-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
U mnie też wszystko pływa...
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Myślałam że tu blog a tymczasem wparowałam do apteki :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Kunie, kunie :multi: Tobi nie chciał do nich pobiec? -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
:multi: [quote]i nie mam czasu się nigdzie ruszyć[/quote] Łącze się z Tobą w bólu ;) -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
anetta replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Mam prawie taki sam problem co plunkett :evil_lol: Nie mam kupozbieracza. Zamiast tego do torebki wkładam papierowy ręcznik :evil_lol: I nie czuje aż tak koopala gdybym brała tylko przez samą torebke :evil_lol::eviltong: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Fajnie że się udało. [url]http://images28.fotosik.pl/138/52439e9df18da1b7.jpg[/url] :lol::lol: Dobre ma lampki 8) -
Celinko, regał jak regał :evil_lol: Już teraz moge Ci pokazać :evil_lol: [img]http://www.ikea.com/PIAimages/28292_PE114917_S4.jpg[/img] Mati, no przeca zmieniłam :diabloti: a to że nie zmieniło się tam gdzie powinno to już nie moja wina. Nie wiem jak zrobić to inaczej.
-
Co za oczyyyy [url]http://images32.fotosik.pl/102/b1dd0ae4cc7e9ecd.jpg[/url] :lol::lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote]hahahahaha praaaaaaaaaaaawie[/quote] To zapewne pańciostwo Piratki będą zachwyceni :haha: Super są dziewczyny! -
Oo no szkoda bo już się nastawiłam że zobacze je teraz :multi:
-
[quote name='Celina12']http://img246.imageshack.us/img246/863/dscf8988zni0.jpg...ależ się zamaskował...:evil_lol::evil_lol:..Agent 007..:loveu:[/QUOTE] :evil_lol: "Nazywam się Tiny Checkmate, Big- Wood's Tiny Checkmate" :cool1: :evil_lol::evil_lol: [quote name='deer_1987']Fotki na czasie z tym sniegiem :D[/QUOTE] Bardzo :lol::lol: [quote name='agaciaaa']http://img246.imageshack.us/img246/9427/dscf8985znc8.jpg dlaczego ucięłaś mu ogon :mad: :evil_lol:[/QUOTE] Zrobiłam z niego pembroczka :rolleyes: [quote name='Marta_Ares']fajne przerobeczki:loveu: :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Dobcia']http://img246.imageshack.us/img246/9427/dscf8985znc8.jpg ciekawy patolek psina sobie znalazła[/QUOTE] Odpowiedni do jego rozmiaru....prawie :biggrina: [img]http://img515.imageshack.us/img515/9095/dscf8990zcn6.jpg[/img] Mam wrażenie że on ma kompleksy :hmmmm: :evil_lol: [img]http://img515.imageshack.us/img515/7894/dscf8994zca0.jpg[/img] [img]http://img515.imageshack.us/img515/1825/dscf8995zbj0.jpg[/img] Iii poooleciał z tym kijachem nie wiadomo gdzie :lol::lol: [img]http://img515.imageshack.us/img515/5471/dscf8996zkl9.jpg[/img] Wrażenie II. Wydaje mi się że ma urojenia :lol::lol: Nikogo tam nie było :lol: [img]http://img515.imageshack.us/img515/8690/dscf8997zlp1.jpg[/img] Jade jutro po regał, huraa :multi:
-
Luz blues to jest to czego potrzebujesz ;)
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
A to peszek! -
Waszka, w takim razie musisz tam być w nocy :evil_lol: Ojej! Drugie obliczne Wekiego :lol: Strach się bać!
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Hhahhaah podpalańce dwa :lol::lol: Dobrze że nie popaprańce :evil_lol: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Coś się przeciąga wizyta siostrzyczek :diabloti: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Pewnie ;) Jakich śmieci?? :mad: Nie wyrzuca się baterii. -
[quote]A przy okazji znalazłam sposób żeby ją unieruchomić, bo ona w tym nie chodzi tylko leży[...][/quote] :lol: Można by było jakieś hasło propagandowe wymyśleć n/t psów które nie mogą usiedzieć na miejscu :evil_lol::evil_lol: Gaga, co ona ci zrobiła :lol: :lol:
-
Śliczne!! [url]http://i18.tinypic.com/7w9kmec.jpg[/url] :mdleje: Ktoś tu próbuje naśladować lundehunda [url]http://images32.fotosik.pl/92/a0ef43ab6683ab4c.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Co ja czytam :lol: Gryzonie będą :evil_lol: A to Aresik się ucieszy :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ja to miałam w czasie lekcji :evil_lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Hhahhaa dawaj, dawaj :lol::lol: Imprezka się rozkręciła :lol: