Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Zachód piękny. [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_2094.jpg[/url] :loveu: Co porabiałeś w P-niu? :cool3:
  2. Dobrze że napisałaś. Już myślałam że to bliźniaki syjamskie zrośnięte miednicą :cool3: [url]http://images28.fotosik.pl/229/0425e4e6d3ff2e76.jpg[/url]
  3. [quote name='kamila-dog']Gdzie? :crazyeye: Mnie nie ma na fotce :eviltong:[/QUOTE] Ojj noo :eviltong: Fote ze szczeniakiem. Dog master, jak Ty robisz te zdjęcia ze światłem??
  4. anetta

    bzik

    :multi: Fajowe!!
  5. Hej. No to padło na Canona. Teraz szukać, czytać i wybierać...ehhh :evil_lol: Jak jak to luubieee :diabloti: Nie pisałam wam wczoraj jak Uszatego zaatakowała kawka :evil_lol: Idziemy chodnikiem, mały przedemną a od tyłu nadlatuje kawka i jebut Masaja w głowe :look3: Zląkł się, nie wiedział co się dzieje popatrzył się na mnie maślanymi oczkami i poszedł z opuszczonym ogonem :evil_lol: Myślał że to ja :evil_lol: A ja byłam pare kroków za nim. Ja też nie źle się wystraszyłam :evil_lol: Sprawdziłam jego głowe, na szczęście tylko go nastraszyła. Ptaki atakują :diabloti: Strzeżcie się :diabloti: Nie znacie dnia ani godziny :vamp:
  6. Ojej :( Będzie dobrze :calus: Ograniczony ruch u Tobiasza....hmmmm....;)
  7. [url]http://img169.imageshack.us/img169/8596/reproduktor1ap0.jpg[/url] :megagrin::loveu:
  8. Warce coś z pycha wystaje :evil_lol: Dobrze że masz zaliczone przedmioty!
  9. Klema bohaterka :multi::multi: Ponawiam pytanie :eviltong:
  10. Obejrzałąm spacerek. Mars? [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz166-2.jpg[/url] :scared:
  11. :mdleje: Zawirował mi świat [url]http://img507.imageshack.us/img507/3049/060808125456yk8.jpg[/url]
  12. Byłam na stronce :)))) I przeczytałam że Korona ma pieska :-D Nawet się nie pochwaliła :mad: I Ciuka mamą została! :multi:
  13. :o Brawo dla super Nugata :klacz: Pan nawet nie zauważył że nie ma portfela?
  14. [url]http://images33.fotosik.pl/283/72a8d2227f337af7.jpg[/url] :evil_lol: Konrad dobrze sobie radzi wsród tylu babeczek :evil_lol:
  15. [url]http://images31.fotosik.pl/282/a391d4baf52f1c42.jpg[/url] rozpalał ognicho? :razz:
  16. Hhhahaha w panierce :evil_lol: :diabloti: Brawo za 4+ ;)
  17. [quote name='dog_master']Anetta, jakis Canon? ;) Taki, co sie zmiesci do tej kwoty, nie wiem czy 720IS cenowo?[/QUOTE] [quote name='bognik']Polecam Canon'y IXUS'y (wszystkie) ;)[/QUOTE] Dzięki. W sumie nie myślałam o Canonie, ale dlaczego to nie wiem :evil_lol: Coś w tym musi być jeżeli obydwie polecacie Canony :) Zaczęłam szukać i widze że będzie ciężko z wyborem. ps. Kamile już widze :p ps 2. (:evil_lol:) Basia, klimacik mmmmmmmmm :loveu:
  18. Jaką małpke polecicie do 500 zł? Anashar, jak romantycznie :loveu::loveu: Kamila, nie widać foty.
  19. Matko, ale mina, jak Kot ze Shreka :mdleje: [url]http://images29.fotosik.pl/227/599c60dfa953668f.jpg[/url]
  20. :((( Przykra sprawa. Jak czytam o Muminku to od razu mam Uszatego przed oczami... Szczęście w nieszczęsciu masz alarmowy dom. Kurcze noo....nie będzie już Muminka...:( Powiedz mi czy byłaś dziś na Wojska Polskiego??? :hmmmm: :crazyeye:
  21. Jeszcze raz dziękujemy :multi: :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [img]http://img294.imageshack.us/img294/9173/schowek01nd1.jpg[/img] Wczorajszy koniec dnia [img]http://img294.imageshack.us/img294/1866/dscf1680zne6.jpg[/img] [img]http://img294.imageshack.us/img294/6065/dscf1681zin5.jpg[/img] [img]http://img294.imageshack.us/img294/7793/dscf1682zoe1.jpg[/img]
  22. Spóźnione ale bardzo szczere. Wszystkiego najlepszego Negrusiu :loveu: :BIG:
  23. Miło czyta się takie wiadomości :))))))))))))) Jakieś foteczki? :cool3:
  24. A ja dla odmiany powiem fota z kwiatkiem jest świetna :multi: :loveu:
×
×
  • Create New...