Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Co?!! Jaki róż?? Czy ja o czymś nie wiem :cool3:
  2. Jak Lupek się czuje? Trzymam :kciuki:
  3. Jak ładnie się szkolicie :loveu::loveu::evil_lol: Brawa dla was! AlKil, z tym warowaniem może być cięzko...może weż sobie jakiś ręcznik albo co...:siara: [url]http://images33.fotosik.pl/110/03d8fd946873886e.jpg[/url] :evil_lol: [quote]Niedorozwinięty pies, prawda???[/quote] Eeee.....hmmm......ten tego...yyyyyyyyyy :hmmmm: :siara:
  4. [quote]były już na wsteczuuu[/quote] Była jedna..klasowa...:hmmmm: Cześć trampkarze :evil_lol:
  5. Robin Hood :megagrin: genialny :megagrin: Dumka, masz super ubranko, Speed :diabloti: Idealny dla jamnika!
  6. Witanko. [quote name='deer_1987']Ale piekny :) Milo masz w pokoju :D[/QUOTE] Dzięki :p [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:witaj zawsze chwalę psiaczkowe ...:loveu: dziś ....muszę zauważyc piękne makro :loveu: [url]http://img513.imageshack.us/img513/2391/dscf9007zle4.jpg[/url] [url]http://img220.imageshack.us/img220/1575/dscf9009zhs2.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :loveu::loveu: :multi: [quote name='Celina12']No i same Cioteczki porównajcie-zdjęcie regału to reklamowe i to w domku. Zupełnie inny mebelek-a jak jeszcze zapełniony będzie...:multi: Zdjęcie piękne.[/QUOTE] Pomału staram się go zapełniać :evil_lol: [quote name='chester07']widzę kalendarz z PP mam taki sam ^^[/QUOTE] :eviltong: [quote name='Dobcia']Kocyk w panterkę, klosz w zeberkę... sawannowy pokój:cool3:[/QUOTE] Coś tak jakby :evil_lol::evil_lol: [quote name='basia bonnie']a lampka to mi się tak baaardzo podoba, że nawet nie wiesz :evil_lol: genialna :) :loveu:[/QUOTE] [quote name='agaciaaa']Super lampka!!! :)[/QUOTE] :cool3: dzięki :multi: [quote name='diabelkowa']mi wlasnie peklo obudowanie lampki moze zrobisz tylko moja taka wieksza jest:P[/QUOTE] Nic trudnego, połączone dwie kartki z bloku a do środka włożony kolorowy papier :evil_lol::evil_lol::eviltong: [quote name='AlKil']Trochę się tu zmieniło! Ale znalazłam mimo przeciwności losu...:eviltong:[/QUOTE] Cieszę się że wtrafiłaś :evil_lol: Takiego miałam pomocnika przy wbijaniu gwoździ :grins: [img]http://img155.imageshack.us/img155/8707/dscf9014zqw0.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/6240/dscf9015zzj0.jpg[/img] Dobranoc :cool1:
  7. Same "Offy" :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Waszka, ale masz pomocnika :p:cool3: [img]http://img182.imageshack.us/img182/1337/schowek02gf1.jpg[/img] :evil_lol:
  8. Nawet nie odwiedzi starych znajomych...:sadCyber:
  9. :( biedna suńka...Trzymajcie się dziewczyny!
  10. [quote]jaki bal ?[/quote] Przebierańców :evil_lol::evil_lol: [quote]wszytskie labki lataja?[/quote] Jak dobrze kopniesz :cool3: :evil_lol::evil_lol: Świetna ta fota [url]http://images34.fotosik.pl/108/c1cef92f91f3262d.jpg[/url] :lol:
  11. Ile śnieżno megowych fot :mdleje: Super są :lol::lol:
  12. Ale się pokladli :evil_lol:
  13. A dzwonnika nie widziałaś przypadkiem? :evil_lol::evil_lol:
  14. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Co tu się dzieje?! :mdleje: :diabloti: Co to za dogomaniaczka? :cool3:
  16. Maatiii, a będą jakieś foty ze studniówki? :cool3:
  17. [quote]Warto przeczytać ten wątek, tylko potrzebna pielucha do majtek i szmatka do czyszczenia minitora.[/quote] czytałam :lol: czytałam :lol: buhahhaahah myślałam że już temat zamknięty a tu niespodzianka :lol: Ide czytać :roflt:
  18. [quote]Nie boisz się?[/quote] :lol!::lol!:
  19. O to to to to :p [url]http://images32.fotosik.pl/95/25785d8cc44387b2.jpg[/url]
  20. Dumeczko, byłaś w salonie kosmetycznym..i u fryzjera :o NO NO!! :-D
  21. :hand: Jadzia, zobacz :cool3: [img]http://www.sobon.un.waw.pl/gb2.jpg[/img] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9290754#post9290754[/url]
×
×
  • Create New...