Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. anetta

    Bora i Tora ;-)

    Jejć, to juz dwa lata :o A dopiero co.... Wszystkiego najlepszego dla Toryyyy :new-bday: :tort: :BIG: :new-bday: A kim jets Oskarek? :oops:
  2. Bonnie stwierdziła że czas zrobić porządki :evil_lol:
  3. Cześć dziewczyny :) [url]http://images34.fotosik.pl/31/7964c3f822d79eaf.jpg[/url] :happy1: Super decyzja ze sterylka :)))))))))))
  4. [quote]Na piłeczkę[/quote] Tak myślałam że to będzie albo piłka albo frisbee ;)
  5. :lol::lol: Fajne
  6. DHL powiadasz :megagrin::evil_lol: Współczuje ucha, zęba i całego remontu....:shake:
  7. Przeczytałam o tym co Ci sie przytrafiło...:mdleje:
  8. O rany :( Celinko, wracaj szybko do zdrowia!! :(((((((
  9. Jestem wstrząśnięta....Brak słow na takie sk%$$%^@! :angryy::angryy: Peter Beny :kciuki:
  10. :glaszcze::calus:
  11. Ale śpią :o [url]http://images31.fotosik.pl/35/0fe2a66ede80fb3c.jpg[/url] na waleta :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pati, ufoć, ufoć, postaraj się 8)
  12. No rozkoszne te w wodzie :lol::lol:
  13. [quote name='Niki-lidka']hahaha...to kolega byl:cool1:[/QUOTE] Aha :cool1: :diabloti:
  14. [quote]Idę zaraz sprawdzić do Twojej galerii, bo mam nadzieję, że te udane powklejałaś?[/quote] Zapraszam :p Wg mnie są udane :roll: ;) :evil_lol:
  15. [quote name='Rauni']Filmik z Sunday i Vigo sprzątającymi po jedzeniu: [url]http://www.youtube.com/watch?v=YisuFsCWm8Y[/url][/QUOTE] :mdleje: :lol::lol: rewelka
  16. :mdleje::mdleje: Ale ciacho!! Ta masa wygląda smakowicie :cool3: Mniam, mniam [img]http://emoty.blox.pl/resource/slini_sie.gif[/img] Wszystkiego dobrego dla Bonnie :multi::lilangel:
  17. I dobrze że się przypomniała :multi: :multi: Na co ona tak patrzy? :lol:
  18. Czekamy, czekamy.
  19. Ojej...Siedem nieszczęść... [url]http://images31.fotosik.pl/36/79122598e4323312.jpg[/url] Miga, jak to nie masz?:razz: Musisz mieć. Mam Irfana i tam jest ta opcja. A może są różne Irfany? :lol:
  20. Jak miło popatrzeć na takiego słonecznego Tobiasza :loveu:
  21. Agaciaa, lepsze uchi jeszcze będą :)))))))))) Na tym zdjęciu akurat słabo widać :evil_lol: Basia, nie wiem czy zasłużyłaś :evil_lol: Przeprosiny przyjęte ;) Nie ma litości :diabloti: [img]http://img265.imageshack.us/img265/3679/dscf8252pg3.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/9660/dscf8253on5.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/5180/dscf8254nk5.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/7071/dscf8256ft6.jpg[/img] Obrabiarka :evil_lol: [img]http://img265.imageshack.us/img265/15/dscf8257vj8.jpg[/img]
  22. Ahaaaaaaaaa, i wsio jasne!!!!
×
×
  • Create New...