Agaciaa, lepsze uchi jeszcze będą :)))))))))) Na tym zdjęciu akurat słabo widać :evil_lol:
Basia, nie wiem czy zasłużyłaś :evil_lol:
Przeprosiny przyjęte ;)
Nie ma litości :diabloti:
[img]http://img265.imageshack.us/img265/3679/dscf8252pg3.jpg[/img]
[img]http://img265.imageshack.us/img265/9660/dscf8253on5.jpg[/img]
[img]http://img265.imageshack.us/img265/5180/dscf8254nk5.jpg[/img]
[img]http://img265.imageshack.us/img265/7071/dscf8256ft6.jpg[/img]
Obrabiarka :evil_lol:
[img]http://img265.imageshack.us/img265/15/dscf8257vj8.jpg[/img]