-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Leśne stworki widziałam :multi:
-
Ja się przyłączam do ochów i achów :lol::lol: Tak patrze na szerokkość tej obroży i się zastanawiam czy to nie za szerokie dla Masaja...:roll: Niby obrożę którą ma jest szer. 4 cm. ale jakoś inaczej wygląda niż ta z collara...Możęe dlatego że ta nasza jest z łańcuszkiem i przez to nie widać tej szerokości...:hmmmm: A zapięcie od obroży jak się sprawuje? Ile cm dł. ma smycz? Wygląda na długą :)
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote]genialny diabel sobie ubzdural, ze w worku czarnym na okolo ktorego jest jakies czerwone niezidentyfikowane cos sa zwloki a to jest krew no i diabel sie tego przerazliwie bal... poszedl z kolega na spacer z psem i akurat przechodzilismy kolo zwlok to robilam kolo zeby tylko kolo tego nie przejsc no to "kochany" kolega stwierdzil ze trzeba przelamywac leki i zaciagnal mnie tam ja piszczac zapierajac sie i krzyczac nie dalam rady wielkiemu koniowi no i zostalam prawie wrzucona na wor przy czym musialam deptac po tej czerwonej substancji ktora okazala sie w formie pylku a logan ttez po niej deptal i szalal... uswiadomiona ze nie sa to zwloki szlismy dalej a byl to wieczor i gdy doszlismy do swiatla kumpel spytal czemu mam dwa inne buty owszem tak wygladalo bo jeden byl oczojebno czerwony no i takim sposobem i ja i pies wygladalismy jak kosmicie dodam ze spodnie tez mialam cale czerwona a psa pralam z 3 razy... ale jest dobrze martwilam sie ze to cos szkodliwego i chcialam od razu do weta dzwonic ale stwierdzilam ze i tak mi powie ze jak bedzie sie cos dziac to przyjechac no ale ten pylek nawet do skory nie dotarl na szczescie dlatego zycie diabla nigdy noe bedzie normalne[/quote] :o hahahahaa, ale akcja :evil_lol::evil_lol: dziki zwierz [url]http://img209.imageshack.us/img209/1286/obrazek043in4.jpg[/url] Ale fajne te z ostatniego postu :multi: -
U dentysty była? [url]http://images29.fotosik.pl/142/fd57b8341f04b401med.jpg[/url] :evil_lol:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Te kolorki.... [url]http://images30.fotosik.pl/142/02c29f43c01d7ceb.jpg[/url] mniam, mniam -
Cześć towarzystwo :p Jak się ciepło zrobiło :mdleje: Ale od przyszlego tyg. znowu ma byc zima :diabloti: Byłam dziś na działkach, uszaty "troche" :evil_lol: pobiegał za aportem i wrócił cały w piachu i błocie:evil_lol: Ja też :siara: [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]no w końcu Kajucha kochana jest :multi::multi::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE] Jest, jest :lol: [quote name='Celina12']Śliczna Kajunia....jak to nie wiedziała???? Przecież wróciła do...punktu wyjścia...:loveu:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzień dobry :) Jak to nie wiesz co Kaja chciała... do panci się poprzytulać :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Raczej nieeee :lol: Chciała jeść, jeść, JEŚĆ :diabloti: Mimo że jadła wcześniej. [quote name='deer_1987']Nie zdecydowany jamniczek?[/QUOTE] Siiiiii :p [quote name='agaciaaa']http://img244.imageshack.us/img244/8189/schowek01zin3.jpg dawno jej nie widziałam w pozycji stojącej :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] :evil_lol: Naciesz swe patrzydełka bo nie wiadomo kiedy będzie następny raz :evil_lol::evil_lol: C.d. [img]http://img177.imageshack.us/img177/6626/dscf9152zrg8.jpg[/img] [img]http://img177.imageshack.us/img177/2770/dscf9153zej0.jpg[/img]
-
Za waszą dalszą nauke :drinking:
-
[quote]powynosić szklanki i talerze sprzed kompa[/quote] Hhaahah skąd ja to znam...?! :hmmmm: :evil_lol: Bonnieeee, nie patrz tak na nas :placz:
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
anetta replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
Piękne [url]http://images31.fotosik.pl/110/4eeec4355bc3db58.jpg[/url] :loveu: -
