-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:hand: Ja tu przyszłam obejrzeć foty z wystawy a tu guuuciiooo:angryy: A dogo jeszcze mnie....:angryy: -
Hej, wpadam na chwile, mam dośc dogo :angryy: Poodwiedzam was jak sie odmuli, jeżeli w ogóle :angryy: Dzieki za odwiedzinki :multi: :loveu: Masajo-modelo (:lol:) przesyła cioteczkom i wujkom mokrego buziaka :loveu: [quote]jak się robi takie, że obiekt- w tym przypadku pies- jest ostry a cała reszta za nim tak fajnie rozmyta? pytam bom laik/[/quote] A ja to co?? Może profesjonalista??? :roll:;) :lol: Wiesz, ja jakiś czas temu też o to samo kiedyś się pytałam :lol: Z moich obserwacji wnioskuje że po prostu aparat sam ustawia ostrość na obiekt który chce sfotografować i który jest w miare blisko. Gdybym stanęła dużo dalej nie miałabym takiego efektu. [quote]Jeeej zazdroszcze Wam, że biegacie na ujeżdżalni... My marzniemy, dziś nie czułam odnóży po treningu, no ale mam przynajmniej szczęśliwego i wybieganego, zmęczonego zwierzaka. A w ogóle to gdzie HoPsa biega, że macie ujeżdzalnie?[/quote] Ja wczoraj też byłam na treningu, wieczorem :p I też miałam szczęśliwego, wybieganego i wyszczekanego psa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: W stajni Agmaja. Na naszej stronce jest mapka. W moim podpisie masz adres. Deer, raz pisałam, drugi raz pisałam za wcześniej napisałam, a teraz Ci powiem że trzeba [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]uważnie [/SIZE][/COLOR]czytać co jest napisane. Nie chce mi się juz po raz kojeny o tym pisać :cool1: Bzikowa, przeca MY też mamy snieg :mad: :placz: [img]http://img204.imageshack.us/img204/3015/dscf8313kv0.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/3659/dscf8314di5.jpg[/img] Na co on się tam patrzy....:evil_lol: [img]http://img62.imageshack.us/img62/4435/dscf8315qd8.jpg[/img] ....hehehehe :diabloti: na gołąbki :diabloti: [img]http://img62.imageshack.us/img62/7159/dscf8316fg2.jpg[/img]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Ach! Ale mi niespodzianke zrobiłaś tymi fotami! :multi: Mam nadzieje że jeszcze masz ;) -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:hand: Ciesze się że wycieczka się udała...nawet gdy padał snieg:evil_lol::evil_lol: -
Uuuuu, ja też Cię rozumiem. Nie zapomnij o nas.
-
:o :mdleje: :placz:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Super :lol: [url]http://img216.imageshack.us/img216/4053/zdjcie043cz9.jpg[/url] nochalek tiu tiu :evil_lol: Czekam na śnieżne foty :cool3: -
[quote name='agaciaaa']http://img84.imageshack.us/img84/8518/dscf8306nm1.jpg ślicznie pozował :loveu: I bardzo ładne kwiatuszki :)[/QUOTE] Też mi sie podobało :cool3: Gdy byłam dzień później czy dwa dni już ich nie było;) Więc mam farta :evil_lol: [quote name='furciaczek']Sliczneeee:loveu:[/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='basia bonnie']http://img402.imageshack.us/img402/6376/dscf8291mg6.jpg :mdleje:[/QUOTE] Ale że co? :eviltong: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzień dobry [url]http://img84.imageshack.us/img84/8518/dscf8306nm1.jpg[/url] Oj jakie piękne zdjęcie, a w co on tak wpatrzony? :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] A nie wiem:evil_lol: powiedziałam żeby się nie ruszał to się nie ruszał :evil_lol::evil_lol: Ja już się za siebie nie patrzyłam żeby sprawdzić na co on skupił swoją uwage, starałam się jak najlepiej złapać go w kadrze :cool1: [quote name='deer_1987']mozna pomyslec ze to wiosna albo cos :)[/QUOTE] Prawda...? :loveu: [quote name='Pimpek']http://img402.imageshack.us/img402/383/dscf8297ou2.jpg I nie ucieka przez to ogrodzenie ?:crazyeye: [url]http://img84.imageshack.us/img84/8518/dscf8306nm1.jpg[/url] "ale żem poważnie wyszedł" :evil_lol: [url]http://img84.imageshack.us/img84/4916/dscf8299yg3.jpg[/url] :mdleje: Fotki ślicznaśne !:lol:[/QUOTE] Nie wlazł tam, nie, nie. Nie pozwoliłam mu. To była jakaś opuszczona działka. C d. modelingu :evil_lol: [img]http://img84.imageshack.us/img84/9067/dscf8307oj0.jpg[/img] [img]http://img84.imageshack.us/img84/508/dscf8308vh9.jpg[/img] [img]http://img84.imageshack.us/img84/121/dscf8310mw2.jpg[/img] [img]http://img442.imageshack.us/img442/3381/dscf8311om7.jpg[/img] :loveu::loveu: [img]http://img442.imageshack.us/img442/4976/dscf8312lx7.jpg[/img]
-
Pięknotka!! :loveu:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A te 100 czy ileś tam? :hmmmm: No to super! Widziałam :diabloti: -
Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!
