-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
:mdleje: [url]http://images24.fotosik.pl/87/d646cfb3d184adb3.jpg[/url] ale! -
[quote name='bonita']O! trafiłam wprost na fotki :multi: Teraz już wiem jak wyglądasz :), [b]jak kiedy przyjadę do Wa-wy, to Cię znajdę[/b] ;):evil_lol:[/quote] Trzymam za słowo :cool3: Szukaj mnie po lewej stronie Wisły :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote]A teraz mów jaki masz aparat? ja szukam * ( *czytaj zbieram pieniądze:evil_lol:) od jakiegoś czasu i mam tak wstępnie wybrane co chcę, ale to nie jest jeszcze przesądzone. Więc się interesuje jak sjuper fotki widzę, jakim były aparatem robione:loveu:[/quote] Fuji 5600. Po przestudiowaniu paru for o fotografii zdecydowalam sie właśnie nań :) Na początku w ogóle o nim nie wiedziałam, pożniej gdy czytałam o innych aparatach (w tematach "Jaki aparat dla mnie?") natknęłam się na tego i tak zaczęłam studiować o fuji. [quote name='Eriu']Ładnie nazbierałaś . Pochwal się teraz na co te grzyby pójdą i kiedy mam na nie wpadać[/quote] To z mamuśką tyle nabierałysmy :) Większośc ona uzbierała bo wcześniej zaczęła zbierać w innym miejscu. A że mi zaczęło sie nudzić to poszłam gdzie indziej szukac obiektów do fotografowania :evil_lol: no i tak zobaczyłam że pod nogami rosną mi grzyby :evil_lol::evil_lol: Więc....zaczęłam zbierać :evil_lol: [quote name='Madzik']Lori tez wczoraj tropiła grzybki[/quote] Wytropiła coś? Bonita, Furciaczek, Madzik, Basia, Waszka, dzięki :loveu::loveu::loveu: [quote name='Waszka']zdecydowanie te fujiki są świetne!!![/quote] Niestety już ich nie sprzedają :shake: A szkoda, bo można było mieć dobry aparat jak na swoją klase za niską kase.
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ooo róże...ale coś zdechły :evil_lol: -
No w końcu sie nią podzieliłaś :evil_lol::evil_lol:
-
Leon w budzie, tylko nie widze tego metrowego krowiego łancucha :diabloti::diabloti:
-
Takie groźne psy puszczać bez smyczy :shake: :evil_lol:
-
Ale widok! [url]http://images13.fotosik.pl/104/80c6b1f4beba701d.jpg[/url]
-
wow wow wow wow :mdleje: Niesamowite makro:o
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tez się zastanawiałam tylko nic nie mówiłam :eviltong::eviltong: Czekam na jesienne foty. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:hand::hand: -
[quote]stwierdził, że suki ohydnie wyglądają, a na wieść o ropo Bystrej: ''szkoda, że operowałaś, w końcu by zdechła" dziadek za to: '' to co, kiedy oddajesz psy do schroniska? no bo kto się tym będzie zajmował?''[/quote] :mdleje: super :diabloti:
-
:mdleje::mdleje: :klacz: :klacz:
-
Czemu ten pies na kaganiec???
-
Hej :multi: Panna młoda ma niespotykaną suknie :cool1: :)))))))))) :mdleje: [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_P1080732.jpg[/url] Ona sama?? :o
-
Rewelacja :loveu:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
anetta replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Szybkiego powrotu do zdrówka :) -
Super :multi: Bułka grzeczna dziewczynka, tyle godz :o wytrzymać.
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Jakie wieści, no no :))))) Gratki, już się nie moge doczekać fot -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
:mdleje: [url]http://images24.fotosik.pl/86/f839d8d1dfa730ea.jpg[/url] Ciekawe jak długo będą budować obwodnice :evil_lol::evil_lol: Chociaż teren widze że wyrównany więc....:cool1: On je tak w kojcach trzyma? -
:multi: :lol::lol:[url]http://i236.photobucket.com/albums/ff167/bayernova/Lesny%20spacerek/DSCF0883.jpg[/url] Podoba mi się ten strumyk :p
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Zaraz, to jakbyś zostawiła teraz Negra to kto z nim by tu siedział?? :hmmmm: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ojej :lol: Ależ to słodkie :lol: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.109-3.jpg[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)