Ha, nadrobiłam zaległości :multi::multi: Sesja świetna, nie wygląda na kogoś kto by wiercił doopsko :megagrin: Bardzo mi sie podoba :loveu: Domowe też nie gorsze :loveu::loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ooo oo ale żeś się szarpnął..trzy foty...Ale dobre i to :evil_lol::evil_lol: Też znalazłam :lol::lol: Róż Cię zdradził :evil_lol: A co Ty tam szukałeś u koleżanek? :diabloti::megagrin::megagrin: :drinking: -
[quote]Megowa to wogole ma taki syndrom, że jest okropnie zazdrosna o inne psy, [b]a wyjawia to w dziwny sposób - załatwiając się gdzie popadnie.[/b][/quote] Oooo :hmmmm: :o Rzeczywiście dziwne :evil_lol:
-
Asher, daj znać...:roll:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Oferty były :diabloti:ale My stoimy na straży moralności naszego chłopaka :p... a tak szczerze nie pozwole rozmnożyć moim psem zadnej suki bo za bardzo boli mnie poniewierka psiaków a bullowatych szczególnie :shake:tych poniewierających się w schronach i pseudohodofflach ...Ozzy ma rodowód ale nie szaleliśmy z robieniem hodowlanki :p[/QUOTE] Tak, wiem że ma papier i ze nie jest wystawiany i nie będzie :evil_lol: Ale ludzie z okolicy tego nie wiedzą dlatego się spytałam :evil_lol: ;) Taki okaz :cool1: To zapewne pytający byli mocno zdziwieni że nie chesz żeby Ozulec sobie pobrykał :diabloti: Jakie ciacho, a co tam jest w środku? :cool1:
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]była, jak chcesz mogę wstawić więcej :diabloti: też trampkara??:eviltong:[/B][/COLOR][/QUOTE] Pewnie że chce. Nie :lol!: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Ojej, zazdraszczam :oops: Ja nigdy na nartach nie jeżdziłam... Baw się dobrze i miej dużo śniegu ;) -
Już miałam pisać że dawno zdjęć nie było, ale na szczęście wstawiłaś.....TRZY :diabloti: Fajne Zochy :evil_lol:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pinczerka, czekamy na Ciebie :multi: -
:hand: Pomocnik przypadł wam do gustu :cool3: [quote name='Celina12']Masajos pomagajos a jamniczos Kajos pewnie spała cio???[/QUOTE] Si :evil_lol: [quote name='Dobcia']Tylko gdzie te gwoździe?:evil_lol:[/QUOTE] Były w pobliżu :evil_lol: Miałam pomysł żeby trzymał je w paszczy ale zrezynowałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Za małe. [quote name='chester07']o we wszystkim taki chętny do pomocy? :eviltong: może mi go przyślesz to posprząta coś albo ugotuje ewentualnie :evil_lol: ale ślicznie wyszedł, jak zwykle :loveu:[/QUOTE] Prawie :evil_lol::evil_lol: Pocztą?:razz: Dziś udało mi się upolować Kaje :evil_lol: Nie śpiącą i nie jedzącą! :multi::evil_lol::evil_lol: Sukces :roflt: Chodziła po domu i nie wiedziała co chce ;) Tutaj akurat wiadomo co chciała :evil_lol: [img]http://img244.imageshack.us/img244/985/dscf9146zno3.jpg[/img] Ale tu już nie bardzo...:hmmmm: :evil_lol: [img]http://img244.imageshack.us/img244/8189/schowek01zin3.jpg[/img] W końcu postanowiła wrócić do punktu wyjścia :lol::lol: [img]http://img244.imageshack.us/img244/1277/dscf9155zyj3.jpg[/img] :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]hahaha właśnie pierwszy raz użyłam klikiera w celach szkoleniowych - Pepa darła mordę na niewiadomoco - prośby i groźby nie skutkowały, więc rzuciłam w nią klikierem i zadziałało cudowne narzędzie do pracy z psem[/quote] :o buhahahahah :mdleje: :megagrin: Napisz książke "Nowe zastosowania klikera".- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Hej. Niesamowite ile stron zostało naprodukowanych od wczorajszego dnia :o Ale dobrze że było też duuużo zdjęć i to się chwali :multi::multi: Czy Ozzulec miał jakieś oferty matrymonialne? Tak z ciekawości pytam ;)
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']fajny pomysł na fotkę Anetta :loveu:[/QUOTE] :p :p Ulaa :evil_lol: A Abra bardzo tam pasowała ;)
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
anetta replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Obejrzałam zaległości :mdleje: :loveu::loveu: Miałyście pecha z tą pogodą..:shake: