[quote name='Asia & Ginger']A cóż takiego kryje się w tej puszeczce? :cool3:[/QUOTE]
To zagęszczone słodzone mleko (na focie jest po 3 h gotowania, już skarmelizowane) :cool3: Ja uwielbiam pić niesłodzone, prosto z puchy :p
[quote name='agaciaaa']Ja tu chyba więcej nie wchodze....... :shake:[/QUOTE]
:placz:
[quote name='furciaczek']Nie masz serca kobieto:shake:[/QUOTE]
Już nie będę :evil_lol:
[quote name='Bzikowa']KAJMAK! :loveu: Z zapuszkowanego mleka! :loveu: Kocham :loveu:[/QUOTE]
Kajmak? Nawet nie wiedziałam że to się tak nazywa ;)
[quote name='Dobcia']Wafelki karmelowe.... mniam:loveu:
Masaj tak dzielnie ich pilnuje, to na pewno coś mu się dostanie:cool3:[/QUOTE]
:lol: On czekał aż coś spadnie :evil_lol::evil_lol:
A co jest najśmieszniejsze :lol: Gdy coś spadnie na podłoge i on to zauważy to podejdzie i zje, ale później już nie spojrzy w góre i nie będzie wyczekiwać następnego spadającego "czegoś" tylko patrzy w tą podłoge :megagrin: i czeka aż mu to coś wyrośnie :lol::lol::lol: Komicznie to wygląda :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Dogociółki, zapraszam, jeszcze duuużo zostało :bigok: Ale już nie będę pokazywać :evil_lol: