-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
O fuuuuuu Mówisz kociaczki do klateczki? Nie dzięki :evil_lol:
-
[url]http://i46.photobucket.com/albums/f132/Wiktoria/Aura/lecezmn.jpg[/url] :mdleje::mdleje: Rozpłynęłam się.... :loveu:
-
[quote]zmęczona? to dopiero początek spaceru[/quote] Mmmmmmmm :cool1: To czekam. Napieńkową dame już obejrzałam :evil_lol: :loveu:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote]Bo Roksi jest ruda I z tego co wiem obecnie straciła futro, zdarza się nawet najlepszym Śmiejesz się z Halszki?[/quote] Tak, wim. Pisałam o Pipi :cool3: :evil_lol: Fakt! :haha: :siara: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Aaaaaaaa, ale wypad udany!! Piękne miejsce :loveu::loveu: Szelki, boskie :mdleje: Są dla niej idealne, pod kolor oczu chyba wybierane, co? :lol: Obróżka Aresa też ładna!! -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]Udało się HA , no może nie siedzą ,ale idą wolno[/quote] :roflt::roflt: Franio to wszystko dla siebie bierze, a fe! -
[quote name='Celina12']A Kajutek to wdzie się wybiera????[/QUOTE] Do domu :evil_lol: [quote name='agaciaaa']http://img253.imageshack.us/img253/1641/dscf1641ru9.jpg Bardzo ciekawa pozycja a Masajos ma genialną minke[/QUOTE] Noooooo :lol::lol: Siedziała by na niej dłużej, ale jej przerwałam :diabloti: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry wieczór [url]http://img253.imageshack.us/img253/1641/dscf1641ru9.jpg[/url] A tej to nie za dobrze? [/QUOTE] Bry. :lol!: [quote name='Dobcia']Może miski są po prostu bardzo wygodne... Masajek pilnujący hihihi[/QUOTE] Bardzo możliwe :evil_lol: Często tak wygląda, np. w tej chwili leży tak samo :evil_lol::evil_lol: :crazyeye: Widzieliście??! Tylko 10 emotów można teraz wstawiać :crazyeye: Musiałam pokasować, bo by się nie wysłało O_o A komunikat jest po polsku...O_o
-
Brawo :)))) Nie żebrała?:evil_lol:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zabieram się za oglądanie fotek z Czech :multi: Swoją drogą, leń z Ciebie :mad: :eviltong: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
:))))))) czyli co, zostaje? -
Ładnie tam jest :) :cool3: Słoneczny partol :evil_lol: [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobik/5d1257cf.jpg[/url]
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Świetne foty :crazyeye: [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/272e13b8.jpg[/url] :cool2: :mdleje: Uchachałąm się jak norka z biegnących dziewczyn :lol::lol: Na początku nie zauważyłam rudej Roksany :megagrin: Wściekłe bernardyny!! [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/6eb4a1cd.jpg[/url] Halszka :roflt::roflt: Wydawało mi się że pomeraniany są tylo rude...? I wyglądają jak napompowane kule, a Roksana raczej tak nie wygląda :evil_lol::evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Co tak się uparłeś na cykanie muchy? :lol::lol: Blehhhhh :evil_lol: :loveu::loveu: Uchachany od ucha do ucha :loveu: [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_1985.jpg[/url] -
Ja się zachwyciłam, o! A co tam jest, paróweczki widze? a spód?
-
Hello :hand: Celina, bo dwa są wstawione :hmmmm: :evil_lol: Kajek wchodzi do misek, nie tylko swoich :diabloti: Raz weszła do Uszatego i nie mogła wyjść :errrr: Tak jej się na starość zrobiło :roll::ekmm: [img]http://img359.imageshack.us/img359/2228/dscf1647dt6.jpg[/img] Pies pilnujący :evil_lol: [img]http://img359.imageshack.us/img359/1485/schowek01oi9.jpg[/img]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]Jak się kiedyś uda to zrobię[/quote] Taaaaa...za 10-15 lat kiedy to swinki będą już babciami i dziadkami, może wtedy uda Ci się pstryknąć grupowe...chociaż nawet w to wątpie :roll: :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A te co taki sztywny? [url]http://img261.imageshack.us/img261/6730/dsc0378tw0.jpg[/url] :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Kozy jako rozrywka dla świnek? :evil_lol: -
Matura długookresowa :evil_lol: Haaaniu.
-
Dziewczyny, no jak to jakiej małpki?? :cool1: Najmniejszej, abym mogła ją w klatce trzymać. Pigmejka :evil_lol::evil_lol: O aparat mi chodzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: :roll::roll: Eeeeee [img]http://img253.imageshack.us/img253/1641/dscf1641ru9.jpg[/img] [img]http://img253.imageshack.us/img253/6848/dscf1642zu3.jpg[/img] :krolik::krolik:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Buhhahahah świetne, po prostu świetne :megagrin: -
:o Pierwszy raz widze błękitne. Przepiękne są :loveu::loveu: Jestem pod wrażeniem całego stadka :razz:
-
Ty, Ty, Ty...sadomaso :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Musiałaś sobie akurat w oku dłubać? :shake::evil_lol:
-
Ufff, dobrze że foty udało Ci się odzystać :roll: :))) Gala jak zwykle nakręcona :evil_lol: