[quote]P.s. zrób im zdjęcie gdy szaleją bo z ta kondycją nie uwierzę[/quote]
Nie da rady, zapraszam na trening :diabloti: A z Kają będzie gorzej...:roll: Ona zawyczaj szaleje gdy wraca z ostattniego spaceru...ze mną :evil_lol:
[quote]Mam nadzieję, że już się ładnie goi[/quote]
Aa tak, tak ;)
[quote]Twój welsch corgi to cardigan tak? ;>[/quote]
Si
Znalazłam fajną stronke z kamerką :lol::lol: Co mnie bardziej zaineresowało to te filmy :cool3:
[url]http://www.holysz.com/webcam/[/url]
Ehh, na wspominki mnie wzięlo z racji że nie mam nowych fot...
[img]http://img60.exs.cx/img60/9293/kajaubabci8id.jpg[/img]
[img]http://img28.exs.cx/img28/8978/kajaubabciii5ug.jpg[/img]
Wczoraj.......widziałam.......:cool3:.......Tosie Torzysławy :-D Dziewczyny przyszły na trening :multi: