Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. To życze szczęścia :lol: Przywieź jakieś foty :lol:
  2. :loveu::loveu::loveu: Taaaak? :mad: Kasztanek kazał jeźdźcu żeby sobie sam skakał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. O rany, maluchy będą :cool3::)))))))) A ja znalazłam fote taty :grins: Nie wiem na ile jest aktualna :lol: [img]http://bardzik.republika.pl/images/zdj-ogary-trop.jpg[/img]
  4. Buhehheheeheh dieta BARF [url]http://images13.fotosik.pl/110/e0da16d783b9f78e.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  5. No teraz to już na pewno masz te wyniki :razz:
  6. Hmmmmmmmmmm
  7. [quote]To są włosy, a konkretniej dred, pochodzące z ogona Ozziego.[/quote] :lol::lol::lol:
  8. Ucho w kratke :lol::lol::lol: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/t_07-09-2417-08-48_0133.jpg[/url] I jak tu się nie zakochać?? [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/t_07-09-2417-08-27_0130.jpg[/url] :mdleje: :loveu: Ciesze się że już ok :))))))))))
  9. [url]http://images26.fotosik.pl/88/da1de78ff439aec3.jpg[/url] z wrażenia ucho mu stanęło :lol::lol:
  10. anetta

    czarno-ruda galeria

    Zabawka pierwsza klasa:razz: 200 stronka :evil_lol::evil_lol::drink1::cunao:
  11. Oooo załapałam się na ciacho :cool1:
  12. Piękne zdjęcie [url]http://images12.fotosik.pl/108/d63bc4576d642d31.jpg[/url] :loveu:
  13. Dobcia, nieee, niee :) Ona ciepłolubna. Agacia, on był zdegustowany bo przeszkadzałam mu w spaniu i Kaja tyż bo wierciła mu sie obok nosa :evil_lol: Musze lecieć. Wpadne później.
  14. :mdleje: [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_PICT0450.jpg[/url] Z czego to robione? A kotek wiedzał na kogo wpaść :roll: Ciesze się że skończyło się happy endem :multi: "Boshhh, co ta mała wyrabia :shake:" [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0023-4.jpg[/url] :evil_lol: Wasz domek przechodzi chrzest [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0036-6.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  15. Buhahah co wy z tym samolotem? ;) [quote name='Eriu']Ten księżyc to z wczoraj?[/quote] Tak :) [quote name='Furr']Wygodnie jej[/quote] Bardzo :p [quote name='Pinczerka']Jak Tobie się udaje zrobić takie świetne zdjęcia księżyca?[/quote] Usiadłam na trawie, kolano służyło mi za statyw :evil_lol: ustawiłam na makro i full zoom :p I starałam się jak najmniej ruszać dłońmi. [quote]Rany! Deszcz meteorytów![/quote] Żartujesz, prawda? :cool1: Miło że księżyc sie podoba :multi: Mi również, chociaż nie udał się do końca bo jest nieostry :shake: Ale jakiś czas temu też robiłam takie foty (pierwszy raz) i nie wyszły mi tak jak te więc i tak się cieszkam :) Dziwnie to napisałam :evil_lol: mam nadzieję że zrozumieliście :evil_lol: Wczorajsze futra. Przyszła do przedpokoju nie wiadomo po co :cool1: Ona sama pewnie też nie :evil_lol: [img]http://img502.imageshack.us/img502/8494/dscf7056bd1.jpg[/img] [img]http://img502.imageshack.us/img502/1218/dscf7058ha0.jpg[/img] [img]http://img502.imageshack.us/img502/277/dscf7061pq5.jpg[/img] Mam cie gdzieś :evil_lol: Na początku siedziała na dywanie a że się wierci to tyłek zsunął się na podłogę :evil_lol: W ten sposób może kilkanaście cm. cofnąć się do tyłu nie wstając :evil_lol::evil_lol: [img]http://img502.imageshack.us/img502/4130/dscf7062ed1.jpg[/img] [img]http://img502.imageshack.us/img502/8404/dscf7063sv6.jpg[/img]
  16. O Boże :placz: Łzy mi poleciały po policzkach...Nie wiem co powiedzieć:((((((((( Jest mi bardzo bardzo przykro....Tyle nieszczęść.... ['] :placz:
  17. [url]http://images12.fotosik.pl/104/353c33c33856e6bdmed.jpg[/url] ekstra :megagrin::megagrin: Ale Tobi miał fajny spacerek, wyszalał sie pewnie w tej trawie :) Banerek :happy1:
  18. Takie złotko to skarb :lol: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/07-09-2308-23-29_0082_resize.jpg[/url] Ale bowskie!! [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/t_07-09-1313-01-39_0143.jpg[/url] Glaski dla Frani :( Na spacerze już źle się czuła?
  19. Fajnie być w nowym domku :lol:
  20. [quote]aż jej sie zmarszczki robi[/quote] Właśnie to miałam na myśli :p uuuuuuuuuuuuuuuuuuu [url]http://images29.fotosik.pl/89/2f3937baf5dff048.jpg[/url] :shake: Sarcia zła :nono:
  21. A co tu tak cicho przez cały dzionek? :razz:
  22. Jak ładnie wyszliście [url]http://images28.fotosik.pl/88/7b72e97ab5389646.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...