Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Myślałam że dłużej mi zejdzie odnalezienie tego wątku. Mikona chyba zapomniała że od czasu do czasu (:mad::diabloti:) powinna zdawać relacje z pola bitwy....żartuje :lol: Dziś się dowiedziałam że Negro jest z dogo :lol::lol::evil_lol: Jak ją spotkam następnym razem to ją tu pokieruje :mad: Ja tylko napisze że psiak żyje i ma się dobrze :cool1: Reszte zostawiam Mikonie :cool1:
  2. Kokos, weż no tutaj przyprowadź swoją panią :mad:
  3. Ja rozumiem tarzanko w trawce ale żeby w błocie?? :shake: ;) A ten biały to też sie nieżle napracował :diabloti: A co z tym koniem? Będzie Twój czy dzierżawisz?:)
  4. Cieszę się że jest lepiej :multi::multi: No, no, do pracy na rowerku :cool3: Daleko?
  5. No właśnie, też tak zrozumiałam:cool3: :drink1::new-bday: Wszystkeigo najlepszego! A filmik...bez komentarza :lol::lol: Ile on się nasapał...:lol: [quote]eeeeeee? czy ja o czyms nie wiem?[/quote] [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_laie_59.gif[/img]
  6. Aż miło się patrzy na tą dwójeczke :loveu::loveu:
  7. No nie...znowu?? Ale popatrz na to z drugiej strony...mięśnie będziesz mieć wyrobione :evil_lol: Już widze ten biceps :evil_lol::evil_lol:
  8. I się nie podzieliła z nami :obrazic: Przyczep owada do gładkiej powierzchni i czekaj, aż zacznie skakać! [img]http://www.zoomzoom.pl/files/products/popup/1810771319.jpg[/img] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  9. 3 cm? Wygląda na szerszą. Nie strasz mnie bo ja chce 4 cm collara :roll: Świetne miejsce na spacer dla jamnika :cool3: Niestety za daleko.
  10. anetta

    bzik

    Łysy :diabloti: Bzik wystąp! Ładnie przebiegł ten west. Ale szczerze jakoś nie widze różnicy :hmmmm: ;)
  11. Cześć. [quote name='Bzikowa']Też jej wybaczam, jest strasznie słodką jamniczycą :loveu::loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Celina12']Słodka Kajunia-ciągle mało mi Jej zdjęć....mój Atosik -lat 16-nie lubi jeść-no chyba ,że wyczuje kurczaka-ale spi właściwie caly czas..Hektorek-lat 10-czas czuwania ma już bardzo skrócony...:diabloti:..za to Dumcia śpi jak mysz pod miotła, bo przecież nic bez Niej w domu nie może sie podziać...:loveu:. Bardzo mnie wzruszają te siwiutkie Pycholki...jak to Ciocia KarOla mawia-Lukrowane...[/QUOTE] Jamnik który nie lubi jeść? :razz::razz::evil_lol:;) Lukrowane...hahahhaha :loveu: [quote name='Dobcia']http://img402.imageshack.us/img402/9624/dscf9164zqn8.jpg jaka ona poważna:loveu:[/QUOTE] Ona wygląda tak poważnie przez siwizne ;) No daje, Diable, daje :p [img]http://img442.imageshack.us/img442/1895/dscf9166zag1.jpg[/img] I se poszła... [img]http://img442.imageshack.us/img442/7493/dscf9169zqb2.jpg[/img] [img]http://img442.imageshack.us/img442/8379/dscf9170zca1.jpg[/img] Później pojęczała pare minut i poszła do siebie spać :eviltong: Oczywiście musiałam ją położyć i przykryć kocykiem ;)
  12. Rodzinne portreciki :lol: :multi:
  13. Co za róz :evil_lol: Nie za szeroka? Oglądam foty, fajne są, widze że pogoda dopisała :loveu: Gdzie byłaś na ty m spacerku?
  14. Jakie grzeczne dzieci :evil_lol::evil_lol: Tylko się zastanawiam co robi brat Kary na II focie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Sto lat dla małych zwierzaków :lol: :tort: :new-bday::BIG:
  16. [url]http://images33.fotosik.pl/106/5c2d63b25c27e32f.jpg[/url] spoko fota :lol: Dobrze że ostra :lol::lol:
  17. Hej, hej, jeszcze Kaja :cool3: jej też nie można pominąć :razz: Z racji wieku nie miała takich osiągnięć co sportowce Amiśki ale jednak w agility startowała :cool1:
  18. [url]http://images26.fotosik.pl/143/e1d29b4f41d25ca1.jpg[/url] :crazyeye: :mdleje: :megagrin::megagrin::megagrin: Menel!! Menel jak się patrzy!! Masz podobną poduszke z psiakiem jak ja :lol: A może to kot...
  19. [quote]to gadaj z sisa[/quote] Sisa, gadam z Tobą :evil_lol: [quote]tak słucham anettko?[/quote] Nic :lol:
  20. anetta

    bzik

    Chwali się to co chcecie robić :) Dawaj łysego Bzika!
  21. Hello dogociółki i żeby brzydko nie mówić :evil_lol: rodzynku. [quote name='deer_1987']Daj jesc jamniczkowi!!![/QUOTE] Nie :diabloti: [quote name='Bzikowa']Oglądając zdjęcia Kai w Waszej galerii dochodzę do pewnego wniosku :diabloti: Otóż. Życie Kai składa się z a)spania - jeśli miska jest pusta b)jedzenia- jeśli miska jest pełna :evil_lol:[/QUOTE] W tym wieku....wybaczam jej :p Wszystko przed Tobą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zobaczysz jak fajnie mieć ponad 70 lat :evil_lol: Sory za jakość. [img]http://img402.imageshack.us/img402/3407/dscf9160zik8.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/295/dscf9161zac5.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/9624/dscf9164zqn8.jpg[/img]
  22. Hhhahaaha a imprezka nadal trwa :lol::lol: [img]http://emoty.blox.pl/resource/musicsmiley006.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif[/img]
×
×
  • Create New...