[quote]Mlody tydzien temu skończyl rok[/quote]
Już? :lol: Sto lat dla chłopaczka :lol::bday:
Miło znowu na nich popatrzeć :)))))
[url]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/INTI%20I%20SABA/INTI%20I%20SABA%202/DSC04704.jpg[/url] :thumbs:
A tosa to samiec był? Bo ja znaju takiego jednego. Tosiek się zwie :p
Waszka, ja też kuraka nie zauwazyłam :lol: Sajgonik fajowski :diabloti: