Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Bzikowa, nie :evil_lol: Asia, mówisz zapewne o tym w tubce. Jak byłam mała/młodsza to mogłam je jeść tubkami :lol::lol: Oprócz zwykłego lubiłam jeszcze karmelowe :evil_lol: Te zagęszczone słodzone w puszcze to jest w sumie to samo co w tubce. Tylko jest tego pare razy więcej :evil_lol: Hhahahahah serio?? Myślałam że tylko on tak robi :megagrin::megagrin: Goopie psy :evil_lol::evil_lol:
  2. Wszystkeigo naj najlepszego!! :multi: :lilangel: Właśnie, jak tam patyki?
  3. [quote]wstawaj!!! a może sztuczne oddychanie?[/quote] Dzięki, dałam rade :lol: O jaki łaadny zachodzik :cool3:
  4. :lol: Mieliście jakiś huragan że ta ławka tak stoi???
  5. Wow, poczułam się jak na polowaniu :lol:
  6. [quote name='Asia & Ginger']A cóż takiego kryje się w tej puszeczce? :cool3:[/QUOTE] To zagęszczone słodzone mleko (na focie jest po 3 h gotowania, już skarmelizowane) :cool3: Ja uwielbiam pić niesłodzone, prosto z puchy :p [quote name='agaciaaa']Ja tu chyba więcej nie wchodze....... :shake:[/QUOTE] :placz: [quote name='furciaczek']Nie masz serca kobieto:shake:[/QUOTE] Już nie będę :evil_lol: [quote name='Bzikowa']KAJMAK! :loveu: Z zapuszkowanego mleka! :loveu: Kocham :loveu:[/QUOTE] Kajmak? Nawet nie wiedziałam że to się tak nazywa ;) [quote name='Dobcia']Wafelki karmelowe.... mniam:loveu: Masaj tak dzielnie ich pilnuje, to na pewno coś mu się dostanie:cool3:[/QUOTE] :lol: On czekał aż coś spadnie :evil_lol::evil_lol: A co jest najśmieszniejsze :lol: Gdy coś spadnie na podłoge i on to zauważy to podejdzie i zje, ale później już nie spojrzy w góre i nie będzie wyczekiwać następnego spadającego "czegoś" tylko patrzy w tą podłoge :megagrin: i czeka aż mu to coś wyrośnie :lol::lol::lol: Komicznie to wygląda :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dogociółki, zapraszam, jeszcze duuużo zostało :bigok: Ale już nie będę pokazywać :evil_lol:
  7. Wykończysz się....:roll: Fajnie wyszliście na tym zdjęciu :p
  8. [quote name='goldenka245']On dla Ciebie czy ty dla niego?:diabloti:[/QUOTE] Ja mam głowe na swoim miejscu :lol::eviltong:
  9. To hańba spalić rosół....:placz: Takie dobre rzeczy....
  10. Genialne :lol: Seria z zabraną piłką mnie powaliła :roflt:
  11. Czego on dotyka nochalem? :lol: Nie moge się dopatrzeć :evil_lol: Bardzo ładnie, bardzo :p
  12. Cuudownaaa [url]http://images30.fotosik.pl/121/0859b08261558457.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  13. Wooww, Tassu zaszalał :multi: Gratki!! Widziałam Halszke :mdleje: :scared:
  14. Oooo :kciuki:
  15. Hhahahahhaha, latający ogon:lol:
  16. :loveu: jaka miłość :lol: :loveu:
  17. :loveu::loveu::loveu: Masz juz chętnych na malca?:)
  18. Przykro mi z powodu malucha....
  19. Jej uszy mnie rozbrajają :loveu::loveu:
  20. Cześć :o :mdleje: o dzysis
  21. Daaaagaaa :o :multi: Jak miło popatrzeć na towarzystwo :loveu: [quote].inne uslyszaly NIE[/quote] I prawidłowo!! :)
  22. [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_laie_59.gif[/img] :evil_lol::siara::evil_lol: Pociesze was że wafelki nie są dobre :shake::lol: Powinnym być świeżutkie i mięciutkie....a takie ne są :nonono2: Cały sekret tkwi w tej puszcze :evil_lol: [img]http://img522.imageshack.us/img522/2299/dscf8465gm9.jpg[/img] I na koniec, rzecz najważniejsza :lol::lol: Wszystko musi być dobrze ściśnięte :evil_lol: [img]http://img522.imageshack.us/img522/1320/dscf8478ax3.jpg[/img] [img]http://img522.imageshack.us/img522/9682/dscf8474ck7.jpg[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/slini_sie.gif[/img]
×
×
  • Create New...