-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote name='an_bzik']Wesele :razz::razz: No to udanej zabawy Ci zyczymy i szczęścia młodej parze, kimkolwiek ona jest ;)[/QUOTE] To moja znajoma ze szkoły, siadziałyśmy 3 lata w jednej ławce :p [quote]TAK, TO JEST UZALEŻNIENIE. :evil_lol: Dogo uzależnia, szkoda, ze nie wiedziałam tego, przed zalogowaniem się tu :lol!:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Furr']Mam wrazenie ze coraz ladniejsze te foty Ci wychodza i te kolory[/quote] No dziękuje :loveu::loveu: [quote name='Ewelina']foty zachodu cudowne[/quote] [quote name='Agacia']Piękne widoczki!!!![/quote] :loveu: Bawiłam się świetnie :multi: Załapałam sie na dwie zabawy weselne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tzn. panna młoda wybrała m.in. mnie. Zmachałam sie jak goopia bo trza było latać wokół 6 krzesełek :evil_lol: w butach na obcasie po śliskiej podłodze :diabloti: Super :diabloti: To tak w skrócie napisałam. Welonu nie złapałam jakby się kto pytał :evil_lol: Przyjechałam w nocy i od razu poszłam spać :cool1: Przez cały dzień jak zwykle byłam rozbita. Rano nie chciało mi się nic robić. Poźniej lekko skacowana wyszłam na rower i jeździłam po Kampinosie z 1,5 h :cool1: Troszke dokumentacji :evil_lol: Jadą :cool3: [IMG]http://i22.tinypic.com/110zw2o.jpg[/IMG] [IMG]http://i21.tinypic.com/29fp9op.jpg[/IMG] Widok z naszego stolika :evil_lol: [IMG]http://i20.tinypic.com/2jfmzkp.jpg[/IMG] [IMG]http://i20.tinypic.com/2418c2g.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.tinypic.com/w80sn8.jpg[/IMG]
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
[quote]Wiecie, że on tu zagląda potajemnie.[/quote] :siara: :siara: A drapanko za uszkiem nie miało być odemnie tylko napisałam taką docinke :eviltong: Żeby nie było :cool1: Zdawaj nam relacje jak na będzie na uczelni. -
Wow, super!! :multi: Ja tam się nie znam zbytnio na rysunku ale chyba coś z oczami ma, no nie?
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Hello, oddałam głosik :p -
Buhahhaha fajna gra, nie pogadasz [url]http://i54.photobucket.com/albums/g111/rose1988/IMG_0092-1.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
-
Mati, Basia dzieki :p Blow, widze że masz sentyment do rudzielców ;) A co się stało z młodzikiem, jeśli można wiedzieć?:( Bzikowa, obok Bemowa, zauwżyłam że teraz jakoś częściej samoloty które lecą na Okęcie latają obok nas :roll: A ten samolocik co wcześniej widziałaś to był z Bemowa ;) Jade dziś na ślub i wesele i strasznie się denerwuje ;))))) Jestem w trakcie szykowania się a i tak jak widać musze zajrzeć na dogo :lol: Zaraz, zaraz...jak to się nazywa...:hmmmm: uzależnienie? :siara::siara: [img]http://img524.imageshack.us/img524/4142/dscf7112eo9.jpg[/img] [img]http://img524.imageshack.us/img524/7250/dscf7114oc2.jpg[/img] [img]http://img524.imageshack.us/img524/1670/dscf7118yk1.jpg[/img] [img]http://img524.imageshack.us/img524/7149/dscf7119ws8.jpg[/img]
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
[quote]Wygłaskaj zwierzyniec [b]TZa[/b] i Bezulke[/quote] Podrap go za uszkiem :roflt::roflt::roflt::roflt: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Trzymamy kciuki:)))) A tego ^%$ od psów na stos! :angryy: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
:p :p :p :p :hand: :lol: -
:mdleje: Grupowe zdjęcia robią wrażenie. I te koszulki...:cool3:
-
