Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :lol: Ale geniale te foty z postu 8281 i 8282 :lol::lol::lol::lol:
  2. :loveu: Jak miło na nich popatrzeć :loveu::loveu:
  3. [quote]Ty??[/quote] Nieeee :lol::lol: :evil_lol: Rzeczywiście, wydawało mi się że ona jest większa :)
  4. :o serio nic się nie stanie jak pies zjada mydło??! :lol:
  5. [quote name='Tośka_m']co ma z oczami? (oprócz tego, że ma) ;)[/QUOTE] Ze krzywe są?:hmmmm: Nie są w linii prostej. Ale może tak ma być :niewiem: Masz zdjęcie orginału? Jak to wygląda w orginale?
  6. anetta

    bzik

    [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/AAdziakapikarzuc2.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt:
  7. Jak miło obejrzeć Karpacz :))))))) Gdy byłam w lato na kolonii to mieliśmy wycieczke do Karpacza, stare dzieje :lol: Dwa razy z rzędu tam byłam.
  8. [quote]jeszcze jedna pokapielowa fotka, preziuch tak sie rzucal pod prysznicem ze zmuszona bylam mu lape oderwac[/quote] Sadystka :diabloti::diabloti::diabloti: A tak się zastanawiałam co to jest [url]http://thumbs.ebaystatic.com/pict/140022636216_1.jpg[/url] a poźniej przeczytałam że to kaganiec dla kota :mdleje: Furr, po co Ci to?:diabloti:
  9. [quote name='agaciaaa']A to dlaczego???jakąś weselną daaaaaaj!!![/QUOTE] Bo nie miałam jakiejś porywającej fryzury i ubrania żeby się pokazywać :evil_lol: [quote]Ale mi apetytu narobilaś tymi fotkami[/QUOTE] Taki był mój cel :cool1: [quote name='Pati']Właśnie zaglądam i stwierdzam że masę czasu mnie tu nie było[/quote] Ano :mad::evil_lol: Ale cieszę się ześ jest :p [quote]Fajne ujęcie świeczek[/quote] No....rozmazane :diabloti: [quote name='Bzikowa'] Aaa! JEDZENIE ! ŻARCIE Idem lodówkę przeszukać...[/quote] :evil_lol:Ciasto było pyszne, zwłaszcza krówka :diabloti: [quote name='Diabełkowa']ja chce ta mirinde!!!![/quote] Ty to pewnie byś chciała cos mocniejszego :evil_lol: Ze zdjęcia to tak wygląda jakby nic innego nie było na stole :evil_lol: Właśnie zdałam sobie z tego sprawe :evil_lol: Aleee nieeeee :diabloti: Jakieś białe winko (takie dziwne jakieś było) i woooda na prawo i na lewo :diabloti: [img]http://img407.imageshack.us/img407/2152/dscf7206wm3.jpg[/img] Imprezka trwa [img]http://img407.imageshack.us/img407/9222/dscf7207ht0.jpg[/img] [img]http://img407.imageshack.us/img407/5589/dscf7218tn2.jpg[/img] [img]http://img407.imageshack.us/img407/6461/dscf7220nc7.jpg[/img] Prawie jak w pałacu:evil_lol: [img]http://img407.imageshack.us/img407/6831/dscf7221vi3.jpg[/img] Pojechałam dziś do Oktawii6 (na koniec świata :evil_lol:) przymierzyć spodnie które wystawiła na Bazarku i co?? Za małeeeee :placz: Przymierzyłam wszystkie jakie miała :evil_lol: i wszystkie były o numer lub dwa za małe buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :sadCyber: I sie wydało, mam za wielką doooo :diabloti::placz: Takie fajne spodnie przeszły mi koło nosa :placz: Ale nie ma tego złego.... :diabloti: Ale cicho sza, ściany mają uszy :diabloti::evil_lol:
  10. Witaj :))))))))) Bardzo ładne jesienne foty :loveu: A co z tym okiem, co się dzieje?
  11. :multi: latająco K(r)om(k)a :multi::evil_lol:
  12. OOo 3 strony do nadrobienia :nonono2: Fajne foty z zawodów :)))))) Żoliborska mówisz? :p Jesteś z Żoliborza?
  13. Oooo ja tyż chętna na krakowskie foty :multi: :-D
  14. [quote]Anetko, nie tłumacz się[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: Ogar poszedł w las [url]http://images12.fotosik.pl/117/32721372e7cb97b5.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  15. Dwa oblicza Z misiem [url]http://img227.imageshack.us/img227/9373/kopia1zdjcie004aq8.jpg[/url] :loveu: I maczo 8) [url]http://img227.imageshack.us/img227/3002/kopia2zdjcie000yt1.jpg[/url]
  16. Przyszłam zobaczyć czy jest porządek :diabloti:
  17. Ale modelinka z niej :loveu::loveu::loveu:
  18. [url]http://tinypic.pl/out.php/i38622_87.jpg[/url] Dobrze że jest czarna buheeheh
  19. Ojej :lol: Wyglądaja jak brat z siostrą :lol::lol: MILICJA??!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='agaciaaa']a gdzie Twoja fotka? :cool3: :mad:[/QUOTE] Eeeee moja? :siara: Mojej nie będzie :eviltong: [quote name='Furr']nie zazdroszcze tylko latania przy krzeslach[/quote] Jakoś dałam rade :evil_lol: Aaaa zmachaaaałaaam sięęęęęęęę :lol: [quote name='Waszka']ostatnie foty nieba powaliły mnie na kolana CUDNE!!![/quote] [quote name='Eriu']No mnie też powaliły te widoki.[/quote] :multi: :multi: Cieszkam się że powaliłam was na kolana :evil_lol::evil_lol: [quote]Podziwiam Cię - z kacorem na rower. Ja jak jestem po imprezie to smędzę po domu i herbatę piję[/quote] Sama nie wiedziałam co chcę robić a że była piękna pogoda idealna na rowerek to sobie wyszłam :p [img]http://img179.imageshack.us/img179/8748/dscf7177pt1.jpg[/img] [img]http://img179.imageshack.us/img179/7642/dscf7199za3.jpg[/img] [img]http://img179.imageshack.us/img179/7241/dscf7200cy0.jpg[/img] [img]http://img179.imageshack.us/img179/1204/dscf7201pz6.jpg[/img] [img]http://img179.imageshack.us/img179/492/dscf7204zc1.jpg[/img]
  21. anetta

