Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. No to jeszcze ja :lol::lol: [quote]Decyzja niby dobra, ale boje sie jak cholera i mam wyrzuty sumienia, że skazuje swego psa na cierpienie...[/quote] Żeś walnęła [img]http://emoty.blox.pl/resource/bicz.gif[/img] Jakie cierpienie?! Będzie Ci wdzięczna :fadein: Wooowww, niesamowite. Promienie padają tak że wydaje się że słonce jest za domami a jest odwrotnie. Super fota! [url]http://images32.fotosik.pl/31/65b966855b7d0772.jpg[/url] [url]http://images31.fotosik.pl/31/b20ed20f4e1152b9.jpg[/url] :loveu:
  2. anetta

    Bora i Tora ;-)

    A Oskarka wcześniej wstawiałaś? Nie moge sobie go skojarzyć ;)
  3. :hmmmm: no to nie wiem ;) Myślałam że to Ty ale zdziwiłam się że zobaczyłam Tosie w szczeniakach :lol: Ale w Lotnikach ni mo Cię :hmmmm: W dzieciakach też jest Tosia :megagrin: Troche dużo tych Toś się narobiło :evil_lol:
  4. [img]http://img207.imageshack.us/img207/2955/dscf8266hv4.jpg[/img] mój drugi oddział specjalny :evil_lol: [img]http://img207.imageshack.us/img207/8876/dscf8267af5.jpg[/img] Niuch, niuch [img]http://img207.imageshack.us/img207/840/dscf8270vm2.jpg[/img] [img]http://img215.imageshack.us/img215/6468/dscf8271ax1.jpg[/img] Gdzieś tam daleko widać PKiN [img]http://img215.imageshack.us/img215/561/dscf8274rc1.jpg[/img] Aaaaaaaa no nie moge :lol::lol: :loveu: [url]http://uk.youtube.com/watch?v=dZF5S5ko8dc[/url]
  5. Hejka!! [size=1]Jeszcze raz musze pisać :angryy:[/size] [quote]Fajne zajecie ma Kajucha...zazdroszcze jej[/quote] Chcesz się tak męczyć?! [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_impossible.gif[/img] :evil_lol::evil_lol: [quote]A ja znalazłam kiedyś żółwia w lesie. Może to był ten Twój?[/quote] Są już dwa :evil_lol: Moja też znaleziona. [quote]widzialam Masajowo-patyczkowo -lesne fotaski widzialam śpiącego Kajutka i widziałam .......................................żółwia:m ulti:[/quote] [quote]widzieliśmy Kajuchnę, Masaja i żółwia[/quote] Jesteście niesamowici. Wszystko widzieliście :o :evil_lol::evil_lol: [quote]ale ile ma latek?[/quote] Nie wiemy dokładnie, u nas jest już z 7 czy 8 lat. Gdy ją znaleźliśmy była mała. Teraz to to krówsko sie rozrosło :mdleje: [quote]Swoją drogą strasznie mi się podobają Masajki . Charakterne to, to? Czy raczej kanapowe?[/quote] Masajki większości się podoba :lol: Jak nie lubić takich uszatych?? [img]http://www.breederretriever.com/photopost/data/609/medium/cardigan_corgi.jpg[/img] [img]http://www.doggiedealer.com/dogphotos/627-Sredmalefront.jpg[/img][img]http://www.heritagehillcardicorgi.com/images/photos/8_square.jpg[/img] :lol::lol: [url=http://uk.youtube.com/watch?v=48_Vp-sTQPE]Tu akurat pambroki, ale na to nie patrzcie[/url] ;) :loveu::loveu::loveu: Charakterne oj tak, tak. To mały pies o wielkiej duszy i odwadze ;) Masaj mimo że nie ma szans z ONkiem, CTRem, czy rottkiem to i tak musi pokazać na co go stać :mad: Dla swoich i znajomych jest milusi i tylko by chciał aby go głaskać i głaskać ;) A dla obcych jest nieufny, chyba że zagadają do niego to może wtedy uda im się zwrócić jego uwage. Jest terytorialny, nawet w autobusie :roll: BBeta. ojj luubi, lubiiii :p Dobcia, masz new banners :lol: :))))) Jesienny :cool3: Zaraz wstawie foty.
  6. [quote]No po prostu Kajcia jest super ![/quote] No baaa, wszystkie Kaje to super dziołchy są 8)
  7. Hej! Byłam na tyle sprytna że weszłam sobie na stronki z podpisu :lol::lol: I okazało się że byłaś w Białymstoku na zawodach :cool3: Nawe na pare fot Masaj się załapał :lol: Foty wstawiasz tak. Klikasz prawym przyciskiem myszy na focie kopiujesz adres URL lub adres obrazka (zależy od Twojej przeglądarki) i skopiowany adres wstawiasz między O tak :lol: [img]http://emoty.blox.pl/resource/smiley_img.gif[/img] Rozumiesz? :lol:
  8. :roflt::roflt: dziołchy, jesteście the best :roflt::roflt: :drinking::drinking: A kto z nami nie wypije niech go piorun trzaśnie!!! :drinking::drinking: Słońce, słońce, słońce....
  9. :hand: [quote]Ona godo Miała jakieś ważne przesłanie Nom jamnik by sie przydal. Kogoś tu zapraszałam do Rzeszowa z jamnikiem, to powiedział ten ktoś, ze do Rzeszowa sie nie wybiera, oo![/quote] Godo mówisz:hmmmm: A jakie? :grins: :siara: Ulala, ile będziesz mieć randek, masz wzięcie :evil_lol:
  10. [url]http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/IMG_2683.jpg[/url] :loveu: ale on pięknie wygląda na tle liści [size=1]Ja budke dla uszatego (64x46x53; Karlie) kupiłam za 123 ale to w hurtowni było...[/size]
  11. Ładna ta micha ;) Lubie niebieski :lol: Nie ciekawie z tą budą...
  12. witanko wieczorową porą :multi: Muli, muli, przed chwilą miałam server too busy :diabloti:
  13. Tak psa wymęczyć!!! [url]http://img232.imageshack.us/img232/9131/1001510zs9.jpg[/url] :evil_lol:
  14. Ekstra :multi: Bardzo mi się podobają te obróżki :)))))))))))) Widziałam je na stronce a teraz moge je zobaczyć na psie :multi: Szerokie są no no.
  15. Gratki :klacz: :multi:
  16. [quote]Jakto ze stronki? kurcze nic juz nie pojmuje.. Ojj to mozesz sie naczekać...[/quote] Klubowej. Spoko, spoko :)
  17. :o :mdleje: Woow!! :multi: Ale super!! Bardzo, bardzo się cieszę!!!!
  18. [quote name='Torzysława']Widze ze juz sie wszystko roznioslo..:evil_lol: i ja witam :hand: A ta minka ":cool1:" to mi sie kojarzy z niezadowoleniem (chcoiaz mozesz byc niezadowolona z mojej przeprowadzki :evil_lol:)[/QUOTE] Nikt mi nie mówił, ze stronki wiem ;) A dlaczego?!! :crazyeye: Ciesze się że będziesz!! Teraz w mojej grupie jestem osamotniona. Czekam aż przejdziesz do naszej gr.:p
  19. anetta

