Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Jeeeee [img]http://emoty.blox.pl/resource/laie_64.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/fahne2_pl.gif[/img]
  2. Myślałam ze już jest....:sadCyber:
  3. [quote]I miejsce w konkurencji Senior Handling[/quote] Oooo to coś dla mnie :evil_lol::evil_lol: :multi:
  4. [quote]tak to jest zalozyc fotoblog-zaraz chca wiecej i wiecej - hieny \[/quote] Tak to u nas jest. Przyzwyczajaj się :diabloti::diabloti: Takiego małego flata jeszcze nie widziałam :loveu:
  5. :( współczuje właścicielom. Sabre pamiętam, wstawiałaś ją tutaj...Jeszcze byłam pod wrażeniem jej imienia...
  6. A gdzie?? :o :evil_lol: Czemu z ukrycia robiłaś foto precelkom?? :lol::lol::lol:
  7. [quote]dalej nie rozumiem co[/quote] :shake: Coraz więcej swoich zdjęć wklejasz ;) Tu oczka, zaraz będzie uszko...itd.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Witam w słoneczny poranek :multi: [quote]no co TY ...On jest wyluzowany[/quote] :haha::haha:
  9. [quote]Co masz na myśli??? \[/quote] Szczerze mówiąc nie miałam nic na myśli :evil_lol: Myślałam że Ty już będziesz wiedzieć co :lol:
  10. Mati, teraz za wcześnie :hmmmm: Odezwij się przed wakacjami :evil_lol:
  11. Widze :haha: No rozkręcasz, noooo :evil_lol:
  12. Ewelina, :o W życiu bym nie powiedziała że to Ty. Zupelnie jesteś odmienona. Fajny fryz. A możesz troszke więcej pokazać bo teraz blisko aparatu jesteś :evil_lol: I w kolorze :mad:
  13. Ale sztywniak z tego Ozzulca [url]http://images33.fotosik.pl/115/112b1379aeb86411.jpg[/url] :shake: :evil_lol:
  14. [quote]a była chyba, trzeba było dobrze patrzeć[/quote] Ha! czyli nie wiesz na pewno :diabloti: Mati, rozkręcasz się :lol: Strach pomyśleć co będzie później :megagrin::evil_lol: :scared:
  15. Dobrze że już nie śpisz :evil_lol: bo co za dużo....:evil_lol: Ile ich tam jest?? [url]http://images27.fotosik.pl/144/561fe3dc04b51fe0.jpg[/url] :evil_lol: Bidna Ewcia :calus:
  16. Czekam na diagnoze weta z Lublina. Będzie dobrze!!!!!
  17. [quote]hehe no bo jak nie mialam biustu to bylam zwyczajnym chlopcem a jak mi nagle urosl to bylam chlopcem z biustem bo zawsze mialam krotkie wlosy byl nawet moment ze mialam prawie jeza czerwonego[/quote] Aaaa to taka z Ciebie niegrzeczna dziewczynka była :razz: A co do akcji z Loganem, mały nie wygłupiaj się już! :mdleje: A może on chciał żebyś go wzięła na rączki :lol: Noo nooooo :cool3: [url]http://img146.imageshack.us/img146/2966/1002199rq8.jpg[/url] Bardzo fajne! :p [url]http://img220.imageshack.us/img220/544/1002193mp5.jpg[/url] I podoba mi się wasze trawiaste miejsce. Nie przeziębi się od wody?
  18. Dzięki Justynka za foteczki :loveu::loveu: Mati, mam namiary na noclegi :razz: :evil_lol: :cool1:
  19. Cześć, widze że Kajek od doopy strony również się podoba :lol::lol::lol: A teraz Uszaty od frontu ;) A co! [img]http://img160.imageshack.us/img160/7448/dscf9150zsn2.jpg[/img] [img]http://img160.imageshack.us/img160/8346/dscf9151zaj1.jpg[/img] Jutro ide do dentysty :watpliwy: Na rano :mdleje:
  20. W końcu widze Lare :multi::multi: :loveu: O karmie się nie wypowiem bo szczeniaka na suchym nie miałam :eviltong:
  21. Witaneczko:) [url]http://images27.fotosik.pl/139/f68dcdd5f21b9e34.jpg[/url] samolot :turn-l: Moze weź sobie coś na wzmocnienie do nauki :evil_lol:
  22. Wyglądał na brudnego :evil_lol: Hihihih on sam wchodzi na parapet?
  23. Wow, wow. Gratuluje!! :klacz:
  24. Ma wysokie IQ :lol::lol::lol: Cudeńko ten szczenior ii te uchiii. Missieek to dzielna dziewczyna.
×
×
  • Create New...