    nasze staruszki

    Wow, 23 lata :mdleje: Niesamowite :multi: Kaja ma 14 na karku. Już nie jest tak filogranową dziewczynką jak kiedyś ;) Widać że starość ją dopadła....:( Jej ruchy są już powolne i takie :hmmmm: sztywne? Stawy nie są już takie jak kiedyś. Na całe szczęście nie musi dźwigać dodatkowego ciężaru bo to i kręgosłup i stawy obciążone a dla jamnika to tragedia ;) Przeszła w wieku szczenięcym złamanie tylnej łapy (niestety to było w etapie socjalizacji :roll: co się odbiło na poźniejszej relacji z psami), później ropomacicze po dyskopatie, o mniejszych chorobach nie pisze :eviltong: Nie ma trzech bocznych zębów ;) Raz miała usuwany kamień. Ale tak do końca zniedołężniała to ona nie jest :lol!: :lol!: Potrafi jeszcze biegać po domu :evil_lol: Jak jej się zachce :evil_lol: Zwłaszcza widać to po przyjściu z dworu :evil_lol: Czasami udaje że nie słyszy :diabloti::diabloti: Ostatnio miała robione badania i jak na starszą panią wszystko jest OK :multi:
  22. :klacz::klacz: A z dowodem to nie ciekawie :shake:
  23. brawo, brawo :klacz: Robi wrażenie taka ilość dogów z jednej hodowli :razz:
×
×
  • Create New...