Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Włosy??? :o Wygląda jak peruka :evil_lol:
  2. [img]http://img219.imageshack.us/img219/1694/dscf7009up6.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/2757/dscf7038cf1.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/8382/dscf7040ci3.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/1828/dscf7042qj5.jpg[/img] Wsio :p
  3. Dziękować :) Jeszcze truszke mam... [img]http://img219.imageshack.us/img219/2916/dscf6985rb4.jpg[/img] Zobaczył psa:evil_lol: [img]http://img219.imageshack.us/img219/1791/dscf6987fa6.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/2326/dscf7001bc6.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/6782/dscf7002vk9.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/2226/dscf7007dz7.jpg[/img]
  4. Ty masz wschód a ja zachód :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tylko jedna fota? :(
  5. :multi: więcej, więcej :multi:
  6. Bardzo artystyczne zdjęcie :evil_lol: [url]http://img504.imageshack.us/img504/6827/tnimg3236vq0.jpg[/url]
  7. Buheheh BBeta fajowki masz dowód :cool3::drinking:
  8. Samturia, los Cie pokarał :evil_lol: [img]http://img172.imageshack.us/img172/8895/dscf6973ec9.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/9096/dscf6975vl2.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/5030/dscf6980hv7.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/5285/dscf6981kb4.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/2828/dscf6982im6.jpg[/img]
  9. [quote]Przedmioty martwe również żyją własnym życiem Monitor również Kobieta potrafi ^^[/quote] Tak właśnie, przekonałam się o tym wczoraj :lol: No :cool1: [quote]śliczne śpiące psiulki[/quote] Masaj jak zwykle oszukuje :evil_lol::evil_lol: [quote]I gdzie tu logika?[/quote] Nie ma, no nie ma :shake: [quote]ale pozycja[/quote] Prawda? :evil_lol: Że jej szyja nie boli :evil_lol: Wczorajsze wypociny :) Spóźniłam się na zachód, jak byłam już na miejscu to słońce zaszło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img172.imageshack.us/img172/543/dscf6962iw9.jpg[/img] [img]http://img172.imageshack.us/img172/5142/dscf6966rd9.jpg[/img] [img]http://img172.imageshack.us/img172/5273/dscf6967lg8.jpg[/img] [img]http://img172.imageshack.us/img172/7510/dscf6970ly2.jpg[/img] [img]http://img172.imageshack.us/img172/408/dscf6971yw2.jpg[/img]
  10. Jaka ma fajną obroże [url]http://img169.imageshack.us/img169/8231/lotnisko7zmxm4.jpg[/url] :)))))))) Drzałka, Cimi nie jestem, ale na obozie byłam (nie tym) i radze wziąć klatke :evil_lol:
  11. [quote]mam rozumieć, że się podobało?[/quote] No ba!! :loveu: Idealna na Święta [url]http://images27.fotosik.pl/87/f4def837d2ad7214.jpg[/url] :evil_lol:
  12. [url]http://images29.fotosik.pl/87/8a3cd413189229d7.jpg[/url] Ale ona intensywanie mysli :evil_lol::evil_lol:
  13. Wkurzony [url]http://images3.fotosik.pl/278/688b74282f7fdbe7.jpg[/url] :evil_lol: Dziewczyny, pobiłyście same siebie w siedzeniu na dogo :shiny:
  14. [quote]Dzięki za filmik[/quote] Plosie :p [quote]gorącą czekolade do łóżka[/quote] chyba gorącą panienke :evil_lol: Hej!
  15. Wspaniałe :mdleje: Przy większości musiałam się zatrzymać i obejrzeć dokładnie :loveu:
  16. Woda jest super, ja jeszcze jakoś nie próbowałam robić takich zdjęć :hmmmm: To jest jakieś naczynie czy co??
  17. Panicz z jajcami na wierzchu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Panicz w innej [url=http://media.putfile.com/Franio-na-szkoleniu]wersji[/url] :cool3: Dobranoc :sleeping:
  18. Madzik, byłam i ślad zostawiłam :p Samturia, można tak powiedzieć. Widze że mokry nosek przypadł do gustu :)))))))) [quote name='BBeta'] zbiory grzybów imponujące :cool3: [b]Będzie zupa??[/b] :cool3:[/QUOTE] Aaaa, bo w końcu Eriu nie napisałam :lol: Grzybki będą zamarynowane :lol: A na kiedy to pewnie na Święta będą gotowe :evil_lol: bo zawsze na święta juz jemy "nasze" grzybki. Czas na Kaje :p :hmmmm: :evil_lol: [img]http://img204.imageshack.us/img204/255/dscf6848cb6.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/8457/dscf6853bh5.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/5370/dscf6854mj4.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/7991/dscf6855hd8.jpg[/img] Remont klatki schodowej nadal trwa :mad: Co widać po podłodze... [img]http://img204.imageshack.us/img204/3158/schowek01us0.jpg[/img] Po przyjściu ze spaceru prawie dostałam zawału bo monitor mi nie chciał działać :mdleje: Wszystko posprawdzałam i było ok i do tej pory się zastanawiam czemu nie chciał się włączyć :roll: Dwa razy resetowałam kompa i nic :o Myśle sobie, kurna, trza będzie nowy monitor kupić :mdleje: :ekmm: I wpadłam na pomysła żeby wyjąć wtyczke i ponownie włozyć i tym sposobem uruchomił się....Odetchnęłam z ulgą ;)
  19. kaktusik bardoz fajny :) O Justa, masz nowy av :razz: I ciekawą ilość postów :evil_lol:
  20. :evil_lol: Księżniczka na ziarnku grochu
  21. Mniam, mniam, mniam :diabloti::diabloti::diabloti: :evil_lol:
  22. Jakie masz fajnie warkoczyki :)))))))))
  23. Nie wiedziałam że masz taką sympatyczną swinke [url]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Obraz468.jpg[/url] :multi: Mało coś fotek :( Lori się wyszalała? Ciekawy okaz [url]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Obraz664.jpg[/url] :cool3:
×
×
  • Create New...