%$ od psów na stos! :angryy:
  8. :mdleje: Grupowe zdjęcia robią wrażenie. I te koszulki...:cool3:
  9. [quote name='Samturia']ja jestem grzeczna! cały czas!!!![/QUOTE] [quote name='furciaczek']Ja tez jestem grzeczna:loveu:[/QUOTE] Dobra, dobra :diabloti: Pokażcie te paluszki zza pleców :diabloti:
  10. [quote]Bilet w jedna strone 130zl..[/quote] :mdleje: Dasz mi linka? O rany [url]http://images3.fotosik.pl/292/4910bc3772ded38a.jpg[/url] :loveu::loveu:
  11. :hand: Eee to z netem nie jest tak źle, masz na uczelni, dobre i to :p [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Wyśle Ci pw, nie będe tutaj truć..[/SIZE][/COLOR]
  12. Bo wszystko napisałaś razem i tak wyszło jak wyszło ;) [quote]Serducho duze. Lori dotała leki na wzmocnienie serca bo ma za mały skurcz. Na starosc bedzie sie bardzo szybko meczyc. Serduszko uciska jej płuca dlatego czasem sie dusi. Ehhh ale zabieg bedzie miala.[/quote]
  13. Na lisa to chyba za duża jest...?:hmmmm: Chociaż nigdy nic nie wiadomo :cool3:
  14. [quote name='Ka-ka'][b]anetta[/b]....buuu...wyjawiłaś finał :eviltong: ale nie zmienia to faktu, że filmik (ach...ta słodka muzyczka) jest fajny :diabloti:[/QUOTE] Ja?? eee nieeee :siara: A muzyka to nie wiem jaka bo nie mam dżwięku :roll:
  15. Gonia a widziałaś w końcu to co miałaś? :cool3: [size=1]Od 1906 posta[/size] [quote name='Zuzole']jakos nie trawie ich widoku[/quote] Ja tez nie, ale się poświęciłam ;))) Tak ładnie wyglądał w świetle słońca :rolleyes: Jeszcze sobie siedzi. Dziś do niego zaglądałam i zrobił sobie nową pajęczynke a jakiś czas poźniej patrze a on mała ose złapał :cool3: [quote name='Kati']Chyba ktoś mi pajączka ukradł. Niedawno miałam takiego samego na oknie.[/quote] O o o o od razu ukradł, widocznie źle sie nim zajmowałaś i uciekł :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='BBeta']Choinka Ci ze świąt została ??[/quote] Ładna, prawda? :lol::lol: A to nie choinka tylko...:hmmmm: araukaria (dzięki Dobcia :-D) Blow, a jakie? Furr, trza se złapać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chyba was zanudze takimi fotami :lol: Ale no nie mogę się powstrzymać...:rolleyes: [img]http://img216.imageshack.us/img216/2359/dscf7097np6.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/9844/dscf7098bp3.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/8175/dscf7099an6.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/8201/dscf7110tl8.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/8845/dscf7111az4.jpg[/img] Macie jakieś stronki z fajnymi skórkami do Tlena? Coś mnie naszło i chce sobie zmienić :lol: Szukam ale na razie nic sensownego ni mo :mad:
  16. [quote name='agaciaaa']a to dlaczego? wagary? :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]czyli tak jakby można powiedzieć, nie lubię tego słowa:eviltong:[/B][/COLOR][/QUOTE] Można powiedzieć że skręciłeś w lewo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol: Ale to raczej jest wtedy gdy idziesz a nie dojdziesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :drinking:
  17. Wiesz co ja robiłam? Uczyłam na podjazdach dla wózków jakie sa przy schodkach;) Na tych wąskich rzecz jasna.
  18. Albo skorzystaj z kolana :evil_lol:
  19. anetta

    piłka

    Dlatego ja mam piłke na sznurku :cool1:
  20. Jestem, widziałam :evil_lol::evil_lol: Tim bardzo ładnie Cie wyprowadza na spacerek :evil_lol: Krzywe łapki mnie powaliły :lol:
  21. Pierwszy raz widze go TAKIEGO [url]http://img204.imageshack.us/img204/6000/obraz466na4.jpg[/url] Coś mu zrobiła?! :diabloti: Pozostałe foty są bajeczne, las....pajęczynka....:loveu::loveu::loveu:
  22. Buhahhaha Tak myślałam że będzie albo furtka otwarta albo że dziura w płocie :roflt::roflt::roflt:
  23. anetta

    czarno-ruda galeria

    Fajnie ją złapałaś [url]http://img155.imageshack.us/img155/425/s260507056ur0.jpg[/url] :lol::lol:
×
×
  • Create New...