-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Co?!! Jaki róż?? Czy ja o czymś nie wiem :cool3: -
:o :turn-l::turn-l::turn-l:
-
Jak Lupek się czuje? Trzymam :kciuki:
-
Jak ładnie się szkolicie :loveu::loveu::evil_lol: Brawa dla was! AlKil, z tym warowaniem może być cięzko...może weż sobie jakiś ręcznik albo co...:siara: [url]http://images33.fotosik.pl/110/03d8fd946873886e.jpg[/url] :evil_lol: [quote]Niedorozwinięty pies, prawda???[/quote] Eeee.....hmmm......ten tego...yyyyyyyyyy :hmmmm: :siara:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]były już na wsteczuuu[/quote] Była jedna..klasowa...:hmmmm: Cześć trampkarze :evil_lol: -
Witanko. [quote name='deer_1987']Ale piekny :) Milo masz w pokoju :D[/QUOTE] Dzięki :p [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:witaj zawsze chwalę psiaczkowe ...:loveu: dziś ....muszę zauważyc piękne makro :loveu: [url]http://img513.imageshack.us/img513/2391/dscf9007zle4.jpg[/url] [url]http://img220.imageshack.us/img220/1575/dscf9009zhs2.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :loveu::loveu: :multi: [quote name='Celina12']No i same Cioteczki porównajcie-zdjęcie regału to reklamowe i to w domku. Zupełnie inny mebelek-a jak jeszcze zapełniony będzie...:multi: Zdjęcie piękne.[/QUOTE] Pomału staram się go zapełniać :evil_lol: [quote name='chester07']widzę kalendarz z PP mam taki sam ^^[/QUOTE] :eviltong: [quote name='Dobcia']Kocyk w panterkę, klosz w zeberkę... sawannowy pokój:cool3:[/QUOTE] Coś tak jakby :evil_lol::evil_lol: [quote name='basia bonnie']a lampka to mi się tak baaardzo podoba, że nawet nie wiesz :evil_lol: genialna :) :loveu:[/QUOTE] [quote name='agaciaaa']Super lampka!!! :)[/QUOTE] :cool3: dzięki :multi: [quote name='diabelkowa']mi wlasnie peklo obudowanie lampki moze zrobisz tylko moja taka wieksza jest:P[/QUOTE] Nic trudnego, połączone dwie kartki z bloku a do środka włożony kolorowy papier :evil_lol::evil_lol::eviltong: [quote name='AlKil']Trochę się tu zmieniło! Ale znalazłam mimo przeciwności losu...:eviltong:[/QUOTE] Cieszę się że wtrafiłaś :evil_lol: Takiego miałam pomocnika przy wbijaniu gwoździ :grins: [img]http://img155.imageshack.us/img155/8707/dscf9014zqw0.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/6240/dscf9015zzj0.jpg[/img] Dobranoc :cool1:
-
Same "Offy" :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Waszka, ale masz pomocnika :p:cool3: [img]http://img182.imageshack.us/img182/1337/schowek02gf1.jpg[/img] :evil_lol:
-
Nawet nie odwiedzi starych znajomych...:sadCyber:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
A skąd masz te psiaki? :( -
:( biedna suńka...Trzymajcie się dziewczyny!
-
[quote]jaki bal ?[/quote] Przebierańców :evil_lol::evil_lol: [quote]wszytskie labki lataja?[/quote] Jak dobrze kopniesz :cool3: :evil_lol::evil_lol: Świetna ta fota [url]http://images34.fotosik.pl/108/c1cef92f91f3262d.jpg[/url] :lol:
-
Ile śnieżno megowych fot :mdleje: Super są :lol::lol:
-
Ale się pokladli :evil_lol:
-
A dzwonnika nie widziałaś przypadkiem? :evil_lol::evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
:hand: Jakie fojne te foty :o -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Bardzo ładne :p Szeleści?
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Maatiii, a będą jakieś foty ze studniówki? :cool3: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote]Warto przeczytać ten wątek, tylko potrzebna pielucha do majtek i szmatka do czyszczenia minitora.[/quote] czytałam :lol: czytałam :lol: buhahhaahah myślałam że już temat zamknięty a tu niespodzianka :lol: Ide czytać :roflt: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]Nie boisz się?[/quote] :lol!::lol!: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
O to to to to :p [url]http://images32.fotosik.pl/95/25785d8cc44387b2.jpg[/url] -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:hand: Jadzia, zobacz :cool3: [img]http://www.sobon.un.waw.pl/gb2.jpg[/img] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9290754#post9290754[/url]