Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. anetta

    Bora i Tora ;-)

    NO Nooooooo, congratulation :multi::multi: :klacz: :drink1: :beerchug:
  2. Tata Ci kupił podwiązke??! :lol: Sam z siebie?
  3. Dobry Hackerek, nie chciał zjeść braci mniejszych :)))))))))) Anza, prześlesz mi foty z obozu...?
  4. :lol: jeszcze takich maluchów petitka nie widziałam :loveu:
  5. Łapa z kumplem z podwórka :-D
  6. Agaciaaa, z pół roczku :loveu::loveu: Taaaka fajniutka była :loveu: Asher, dzięki Ci :modla: Masz coś dla was aż wam ślinka wycieknie z otworu gebowego :lol::lol::evil_lol: Masaj też jest, tak przy okazji :lol: Właśnie skończyłam robić dobre rzeczy :cool3: :eating: [img]http://img81.imageshack.us/img81/4630/dscf8456gm3.jpg[/img] Pomocnik :lol: [img]http://img139.imageshack.us/img139/1491/dscf8458bv4.jpg[/img] [img]http://img139.imageshack.us/img139/5575/dscf8459ww8.jpg[/img] [img]http://img139.imageshack.us/img139/5443/dscf8461ra3.jpg[/img] [img]http://img139.imageshack.us/img139/5412/dscf8463pb6.jpg[/img]
  7. :))) Świetne! [url]http://images27.fotosik.pl/117/77b0a38ac389384e.jpg[/url] :loveu: Ale macie fajne tereny spacerowe :placz:
  8. [quote]P.s. zrób im zdjęcie gdy szaleją bo z ta kondycją nie uwierzę[/quote] Nie da rady, zapraszam na trening :diabloti: A z Kają będzie gorzej...:roll: Ona zawyczaj szaleje gdy wraca z ostattniego spaceru...ze mną :evil_lol: [quote]Mam nadzieję, że już się ładnie goi[/quote] Aa tak, tak ;) [quote]Twój welsch corgi to cardigan tak? ;>[/quote] Si Znalazłam fajną stronke z kamerką :lol::lol: Co mnie bardziej zaineresowało to te filmy :cool3: [url]http://www.holysz.com/webcam/[/url] Ehh, na wspominki mnie wzięlo z racji że nie mam nowych fot... [img]http://img60.exs.cx/img60/9293/kajaubabci8id.jpg[/img] [img]http://img28.exs.cx/img28/8978/kajaubabciii5ug.jpg[/img] Wczoraj.......widziałam.......:cool3:.......Tosie Torzysławy :-D Dziewczyny przyszły na trening :multi:
  9. Ładny, będzie jej pasować do kolory sierści :cool3: Fajnie że się decydujesz na ciachanko:)
  10. Ehhh, pieski się nie sprzedaly to fruu :angryy::angryy: Co za "ludzie" :placz:
  11. :hand: :multi: Tiu tiu tiu :lol: [url]http://images26.fotosik.pl/120/b464d5144f89bb75.jpg[/url] Nie zazdraszczam grypy żołądkowej....
  12. Jest, jest!! 5 maluchów, jeeee :multi::multi: Felka, zobacz, od razu lepiej wyglądasz :lol: Gratuluje!! :loveu:
  13. :mdleje: [size=1]Jak oglądam te foty to ciary mnie przechodzą[/size] ;)
  14. :Cool!::cunao::chlup: brawo!
  15. Witaj Haniu :))))
  16. Skąd mam?? Dostałam :grins: [url]http://images28.fotosik.pl/120/671e8e4a548e14c4.jpg[/url] :evil_lol:
  17. Gordi, ochhh, straciłeś dla mnie głowe :loveu:
  18. [img]http://menelek.blox.pl/resource/e_card_09_b.jpg[/img] :BIG: :knajpa: :laola:
  19. Ktoś tu się obruszył [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i75968_DSCN2167.JPG[/url] :roflt::roflt:
  20. Ares ma kolege :cool3:
  21. [quote]w moim ulubionym kolorze[/quote] i w moim :p Dobrze ją widać przez te odblaski :) Może pisałaś już :oops: Bedziecie ja ciąć?
  22. anetta

    bzik

    Cześć :hand:
  23. [quote]A Azowa czuje sie zdyskryminowana[/quote] :kiss_2::kiss_2: Podpisałam :)
×
×
  • Create New...