anetta replied to bouvik's topic in Bouvier des flandres
Wspaniałe wieści!!! :multi::multi: -
Ach, nie mam siły do dogo!!! :angryy::angryy: I jakby tego było mało strony mi się nie otwierają :angryy: :angryy::angryy: Jej uchi nie wiele różnią się od palikana :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
Uuu wygląda na groźniego :vamp: [url]http://www.imagic.pl/public/87140/tn_cos%20057.jpg[/url] Super lizakowe foty :mdleje: :loveu: -
Doczłapałam się!! Prawie jak Doda [url]http://images34.fotosik.pl/19/caa44cc2ae962493.jpg[/url] :biggrina::megagrin:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ares, weż no tą swoją pańcie przyprowadź na dogo. -
A jaki chcesz jej kupić?
-
Ciekawe ogrodzenie...:roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img402.imageshack.us/img402/383/dscf8297ou2.jpg[/img] [img]http://img84.imageshack.us/img84/3341/dscf8298ye2.jpg[/img] [img]http://img84.imageshack.us/img84/4916/dscf8299yg3.jpg[/img] Powiedziała żeby pozował no to pozowałem...:roll: [img]http://img84.imageshack.us/img84/9467/dscf8304sj0.jpg[/img] [img]http://img84.imageshack.us/img84/8518/dscf8306nm1.jpg[/img]
-
Jak mi dogo szaleje normalnie :angryy::angryy: Chodzi jak krew z nosa :angryy: Mam dość! A wczoraj tak ładnie chodziło :placz: [quote]ile płacisz temu helikopterowi , żeby Ci woził jak czegoś zapomnisz?[/quote] nic :cool1: [quote]przez Ciebie baaaardzo polubiłam ta rase[/quote] :multi: wow :lol: [quote]Olaboga, ucięła psu ogon![/quote] Sam sobie uciął :lol: Cieszkam się że foty i filmik sie spodobały :lol::lol::loveu::multi: [img]http://img402.imageshack.us/img402/6376/dscf8291mg6.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/1792/dscf8293cp6.jpg[/img] Coś zobaczyłem ale pańcia mówi że tam nic nie ma...:roll: [img]http://img402.imageshack.us/img402/8314/dscf8294fo1.jpg[/img] Ale ja wiem lepiej [img]http://img402.imageshack.us/img402/7168/dscf8295qw6.jpg[/img] Ooo tam też. Ale pańcia mówi że mam zwidy [img]http://img402.imageshack.us/img402/4149/dscf8296yh3.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Brawo! :)))))
-
:multi: gratuluje
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hej Pinczerka :multi: Już tylko 14 zostało?! :o A co sie stało z resztą? Oprócz tych co dziewczyny wzięły. http://pl.youtube.com/watch?v=Yk2XA8MaZ7U :roflt::roflt::roflt::roflt: genialny. Jak on smiesznie chodzi :lol::lol: Fajny jest. http://i17.tinypic.com/7x420aq.jpg -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='anetta']Ojej, jak ona kiepsko wygląda na tych fotach, chyba nie [b]bytnio[/b] zadowolona :lol:[/QUOTE] :crazyeye: rany, co ja tam napisałam :crazyeye: :mdleje: Poprawka: "była zbytnio" :roflt: Czas spać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Ach, ale super!! Jak ten czas leci.