    Brązowa sucz

    Buuuu i popsułam zabawe :placz: ;) Trza było napisać żeby po cichu mówić :lol:
  20. I jeszcze ONA, żeby nie było że o niej też zapomniałam. [img]http://img140.imageshack.us/img140/3985/dscf7778fl9.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/8963/dscf7779ns3.jpg[/img] Więcej zwierząt nie posiadam. AMEN :evil_lol::evil_lol: No dobra, niech ci będzie... [img]http://img207.imageshack.us/img207/4325/dscf8263ot9.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/6112/dscf8264ol5.jpg[/img] Doopcia po raz drugi :evil_lol: [img]http://img207.imageshack.us/img207/8416/dscf8265md3.jpg[/img]
  21. Tak, tak, latam za nim jak opętana :diabloti: :evil_lol: Zdjęcia z serii: Ciężkie jest życie staruszka. Jej zajęcie w ciągu dnia. [img]http://img407.imageshack.us/img407/9265/dscf7772fj5.jpg[/img] [img]http://img407.imageshack.us/img407/760/dscf7774rt8.jpg[/img] [img]http://img407.imageshack.us/img407/5599/dscf7784er4.jpg[/img] [img]http://img407.imageshack.us/img407/1953/dscf7786ha1.jpg[/img] [img]http://img407.imageshack.us/img407/1562/dscf7776hk6.jpg[/img] [url]http://img407.imageshack.us/img407/7118/dscf7777qv9.jpg[/url] Ciekawe nie?:evil_lol:
  22. anetta

    Brązowa sucz

    [url]http://images29.fotosik.pl/107/1fea527db6080c28.jpg[/url] :turn-l::turn-l:rewelka Masz psa o wielu twarzach :lol: Ja wiem, ja :sweetCyb: Przednia lewa i tylna lewa jest podniesiona równocześnie :lol:
  23. :multi: Jesteście :multi: Jak przeczytałam o Fidze na Agility to zamarłam...Mówisze paraliż gardła?! :o ło matko...:shake: pierwsze słysze... Witam w klubie koleżanko :cool1: [url]http://img152.imageshack.us/img152/8312/dsc01826fz4.jpg[/url] :loveu:
  24. [quote]ż zadzwonił do niej telefon, poszła odebrać i zostawiła moją kuzynkę z igłą w brzuchu. Gada sobie w najlepsze, a kuzynka postanowiła spojrzeć, co tam się dzieje z jej pępkiem. Jak popatrzyła, tak od razu zemdlała i trzeba ją było wynosić.[/quote] ahahaha dobre :lol::lol:
  25. Witam was spod koca :evil_lol: Niby grzeją a jakoś mi zimno jest...:roll: Oj, Basia, Basia :))))))) [quote]jakie spojrzenie[/quote] Hipnoza :evil_lol: Beta, Bigos, dzięki :multi: Ciesze się :))) Deer, czemu tak myślisz?? Dla Kaji taki spacer jest chyba za dużym wysiłkiem, poza tym było bardzo zimno a ona nie lubić zimna. Mam jakieś domowe jej foty ale musze poszukać...Takie ze spaceru są ciekawsze niż domowe...Za chwile specjalnie dla Ciebie będzie Kaja ;) [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Pisałam jak to z nim jest.[/SIZE][/COLOR] "Co ona robi z tym aparatem..." [img]http://img265.imageshack.us/img265/4456/dscf8258kr3.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/8614/dscf8259ne4.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/8853/dscf8260ea0.jpg[/img] Heee...? [img]http://img207.imageshack.us/img207/5253/dscf8261ki0.jpg[/img] Ale że co? 8) [img]http://img207.imageshack.us/img207/3649/dscf8262lp0.jpg[/img]
×
×
  • Create New...