Hej.
[quote name='agaciaaa']http://img169.imageshack.us/img169/5470/dscf8938zed1.jpg jaki wielki NOS :evil_lol: :loveu:[/QUOTE]
Mega :evil_lol:
[quote name='alive']Śliczny kinol :)
[url]http://img507.imageshack.us/img507/1159/dscf8936zbp8.jpg[/url][/QUOTE]
:loveu::loveu:
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ale z Kajusi niekłopotliwy pies... ;)
[/QUOTE]
Tiaaa ;)
[quote name='Celina12']Spacerki Kajuni jakoś dziwnie podobne są do spacerków moich jamników...:diabloti:..szczególnie Hektorka.[/QUOTE]
:evil_lol::grins:
[quote name='Bzikowa']Jak się Masu czai na tej ostatniej fotce :evil_lol:
A Kaja to ni ma zadnych bardziej 'ruchliwych' zdjęć? :loveu:[/QUOTE]
On się nie czai :lol: Bał się patard i szybciorem przyszedł do mnie na ugiętych nogach.
Jakich? takich? [url]http://img165.imageshack.us/img165/7866/dscf8941znq6.jpg[/url] Taka ruchliwa że aż się rozpadła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
No i po zimie...Jak dobrze że wczoraj poszłam na śnieżny spacer z uszatym :multi:
[img]http://img246.imageshack.us/img246/9261/dscf8983zpr6.jpg[/img]
[img]http://img246.imageshack.us/img246/7296/dscf8984zqp7.jpg[/img]
Radiesteta :lol::lol::lol::lol:
[img]http://img246.imageshack.us/img246/9427/dscf8985znc8.jpg[/img]
Szukajcie aż znajdziecie :evil_lol:
[img]http://img246.imageshack.us/img246/863/dscf8988zni0.jpg[/img]
[img]http://img165.imageshack.us/img165/3756/dscf8989zbd2.jpg[/img]