[quote name='Samturia']ja jestem grzeczna! cały czas!!!![/QUOTE] [quote name='furciaczek']Ja tez jestem grzeczna:loveu:[/QUOTE] Dobra, dobra :diabloti: Pokażcie te paluszki zza pleców :diabloti:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:hand: Eee to z netem nie jest tak źle, masz na uczelni, dobre i to :p [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Wyśle Ci pw, nie będe tutaj truć..[/SIZE][/COLOR] -
Bo wszystko napisałaś razem i tak wyszło jak wyszło ;) [quote]Serducho duze. Lori dotała leki na wzmocnienie serca bo ma za mały skurcz. Na starosc bedzie sie bardzo szybko meczyc. Serduszko uciska jej płuca dlatego czasem sie dusi. Ehhh ale zabieg bedzie miala.[/quote]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Na lisa to chyba za duża jest...?:hmmmm: Chociaż nigdy nic nie wiadomo :cool3: -
[quote name='Ka-ka'][b]anetta[/b]....buuu...wyjawiłaś finał :eviltong: ale nie zmienia to faktu, że filmik (ach...ta słodka muzyczka) jest fajny :diabloti:[/QUOTE] Ja?? eee nieeee :siara: A muzyka to nie wiem jaka bo nie mam dżwięku :roll:
-
Gonia a widziałaś w końcu to co miałaś? :cool3: [size=1]Od 1906 posta[/size] [quote name='Zuzole']jakos nie trawie ich widoku[/quote] Ja tez nie, ale się poświęciłam ;))) Tak ładnie wyglądał w świetle słońca :rolleyes: Jeszcze sobie siedzi. Dziś do niego zaglądałam i zrobił sobie nową pajęczynke a jakiś czas poźniej patrze a on mała ose złapał :cool3: [quote name='Kati']Chyba ktoś mi pajączka ukradł. Niedawno miałam takiego samego na oknie.[/quote] O o o o od razu ukradł, widocznie źle sie nim zajmowałaś i uciekł :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='BBeta']Choinka Ci ze świąt została ??[/quote] Ładna, prawda? :lol::lol: A to nie choinka tylko...:hmmmm: araukaria (dzięki Dobcia :-D) Blow, a jakie? Furr, trza se złapać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chyba was zanudze takimi fotami :lol: Ale no nie mogę się powstrzymać...:rolleyes: [img]http://img216.imageshack.us/img216/2359/dscf7097np6.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/9844/dscf7098bp3.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/8175/dscf7099an6.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/8201/dscf7110tl8.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/8845/dscf7111az4.jpg[/img] Macie jakieś stronki z fajnymi skórkami do Tlena? Coś mnie naszło i chce sobie zmienić :lol: Szukam ale na razie nic sensownego ni mo :mad:
-
[quote name='agaciaaa']a to dlaczego? wagary? :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]czyli tak jakby można powiedzieć, nie lubię tego słowa:eviltong:[/B][/COLOR][/QUOTE] Można powiedzieć że skręciłeś w lewo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol: Ale to raczej jest wtedy gdy idziesz a nie dojdziesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :drinking:
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
anetta replied to BooBC's topic in Border Collie
Wiesz co ja robiłam? Uczyłam na podjazdach dla wózków jakie sa przy schodkach;) Na tych wąskich rzecz jasna. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Albo skorzystaj z kolana :evil_lol: -
Dlatego ja mam piłke na sznurku :cool1:
-
Jestem, widziałam :evil_lol::evil_lol: Tim bardzo ładnie Cie wyprowadza na spacerek :evil_lol: Krzywe łapki mnie powaliły :lol:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Pierwszy raz widze go TAKIEGO [url]http://img204.imageshack.us/img204/6000/obraz466na4.jpg[/url] Coś mu zrobiła?! :diabloti: Pozostałe foty są bajeczne, las....pajęczynka....:loveu::loveu::loveu: -
Buhahhaha Tak myślałam że będzie albo furtka otwarta albo że dziura w płocie :roflt::roflt::roflt:
-
Fajnie ją złapałaś [url]http://img155.imageshack.us/img155/425/s260507056ur0.jpg[/url] :lol::lol: