-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
:mdleje: 6ha :mdleje: Rozumiem że macie posiłki gdy musicie wyzbierać te truskawy? Odmiana deserowa to jakaś słodka?? :niewiem::oops: Ale super :) -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
anetta replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Ja pierdziele :mdleje: :wallbash: Ona chyba chciała pozbyć się swojego pieska :siara: -
Ksenony jej włożyłaś do oczu? :cool3:
-
[quote]nie ma fot nowego nabytku...haha a dzisiaj jeszcze jeden nabytek przyjechał jutro może pójdę i zrobię fotki[/quote] Może i lepiej, będą dwie pieczenie na jednym ogniu [img]http://emoty.blox.pl/resource/co_jest.gif[/img] Gratuluje!
-
Bardzo podobni :p
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote]Do tym razem mi się nie udało,ale kalendarz już zamówiłam tu jest link do wyników[/quote] 3 zdjęcia z "moich" jest w kalendarzu :multi: Dobre [url]http://i209.photobucket.com/albums/bb128/MudiVictor/psy2009.jpg[/url] :lol::lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Guten Abend :lol: -
Dać dziecku butelke :lol::lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
Hello fafluny :))))))))))) -
[quote]Najlepsze na swiecie są mleczne psie dropsy mniam[/quote] Właśnie! Ja mam czekoladowe i też są dobre :o :lol::lol: Nowa paczka jest już z mlecznymi ale jeszcze nie otwarta :evil_lol: :evil_lol:
-
Dzielny Jasiu :p Dobre były? :cool3:
-
Ostatecznie tak :lol: Jeszcze chroni je gruba ilość tłuszczu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [size=1]dżołk[/size] ;) Ale jak zobaczyłam te foty w wodzie to od razu mi sie zimno zrobiło ;))))
-
Witaj! Ach te matury, wszystko przez nie! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Taki patent :lol::lol: [url]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Obraz997.jpg[/url] Paulinie chyba chodziło o SM :hmmmm:
-
Tu jest ten moment :lol::lol: Chyba musiała być z siebie dumna ;)))))))))) TAKI wyczyn :B-fly: [img]http://images29.fotosik.pl/121/2518ce2acc3273ca.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/122/41d0d7e48eae6aef.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/122/af8dc69fcd7b2c45.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/122/b7b1fccf0cc7e254.jpg[/img]
-
Siemaneczko witaneczko :p [quote name='Asia & Ginger']Nie. Widziałam tylko jak jakiś gościu z tym chodził i wymachiwał na wszystkie strony. :lol:[/QUOTE] :lol::stupid::evil_lol::evil_lol: [quote name='zuzolandia']Jenyyyyyyy takie dobroci hmmmmmmmmmmmmmmm.................. a to mleko to musi bite 3 godziny sie gotowac?????? fajnie jej z tym gryzakiem ehhehe a Masaj kiedy memłał ????[/QUOTE] Te nasze siedziało 3h i był idealne. Pucha musi być cała w wodzie, więc musi być wysoki garnek :cool3: Po niej :p :evil_lol: Musiałam jakoś podzielić towarzystwo hihihihihi [quote name='Pianka']spiący a ty go męczysz zdjęciami:shake:[/QUOTE] [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_laie_59.gif[/img] :evil_lol: [quote name='agaciaaa']PS. Zmień wreszcie ten dyskryminujący Masaja tytuł galerii :razz: :diabloti:[/QUOTE] On się nie skarży :eviltong::eviltong: Cierpliwie czeka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images33.fotosik.pl/70/f3a50354e90f2fa4.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/70/f11b704959295d4c.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/122/cabcc66455a53753.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/121/fbb9e5031511fe8d.jpg[/img] To było dobre :lol::lol: Ciacho wypadło jej i przetoczyło się a Kaja wielce zdziwiona :evil_lol: Siedziała tak z 10 sek. aż się podniosła :evil_lol::evil_lol: Chyba myślała że samo do niej podejdzie :evil_lol: [img]http://images31.fotosik.pl/70/8912450eefd1a723.jpg[/img]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Żyje? Kurcze, Oli będzie nie pocieszona:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ni mo ich :placz: Na pocieszenie obejrzałam sobie jeszcze raz cieplutkie foteczki z wakacji :grins:
-
No nooo, ładnie się zaokrąglił :lol: :loveu:
-
:kiss_2::kiss_2::kiss_2:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Jakieee śliczne truskawy mniam, mniam. Dużo ich :o Macie jakąś plantacje??? :cool3: Uwielbiam brzoswinie z puchy :lol: Ananasy niekoniecznie ;) -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote]anetto podesle tobie ale ta fota jest nie fajna a wstawilam ja tylko zeby pokazac jak Bucek ladnie biega[/quote] Mi sie podoba :p Ten pęd i rozwiane fafle :loveu: Wygląda jak wilk na polowaniu :lol: Co Chapsowi stało się w główke?:evil_lol: -
Aj jajaaaaa, ale owocki mmmmmm Czekam na foty nowego nabytu :cool3::multi:
-
[quote name='Asia & Ginger']Fajne te fotencje łóżkowe i gryzaczkowe. :loveu: :loveu: [URL]http://www.karusek.com.pl/img_prod/n/n_6017.jpg[/URL] A to cudo widziałam już nawet na żywo. :cool3: Sprzedawali na wystawie w Poznaniu. :cool3: :lol:[/QUOTE] :loveu: Hhahahaha :mdleje: widziałaś aby ktoś kupił? [quote name='asher']Rany, jakie ostre fotki :loveu: też chcę takie robić :placz: No nie zartuj :crazyeye: Zamiast gratisowej karmy dostałas gryzaka? :crazyeye: Który to sklep taki cwany? :mad:[/QUOTE] Ale z fleszem :placz::placz: Jak robie bez to są do d.... A no :lol: Zamówiłam 15kg gdzie dodatkowo powinno być 2 kg gratis. Zauważyłam jak kurier już poszedł :roll: Na szczęście cena z gratisem była taka sama jak bez, więc AŻ takiej straty nie mam, no ale wolałam mieć te 2 kg... Gdy kurier wręczał mi jeszcze smakolyki które zamawiałam z karmą dał mi jeszcze tego gryzaka. Zdziwiłam się, zapytałam gościa z jakiej to okazji a on że gratis czy coś takiego (nie pamiętam już dokładnie). I już wtedy mi się to zrobiło podejrzane, jak później zobaczyłam że jest 15kg to zaświeciła mi się lampeczka ;) :PROXY5: Bewet. Zamawiałam u nich drugi raz. Wtedy było wszystko OK, 15+2 i już bez gryzaka. [img]http://images32.fotosik.pl/70/91f49049d09946ce.jpg[/img] Walczy dalej :lol: [img]http://images27.fotosik.pl/121/db94dfde665b9f84.jpg[/img] Aż się położyła... [img]http://images30.fotosik.pl/122/800e1c500b3e18c1.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/70/b8abf8e6eb27a059.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/121/859658d671371a7a.jpg[/img] Nudne, wszystkie takie same :evil_lol::evil_lol: Dobranoc :cool1: