Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Brzdące w baseniku, genialne :loveu: tyle ich tam jak mrówków :diabloti: Danka1234, nie wkładaj Tofika na tylną półke w samochodzie :razz:
  2. Bry! Podkusiło mnie wczoraj żeby zainstalować nową wersje Opery. I to był błąd :placz: Poustawiałam sobie tak jak było w poprzedniej wersji. Przez te ustawienia usunęłam pasek gdzie się wpisuje strony. Dziś udało mi się to odnaleźć (wczoraj już nie miałam do tego siły :angryy:) i pasek jest na swoim miejscu, ale poznikały mi ikonki które były takie "pod ręką" (nie musiałam ich szukać w pasku) Czy ktoś kto ma Opere może mi pomóc? :Help_2::Help_2: Nie wiem jak mam je odtworzyć :placz: Przeciąganie nic nie daje.... [quote]a powinnaś[/quote] wiem :watpliwy: Bawiłam się ustawieniami :evil_lol::eviltong: [img]http://img384.imageshack.us/img384/620/dscf1695tg7.jpg[/img] [img]http://img384.imageshack.us/img384/4798/dscf1696yr0.jpg[/img] [img]http://img384.imageshack.us/img384/3493/dscf1698rw5.jpg[/img] [img]http://img384.imageshack.us/img384/9092/dscf1700cp1.jpg[/img] [img]http://img384.imageshack.us/img384/7625/dscf1703nc8.jpg[/img] I na dodatek mnie wyrzuciło :angryy: Całe szczęście nie musze pisać od nowa.
  3. Ooooooooo [url]http://images29.fotosik.pl/226/d6c7208deea3e9f6.jpg[/url] sweet Przyjemny film :-D :)
  4. Oby tak dalej Brutusku :thumbs:
  5. [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz098-2.jpg[/url] hahahahahahah :errrr:
  6. Przyszłam pytać się o budowe a tu prosze, foty już na mnie czekają! :lol: Niesamowite jak to szybko idzie. [url]http://images6.fotosik.pl/202/5d57565576ce8a90.jpg[/url] :evil_lol: co za wzrok.
  7. Piękna klaczka :loveu::loveu: Gordi jets taaaki włochaty :mdleje:
  8. Węże są baardzo miłe w dotyku :loveu: Ja nie wiem co wy od nich chcecie :diabloti:
  9. anetta

    Metamorfozy

    A mi z lagotto :lol: Fajnie że ma dom! :)))))))
  10. anetta

    Bora i Tora ;-)

    :laola: No to gratuluje! :klacz: Idź i zarabiaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Hhhhahaha :evil_lol:
  11. Ooo krecik :lol::lol: Niach niach Tarta wygląda przepysznie :cool3: Mniam, mniam
  12. [quote name='Justa']pozatym na bemowie kubica jest i ludzi dziś było tyle, że nie widziałam drzwi wejściowych :-o ogólnie masakra. jutro wychodzę o 8 z domu, wracam o 22.. jea..:[/QUOTE] Taaaa, co jakiś czas słysze te wrrrrrrrr wrrrrrrrr z jego bolida :diabloti: Ci odwiedzający to chyba dostawali przy kasach zatyczki do uszu bo jak można to wytrzymać z odległości kilku metrów :crazyeye: Ja siedze w domu i słysze te wycie a okno mam zamknięte :cool1:
  13. Hej, hej wszystkim :hand: Iza i Rudzia :) :buzi: [quote]a to suka[/quote] No :razz: [quote]Hahaha mam zacząć bać sie ptaków?[/quote] Powinnaś :errrr: Jakieś domówki mam...Ostatnio nie mam weny zabierać aparatu na spacerki :no-no-no: Hmmm [img]http://img399.imageshack.us/img399/5702/dscf1687an5.jpg[/img] [img]http://img399.imageshack.us/img399/9210/dscf1691pc1.jpg[/img] [img]http://img399.imageshack.us/img399/8351/dscf1692yy7.jpg[/img] [img]http://img399.imageshack.us/img399/7753/dscf1694zg4.jpg[/img] Jak widać same nudy :evil_lol:
  14. [quote]Fureczka urzadzila sobie wczoraj psie walki w parku[...][/quote] O szit :mad: Co jej strzeliło: :shake: Ten mały to też nie poważny, zamiast lecieć do pana to do Prezia poleciał :cool1: Fatalnie. Gratuluje lustereczka :evillaug: I rybek :evil_lol:
  15. Właśnie, z której strony... Nawet siwego włoska nie ma :multi: Dzielny Negi :loveu: Nie bał się pani doktor.
  16. [quote name='Vectra']Aneta , na Wojska Polskiego ? a że niby gdzie ? I widziałaś czarującą brunetkę ? :diabloti: znaczy mnie ? To na pewno nie byłam ja , bo ja jestem blondynka , od jakiegoś miesiąca :evil_lol::[/QUOTE] Róg Felińskiego. Myślałam że to Ty :evil_lol: Ta dziewczyna też mi się przyglądała a w sumie to psom z którymi tam byłam. Poka w końcu swoje blond :diabloti: CZy nadal nie masz jak wgrać...? Kuurcze noooooo, skasowlai chyba ten wątek :( :diabloti:
  17. Ileeee dzieciarni :-D
  18. Odcisk w asfalcie jest rewelacyjny :multi::multi: I Hacker :cool3:
  19. Urocze [url]http://img339.imageshack.us/img339/5893/obraz067hh5.jpg[/url] :loveu:
  20. Kujonie, :evil_lol: gratuluje! :klacz: Wszystkiego naj najlepszego dla "kluseczek" :bday: :BIG: :new-bday:
  21. [url]http://i25.tinypic.com/307rxc5.jpg[/url] :mdleje: super! :lol::lol:
  22. Zrobiłaś jej bardzo ładną sesyjke :p :loveu:
×
×
  • Create New...